Trwa ładowanie...
Przejdź na

Internauci wytykają Przybysz hipokryzję: "ZABIJ DZIECKO, ADOPTUJ PSZCZOŁĘ!"

718
Podziel się:

Przypominają, że w przeszłości wokalistka namawiała do ratowania pszczół i mówiła o cierpieniu zwierząt. To dowód na "podwójną moralność"?

Internauci wytykają Przybysz hipokryzję: "ZABIJ DZIECKO, ADOPTUJ PSZCZOŁĘ!"

Od soboty w mediach trwa gorąca dyskusja na temat wywiadu, którego Wysokim Obcasom udzieliła Natalia Przybysz. Wokalistka wyznała w nim otwarcie, że przerwała ciążę, ponieważ nie chciała zmieniać swojego w miarę ustabilizowanego życia. Choć zapewne jej intencją było dodanie otuchy innym kobietom w podobnej sytuacji, jej wypowiedź odniosła odwrotny skutek. Wyznanie Przybysz, że usunęła ciążę, bo nie chciało się jej szukać większego mieszkania, zostało skrytykowane przez wszystkich, którzy uważają, że kobiety dokonują aborcji przede wszystkim z wygody. Nie spodobało się też wielu uczestniczkom Czarnego Protestu. Ich zdaniem Przybysz zaszkodziła całej akcji sprowadzając aborcję do kaprysu kobiety, która nie zadbała o antykoncepcję. Zwłaszcza że chodzi przecież o osobę, której nie brakuje pieniędzy i którą na pewno byłoby stać na utrzymanie dziecka.

Nie zabrakło jednak celebrytów, którzy wzięli Przybysz w obronę:

Dziś Internet obiegło zdjęcie z akcji Adoptuj Pszczołę - Natalia namawia w nim do pomocy owadom. Mateusz Parys z organizacji Młodzi dla Polski skomentował je na Twitterze słowami: Zabij dziecko, adoptuj pszczołę. Natalia Przybysz chwaląca się w naTemat aborcją wykazuje niesamowitą empatię wobec stawonogich przyjaciół. Z kolei Marta Smolańska, autorka bloga Duchy Warszawy, odniosła się ironicznie do wypowiedzi Natalii na temat cierpienia zwierząt i wegetarianizmu.

Tymczasem redakcja Wysokich Obcasów, która chyba najbardziej zaszkodziła sprawie, o którą walczyły kobiety w Czarnym Proteście, teraz "wspiera Natalię" publikując to zdjęcie:

Zobacz także: Przybysz w spocie przeciw naturalnym futrom: totalnie zbędne cierpienie
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(718)
gość
8 lat temu
ja nie jestem za zaostrzeniem przepisów antyaborcyjnych, ale też nie za powszechnym dostępem do aborcji. Jestem za obecnym kompromisem. Natalia przegięła - trzeba się zabezpieczać - mamy XXI wiek!
Gośćq
8 lat temu
Podwójne standardy... Ohyda
Gość
8 lat temu
PRZYKRE.
GasyrAwret
8 lat temu
I to sa te mondrale z Telewizorni Te Kraski, Przybysze, Lisy, Olejniki. Nie ma co ich sluchac, lewactwo, resort, glupota, brak moralnosci
gość
8 lat temu
pq Ja we wrzesniu zarobilem dzieki pracy w necie ponad 20 tys, wiele osob ma z takiej pracy staly dochod, chociazby tutaj: airwash.pl to w sumie prosta matematyka ale daje dorbrze zarobic :) laseru jednia drobno ludowa listwa dziwny naraze kiecce kwesty girlsa laufer flanka
Najnowsze komentarze (718)
Brenda
2 lata temu
Przybysz to hipokrytka!!! Wszystkie kobiety, które dokonują aborcji z wygodnictwa i braku antykoncepcji powinny widzieć jak taki zabieg wygląda na USG, jak ssak rozrywa i wysysa części ciała płodu, a następnie ląduje w ściekach. Przybysz jesteś zaprzeczeniem kobiecości i nie masz prawa nazywać siebie matką, skoro jedno swoje dziecko zabiłaś
bp. Pieronek
8 lat temu
ekskomunika!! anathema sit!!
Gość
8 lat temu
Ta lewaczka jest ze sredniowiecza skoro po 2 ciazach nie wiedziala czym konczy die sex bez zabezpieczenia ale patologia z tej morderczyni
Kollko
8 lat temu
Po co robić szum medialny w koło swojej osoby.Chce to niech opowiada i szuka rozgłosu tylko po co.Ja nie chciała bym nikomu opowiadać o swoich prywatnych sprawach a czy ona rzeczywiście tak zrobiła jak pisze kto to wie:-)
gość
8 lat temu
ja p***d jej sprawa po uj się oburzaja nie chciała to usunęła jej d**a i tyle
gość
8 lat temu
przybyszowa to morderczyni niewinnego dziecka co za tłumaczenie za małe mieszkanie głupota, pamiętaj kobieta nie jest wiatropylna
gość
8 lat temu
Jak laska sama pcha sie do gazety o wywiad, top juz nie jest jej prywatna sprawa.
gość
8 lat temu
Każda pszczoła jest bardzo pożyteczna ale nie można tego powiedzieć o każdym dziecku ! Ja wolę zwierzęta, bo one nie wbiją człowiekowi noża w plecy.
gość
8 lat temu
A ja straciłam trzy ciąże i to pierwszą w wieku 18 lat. Bardzo to przeżyłam i do dzisiaj pamiętam daty porodów. Chociaż jestem mamą trójki dzieci i młodą babcią. Ale nie oceniam innych każdy ma prawo sam decydować o swoim losie .
Gość
8 lat temu
Kobieto nie zal ci tego dziecka? Naprawdę?
Gość
8 lat temu
Trudno w to uwierzyć. Jak mozna zabic własne dziecko i się tym chwalić
gość
8 lat temu
Powinna była usunąć razem z macicą dla świętego spokoju.
gość
8 lat temu
Szacuje się, że jedna trzecia roślin uprawnych na całym świecie jest zapylana przez owady. W Wielkiej Brytanii wymarcie zapylaczy oznaczałoby straty w wysokości 440 mln funtów rocznie. Francuzi wyliczyli, że rocznie pszczoły w tym kraju wykonują pracę wartą 2 mld euro, sprawiając, że rośliny rodzą swoje owoce. Inni naukowcy twierdzą, że w przypadku wyginięcia pszczół klęska głodu dopadłaby świat w ciągu kilku lat. ludzi jest za dużo ,staja się mniej wazni
gość
8 lat temu
To wcale nie są podwójne standardy. Przecież Natalia nigdy nie broniła zarodków zwierząt w ciele matki tylko zwierząt żyjących będących już na świecie. Swoich dzieci będących na świecie już nie zabiła. Każdy ma prawo do oceny tego czy zarodek jest już człowiekiem czy jeszcze nie. I o to w całym tym kramie chodzi. Łączenie aborcji z wegetarianizmem ma się jak piernik do wiatraka. Nie słuchajcie osób publicznych tylko sami siebie. I nie oceniajcie pochopnie.
...
Następna strona