Trwa ładowanie...
Przejdź na

Terlikowski o Przybysz: "Co powiedzą jej dzieci, gdy dowiedzą się, że RODZEŃSTWO ZGINĘŁO, bo rodzice MIELI ZA MAŁO MIEJSCA W DOMU?"

1160
Podziel się

"Piosenkarka ujawniła, że w ogromnej większości przypadków aborcja wynika jedynie z wygody" - oskarża katolicki publicysta.

Terlikowski o Przybysz: "Co powiedzą jej dzieci, gdy dowiedzą się, że RODZEŃSTWO ZGINĘŁO, bo rodzice MIELI ZA MAŁO MIEJSCA W DOMU?"
bDTKcwWd

Wczorajszy wywiad Natalii Przybysz dla Wysokich Obcasów wywołał burzę zarówno wśród zwolenników, jak i przeciwników aborcji. Wokalistka opowiedziała bowiem o swojej nowej piosence, Przez sen, która zawiera sporo wątków autobiograficznych. Bohaterką utworu jest młoda dziewczyna, która zaszła w niechcianą ciążę. Zamiast tabletek wczesnoporonnych zaproponowano jej lek na wrzody, więc razem ze swoim partnerem usunęła ciążę na Słowacji. Natalia Przybysz przyznała, że bohaterką piosenki jest ona sama.

Wszystko trwało pięć minut. Pięć minut. I nagle przychodzi taki wielki oddech. Największy wydech świata.

Dziewczyna czuje ulgę?

bDTKcwWf

_**No, ta dziewczyna... To znaczy ja. Czuję wielką ulgę. Nagle cieszysz się wszystkim w swoim życiu, tym, co masz.**_ (...) Pięć minut - i masz z powrotem swoje życie - powiedziała.

Bohaterka piosenki Natalii Przybysz zdecydowała się na usunięcie ciąży, bo "nie chciała teraz niczego zmieniać, zaczynać od początku". Razem z partnerem nie chcą szukać większego mieszkania teraz. 60 metrów kwadratowych ze wszystkimi książkami i zabawkami dzieci jest trochę ciasne, ale jest OK - powiedziała wokalistka.

Jak można się było tego spodziewać, wywiad Natalii Przybysz zwrócił uwagę Tomasza Terlikowskiego, który poświęcił mu serię wpisów na Twitterze. Zdaniem prawicowego publicysty piosenkarka udowodniła, że decyzja o aborcji wynika z wygody. Jej wyznanie ma być też dowodem na syndrom poaborcyjny:

bDTKcwWl

Obrońcy życia powinni być wdzięczni Natalii Przybysz. Piosenkarka ujawniła, że w ogromnej większości przypadków wynikają one jedynie z wygody - pisze Tomasz. "Każda kobieta jest z tym sama. To złe uczucie. Więc ja chcę to teraz powiedzieć na głos" - oznajmia Przybysz. To pokazuje, że syndrom jest. Co pomyślą dzieci Natalii Przybysz, gdy dowiedzą się, że ich brat/siostra zginęli, bo rodzice mieli za mało miejsca w domu?

Co pomyślą dzieci Terlikowskiego, gdy dowiedzą się, że ich tata porównał mamy ich kolegów do SS-manek?

bDTKcwWm
bDTKcwWn
bDTKcwWo
bDTKcwWG
KOMENTARZE
(1160)
Gość
4 lata temu
Przybysz mnie zawiodła. Nie na tym polegał czarny protest. Chodzi o dzieci z wadami, o dzieci z gwałtów a nie o wygodę !
Gość
4 lata temu
Nie o taką aborcję walczymy! Nie dla aborcji na zawołanie!
gość
4 lata temu
jej wypowiedz to woda na mlyn dla takich terlikowskich.....przybysz chciała błysnąć ale nie wyszlo, aborcja dla wygody to chyba jednak patologia...
bDTKcwWH
Gość
4 lata temu
Chyba bedzie zalowala ze powiedziała to glosno. Mogla zostawic to dla siebie
gość
4 lata temu
Pierwszy raz zgadzam się z Terlikowskim. Aborcja nie może być metodą antykoncepcji !!! Kobiety trzeba się zabezpieczać a nie usuwać zdrowe płody , to jest straszne i przykre .
Najnowsze komentarze (1160)
gość
3 lata temu
Szanowni goście tego forum, pamiętajcie, że ktoś chciał was urodzić i dlatego teraz się wypowiadacie na tym forum.!!!
Gość
4 lata temu
Tak spokojnie o tym mówi? Albo nie ma sumienia albo ściemnia
XXXX
4 lata temu
terlikowski- D***L
gość
4 lata temu
A c**j go to obchodzi co to on chce się wszystkimi p*****i i c*****i rządzić ?!
ala
4 lata temu
Terlikowski , ale z ciebie i twojej żony są oszołomy. Jesteście idiotami do potęgi.
józek
4 lata temu
Takim przygłupom jak Terlikowscy powinno się zabronić płodzić dzieci.
gość
4 lata temu
Terlikowski ty martw sie o swoje dzieci bo nie raz ci w twarz naluja i powiedza ci dzieciorobje a zona bedzie wygladac ja babajaga na krzesle sie nie zmiesci juz wyglada zaniedbana jak zbazaru babcia dwa oszolomy pludzcie dwa razy wroku pajace
gość
4 lata temu
Powiedza, mamo dobrze zrobilas, ze dla nas bylo miejsce. Koniec kropka, w temacie glupo- k****u, ignorancie! Pogrywasz q**a, pogrywasz, ale przyjdzie kryska na matyska...
bDTKcwWz
gość
4 lata temu
manipulator i podrzegacz!!!!!
gość
4 lata temu
Ciekawe że impotenci najwięcej mają do powiedzenia o seksie
gość
4 lata temu
Ciekawe co mówią jego plemniki, jak duszą się w worku
Anna
4 lata temu
Zygota? Czy Wy tylko udajecie tępych idiotów bez jakiejkolwiek wiedzy, czy tak ignorujecie fakty tłumacząc sobie i ludziom na około, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia to przecież usuwanie tylko "zlepka komórek", czy jak to tam jeszcze sobie inaczej interpretujecie i tłumaczycie. Tak wygląda owy "zlepek komórek" lub "zygota" w 12 tygodniu. To jest dziecko, z rozwiniętym układem nerwowym, z kompletem rączek, nóżek, paluszków i bijącym sercem.. Świat się kończy, żeby aprobować zabójstwo na życzenie. Gratuluję wszystkim wyzwolonym, nowoczesnym kobietom, może gdyby to ich matki podjęty decyzje o przerwaniu ciąży te "zygoty", które się urodziły nie pieprzyłyby takich głupot..
Anna
4 lata temu
Dziwne ze i*****a zabiła dziecko żyjące w jej brzuchu, a nie to ktore było w domu. Przecież to to samo.. potępiam, nienawidzę i życzę jej źle. Mam nadzieje, że karma za to co zrobiła wróci do niej prędzej czy poźniej i będzie bardzo cierpiała.
gość
4 lata temu
terliczka geba w kubel i rodzic 6tego czy 5tego gownirza
...
Następna strona
bDTKcwXb