Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chylińska rozstała się z mężem? Mieszka w hotelach

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
350
Podziel się:

"Korzysta z hoteli od lat, gdy ma nagrania" - twierdzi jej menedżerka.

Chylińska rozstała się z mężem? Mieszka w hotelach

Agnieszka Chylińska kilka dni temu w samochodowej rozmowie z Jarosławem Kuźniarem odważyła się na szczerość. Piosenkarce, która z reguły unika rozmów na tematy prywatne, najwyraźniej puściły nerwy. Ujawniła, że decyzja o urodzeniu drugiego i trzeciego dziecka niekoniecznie była najlepszym pomysłem.

Myślałam, że dom, rodzina to moje powołanie, ale szybko okazało się, że to nie wszystko. To tylko część mojego życia, a ja potrzebuję czegoś więcej - wyznała. Zupełnie inaczej wyglądało moje życie 7 lat temu, gdy byłam szczęśliwa, miałam jedno dziecko. Ja przypierdoliłam dupą o beton i czuję, że nie wiem, co dalej ze sobą zrobić.

Może na początek by coś zjadła…? Agnieszka bagatelizuje kwestię swojej figury, jednak fani piosenkarki są zaniepokojeni tym, że dosłownie niknie w oczach. Nowa płyta, którą właśnie promuje, jest bardzo smutna, zaś piosenkarka wyznała w Dzień Dobry TVN, że album odzwierciedla jej aktualny nastrój. Co gorsza, Chylińska coraz częściej zamiast w domu, nocuje w hotelach. Jej menedżerka bagatelizuje ten fakt w rozmowie z tabloidem.

Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam, ponieważ nie komentujemy życia prywatnego pani Agnieszki - mówi Faktowi Joanna Ziędalska. Pani Agnieszka korzysta z hoteli od lat, kiedy ma rano nagrania.

Sama Chylińska, w rozmowie z Kuźniarem, przyznała jednak, że w jej małżeństwie nie układa się najlepiej.

Nie złożyłam wniosku rozwodowego, ale życie układa się jak się układa - skomentowała dyplomatyczne.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(350)
Gość
7 lat temu
Współczuje jej, zagubiła sie troche, ale fajna z niej babka
Gość
7 lat temu
Zeby tylko sie nie stoczyła przez te wszystkie problemy...
gość
7 lat temu
mieszka w hotelach bo ma teraz tour promujace plyte
gość
7 lat temu
Aga jest świetna
GOŚĆ 500+
7 lat temu
Fajnie, że jest szczera. Nie zawsze rodzina i dzieci są wyznacznikiem szczęścia i sielanki, mało jednak kto otwarcie się do tego przyznaje.
Najnowsze komentarze (350)
seo plugin
6 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
spoczko
6 lat temu
lel........niech jej sie znim ulozy xd
gość
7 lat temu
Wszyscy maja problemy...
gość
7 lat temu
Wygląda jak Kuba Wojewódzki ...
gość
7 lat temu
dorosła, a nieodpowiedzialna, co te dzieci będą czytały w internetach kiedyś - wstyd jakby lansowała nowy styl bycia i zycia, żeby do mam talent sie dostac, a tu taka kupa wyszła
gość
7 lat temu
a dzieci z nia po hotelach nocują?
maja
7 lat temu
wiadomo że trójka dzieci to nie przelewki ale stać ją na pomoc ,na nianię ,sprzątaczkę itp ,,,odbija jej ,weź sie w garść Agnieszka ,już dośc się naszalałaś ,,,myślałam ze dorosłaś ,,,odchowaj dzieciaki znów poszalejesz
gość
7 lat temu
wygląda strasznie
gość
7 lat temu
A kto to wytrzymuje z taką wulgarną chamką, która" przypierdoliła d**ą o beton".To żałosna stara krowa.
Me
7 lat temu
Jej 2 i 3 dziecko nie poczują się fajnie, gdy się dowiedzą. , że mamusia taka nieszczęśliwa, że się urodziły. ..... Niech się Pani Agnieszka opamięta z tym gadaniem i zacznie leczyć depresję, bo szkoda dzieci i jej.
Gość
7 lat temu
Aga jesteś super.
gość
7 lat temu
lubie ją, ale musi się wziąć w garść ma dzieci, same się na świat nie prosiły, wkurza mnie jedynie, że co dopiero opowiadała o swoich Esterkach, Kryśkach, jakie teksty odchodzą, jak to super a teraz, że nie chce się Jej żyć, cholera co to do jasnego jakaś schizofrenia, walcz kobieto jesteś matką, masz kasę i faceta, niektóre mogą pomarzyć, martwią się co do gara włożyć, pracują w biedrze po 12 h, więc naprawdę masz z******te życie i doceń to
gość
7 lat temu
99% kobiet, które mają 2 czy 3 dzieci, a mają też wykształcenie, solidne cv zawodowe i ambicję, marzenia - żałują, ze nie zostały przy 1. Bo rozsądna matka, odpowiedzialna i naprawdę kochająca wie, że ma siłę na 1 dziecko i siebie, bo już o 2 czy 3 (to już mega wyzwanie) dzieci nie da się porządnie zadbać nie rezygnując z siebie, po prostu się nie da. Matką wielodzietną można być albo jeśli tylko przez macierzyństwo ma się zamiar kobieta realizować w życiu albo jeśli ma się kupę kasy i kilka nauczycielek/korepetytorek plus nianie, gosposię i kierowcę, który wozi dzieciaki na różne zajęcia - i zwala opiekę i wychowane na obce osoby, na babcie (2 bo 1 odpadnie po roku przy jednym dziecku ledwo żywa). Odpowiedzialna matka wie co potrzeba dziecku, wie i dlatego właśnie mówi tak jak p. Agnieszka. A psy szczekają.
ANA
7 lat temu
Uwielbiam Agnieszke- jej inteligencje, blyskotliwosc, dowc****elokwencje. Problemy w domu maja prawie wszyscy a taka inteligencje tylko ona. Wszystko,co robi, jest swietne. Tak trzymaj Aga!
...
Następna strona