Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piróg odpowiada Wojewódzkiemu: "JEST CIENKA GRANICA od samouwielbienia do szaleństwa!"

158
Podziel się

"Upadały już większe gwiazdy i się podnosiły, ale prosze zauważyć, że podnosiły się będąc młodymi..." - odpowiada na zarzuty Kuby, że jest "zdesperowanym przebierańcem".

Piróg odpowiada Wojewódzkiemu: "JEST CIENKA GRANICA od samouwielbienia do szaleństwa!"
bEgNvPvp

Od kiedy Renata Prawie-Wojewódzka zaczęła ponosić konsekwencje swojego zachowania na planie Azja Express i spotkała się z dużą krytyką widzów i gwiazd stacji, Kuba Wojewódzki próbuje jej bronić. Niestety, robi to obwiniając o jej porażki wszystkich innych tylko nie ją samą. Nie akceptuje tego, że jest po prostu mało sympatyczna. Udzielił ostrego wywiadu Playboyowi, w którym atakuje wszystkich wokół siebie, od internautów, biednych "nieudaczników" po "kolegów" ze stacji.

Wojewódzki zaatakował najmocniej Majdanów, którzy publicznie powiedzieli, że nie podobało im się zachowanie Renaty i jej gra nie fair. Kuba odmówił im prawa do komentowania, zarzucając Majdanowi zdrady, a Rozenek "rozpierd***nie" związków i traktowanie show biznesu jako "agencji towarzyskiej". W odpowiedzi Małgosia zapowiedziała "proces roku", a Radosław zapewnił, że Kuba jest dla niego "nikim".

bEgNvPvr

Wojewódzki skorzystał z okazji i postanowił zaatakować też Michała Piroga. Konflikt między nimi trwa od kilku lat, a nasilił się, gdy tancerz próbował wyoutować prezentera na łamach Wprostu. Wojewódzki w odpowiedzi zarzucił mu, że jest "faszystowskim gejem-homofobem". Przypomnijmy: Wojewódzki o Pirogu: "FASZYSTOWSKI GEJ-HOMOFOB! Dupy mu się skończyły?"

Tym razem Kuba postanowił go ośmieszyć sugerując, że jest gotów na wszystko dla sławy.

On mi pachnie zdesperowanym przebierańcem. Gotów jest przyznać się do wszystkiego, żeby tylko o nim napisali. Jak mu miesięcznik "Dziecko" zaproponuje rozkładówkę, to im wmówi, że jest dzieckiem - powiedział. Bardzo chce być kontrowersyjny, ale w tej konkurencji przegrywa nawet ze strażą miejską. Nie chce zresztą o nim za dużo mówić, bo dosyć dawno doszliśmy do porozumienia. Porozumieliśmy się, że się nie szanujemy.

bEgNvPvx

Piróg odpowiedział Kubie na Facebooku:

Błąd drogi Kubo ja Pana szanuje, zarówno za poglądy, chociaż nie mogę się z nimi w większości zgodzić, za siłę i wiarę w siebie samego, za samouwielbienie i wypaczone spojrzenie na świat. Patrzę z podziwem jak walczy Pan o "kraj ludzi myślących" wylewając pomyje na innych szukając tym samym poklasku od mówiących w Pana zaadaptowanym językiem większości nienawidzącej. Podziwiam nawet ze tę desperację w dążeniu do bycia mentorem. Tym się różnimy że ja jestem człowiekiem który robi swoje i jest kim jest a klaunem i jak Pan to ujął przebierańcem zawsze był Pan. No bo chyba na tym polega Pański niewyuczony zawód show mena ??? Szanuję bo każdy ma prawo zbłądzić nawet Pan ... Pozdrawiam serdecznie i proszę pamiętać od samouwielbienia do szaleństwa jest cienka granica. Upadały już większe gwiazdy i się podnosiły, ale prosze zauważyć, że podnosiły się będąc młodymi.

