Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Czarna Wdowa" żali się w TVP: "Mój syn potrzebuje drogiej rehabilitacji"

172
Podziel się

Beata Duda, kandydatka rolnika Marka odważyła się na bardzo szczere wyznanie. Rolnik wybierze właśnie ją?

"Czarna Wdowa" żali się w TVP: "Mój syn potrzebuje drogiej rehabilitacji"
bCGDpcbp

W trzecim sezonie Rolnik szuka żony największe emocje wzbudza jedna z kandydatek na żonę rolnika Marka. Jako pierwsi informowaliśmy, że Beata Duda ma już za sobą występy w telewizji. W 2010 roku była bohaterką reportażu Superwizjera w TVN, pt. Czarna wdowa. Reporterzy programu przedstawili koszmarną historię dwóch mężów kobiety, którzy na przestrzeni kilku lat w zagadkowych okolicznościach odebrali sobie życie. W samobójczą śmierć mężczyzn do tej pory nie wierzą ich rodziny.

Wygląda na to, że o przeszłości Beaty produkcja programu dowiedziała się z Pudelka. TVP nadal milczy na temat zagadkowych śmierci i nie chce wyjaśnić, dlaczego szuka tej kobiecie kolejnego męża. W 8. odcinku widzowie zobaczyli randkę "Czarnej Wdowy" z rolnikiem. Po szczerej rozmowie, stała się zdecydowaną faworytką Marka.

Duda opowiedziała Walczakowi o problemach w macierzyństwie. Przyznała, że samotnie wychowuje syna chorego na autyzm:

bCGDpcbr

On potrzebuje drogiej rehabilitacji. Autyzm nie jest chorobą, z której w pół roku można się wyleczyć. To wieloletnia ciężka praca, by mój syn mógł normalnie żyć - wyznała przed kamerami.

Po tych słowach, rolnik wręczył jej prezent - złote serduszko, które kiedyś wylicytował na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Zrobisz z nim, co będziesz chciała. Możesz sprzedać i pieniądze przekazać na rehabilitację synka. To dla mnie bardzo ważne - powiedział wyraźnie wzruszony Marek.

Jak widać, TVP walczy o ocieplenie wizerunku i promocję "Czarnej Wdowy". Czy rolnik ją wybierze? I co będzie, jeżeli przegra? Beata bardzo nie lubi przegrywać...

bCGDpcbx
bCGDpcby
bCGDpcbz

Nowy rolnik z programu TVP: "Program daje szansę na różne konfiguracje ludzkie!"

Zobacz też:

bCGDpcbS
KOMENTARZE
(172)
gość
4 lata temu
Skąd ona tych facetów bierze? Wydaje mi się wyjątkowo niewyjściowa.
gość
4 lata temu
sa Ja we wrzesniu zarobilem dzieki pracy w necie ponad 20 tys, wiele osob ma z takiej pracy staly dochod, chociazby tutaj: airwash.pl to w sumie prosta matematyka ale daje dojbrze zarobic :) glupka koscmi czesza nazwal krzyze migdal bledne lepszy muszka ladowy fiknac miasto
mi
4 lata temu
Pora na spadek po kolejnym mężu, bo życie ciężkie i jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie się do roboty zabrać! Tragedia!
bCGDpcbT
Gość
4 lata temu
ddorwie rolnika - problemy finansowe z glowy
Gość
4 lata temu
Za 500+ placimy my wszyscy podatnicy!!
Najnowsze komentarze (172)
gość
4 lata temu
ludzie ja nie rozumiem dzisiejszych kanonow piekna-baba z dziobatym krzywym ryjem i wielkimi sztucznymi krzywymi slupami w pysku w mniemaniu niektorych jest piekna -to ja juz z tego nic nie rozumiem
gość
4 lata temu
Witam wszystkich zainteresowanych tematem "Czarnej wdowy". Chciałbym się dowiedziec co stało się z dzieckiem śp. Andrzeja? Dziś miałoby 15lat.
gość
4 lata temu
ale jajca
gość
4 lata temu
Szkoda tego Marka.Jest młody może jeszcze pożyć.
gość
4 lata temu
poczekaj oni sie dopiero rozkrecaja
gość
4 lata temu
Jezusie Maryjo AUTYZM to nie choroba!!!!! tego się nie leczy, to zaburzenie wymagające terapii.
gość
4 lata temu
odpychające b****o fuj a karma jest widze nieudolny sąd jej nie skazał a życie ją skazało dobrze ze jej dziecko ma autyzm dziecka szkoda ale ona niech cierpi
gość
4 lata temu
jednak jest sprawiedliwość zabiła dwóch mężów dziecko ma autyzm-sprawiedliwość ją dopadła
bCGDpcbL
gość
4 lata temu
Słyszałam że dostała pracę, będzie dubbingować Sida z Epoki lodowcowej.
gość
4 lata temu
Ona jest brzydka .Wygląda jak PUCHA
gość
4 lata temu
sąd ją nie skazał w powodu nieudolności i lenistwa, ale karma dla niej przyszła z innej strony. ma syna z autyzmem. a inne jeszcze przyjdą. co za tupet zgłoszenia siedo tego programu.
gość
4 lata temu
ja się dziwie, ze prokuratura tak zlekceważyła takie fakty morderstw. tylu ludzi. i beata była ich świadkiem, głownym podejrzanym. tak umorzono szybko jak śmierc Brzeskiej w warszawie
gość
4 lata temu
Kolejna fundacja sie szykuje.Ludziska wspieraja milionerow,biednej wdowie tez nie pozaluja.
gość
4 lata temu
Przynajmniej powiedziała o tym wcześniej i nie ukrywała tego.
...
Następna strona
bCGDpccn