Rzeczywiście, Kuba zachowuje się dziwnie. Sam wyśmiewał przecież zawsze gwiazdy promujące się w programach takich jak Azja Express. W końcu posłał do niego takiego "show" swoją dziewczynę, a gdy ludzie jej nie polubili, obraża innych uczestników. Zabrakło trochę tego "dystansu do siebie", o którym tak dużo mówi.

bEgNvPvy
bEgNvPvz
bEgNvPvA
Zobacz także: Michał Piróg reklamuje książkę Rusin
Zobacz także: Zobacz też:
bEgNvPvS
KOMENTARZE
(158)
Gość
5 lata temu
Nie dla Wojewódzkiego w play!
gość
5 lata temu
dobrze niech teraz wszyscy pokarzą gdzie tego starego gejucha miejsce! Karma nie ma ważności wojewódzki piszcie @ do PLEYA że nie chcemy go i żenuły w ich reklamach !!
G
5 lata temu
Kuba ty stary dziadzie twój czas się skończył
bEgNvPvT
gość
5 lata temu
To tłumaczy dlaczego Kuba nie odebrał kolejnego zapasu pieluch przygotowanych dla niego w MOPSie na Mogilnej. Trochę szkoda, bo ploty chodzą po internecie, że jak przydreptał do ośrodka, to potrafił potulnie przykucnąć na stronie i nie blokować kolejki jak inne srajdziadki.
gość
5 lata temu
Michał to świetny koleś, nikogo nie udaje. Dobrze podsumował Wojewódzkiego, w dodatku subtelnie, a nie chamsko. Klasa.
Najnowsze komentarze (158)
gość
5 lata temu
Wyszło na to, że Renata - wąsata jest gwoździem do trumny Wojewódzkiego - o ironio :D
gość
5 lata temu
nie lubi piruga ale dobrze mu odpowiedzial
gość
5 lata temu
Pirog niestety nie ogarnia jezyka polskiego... nie da sie czytac, tego co napisal i, chociaz mozna sie probowac domyslac, co chcial powiedziec, to az przykro, ze ktos tak kaleczy jezyk...
gość
5 lata temu
Co temu Wojewódzkiemu tak ostatnio odp*****la. Bluzga na wszystkich i wdaje się w jakieś dziwne przepychanki. O co mu chodzi? Boi się, że program mu skasują i skończy się rumakowanie?
Gość
5 lata temu
Nie ma znaczenia stary czy młody, w tym zestawieniu wolę Kubę o niebo
jurgus
5 lata temu
pirog jest przykladem przekroczenia tej cienkiej lini,przeciez tak naprawde to on wyskoczyl jak krolik z kapelusza gejowskie lobby
gość
5 lata temu
Zostawcie Kubę w spokoju!!!,
gość
5 lata temu
Kuba lubiłam kiedyś twój celny język, trafne riposty i poczucie humoru .Myślałam że jesteś inteligentny facet ,ale chyba poprzez samo uwielbienie straciłeś troszkę kontakt z rzeczywistością. Od razu powinieneś odradzić dziewczynie występ w takim programie bo wiadomo że albo Cię publika pokocha albo znienawidzi. a twoja laska sama dała wodę na młyn. Pomimo że wiem że większość programów typu reality jest reżyserowane to niestety nie da się tej Twojej Renaty lubić , no kur... nie da się jej strawić ( a przecież jej nie znam?) co do obnoszenia się z kasa to też trochę słabe....
bEgNvPvL
gość
5 lata temu
Nie sięgasz Pirogowi do pięt !On ma klasę,a ty jestes zdesperowanym podstarzałym dziadem próbujacym odmładzać się smarkatymi tępymi małolatami.Do tego jestes obleśny..brrr
gość
5 lata temu
Kiedy widzę jak on się zachowuje, stwierdzam że z Renatą stanowią dobraną parę :)
gość
5 lata temu
piróg trzymaj pieluche bo ci stolec leci
gość
5 lata temu
Dwa p****y się kłócą.Ale...emocje jak na rybach.
gość
5 lata temu
Kuba śni o Michale dzień i noc i nie może biedny znaleźć ujścia to kąsa :)
Gość
5 lata temu
pracownia krawiecka studio 76. warszawa. szycie ze zdjecia trudne zlecenia. zapraszamy
...
Następna strona
bEgNvPwn