Trwa ładowanie...
Przejdź na

Awantura pod gratulacjami Tulii na Instagramie Viki Gabor: "Wy to PRAWA GŁOSU NIE MACIE"

213
Podziel się

Komentarz tegorocznych reprezentantek Polski na Eurowizji wywołał burzę pod zdjęciem 12-latki. "Gdyby Polacy nie głosowali, byśmy i tak przegrali". Zespół odniósł się do uwag internautów.

Awantura pod gratulacjami Tulii na Instagramie Viki Gabor: "Wy to PRAWA GŁOSU NIE MACIE"
(Instagram, Instagram)
bDfUUNOt

Wciąż nie milkną echa po niedzielnej wygranej** Viki Gabor w 17. edycji Konkursu Eurowizji Junior. Dwunastolatce udało się dokonać niemal niemożliwego i drugi rok z rzędu zapewnić Polsce zwycięstwo (w zeszłorocznej edycji triumfowała **Roksana Węgiel).

Sukces 12-latki skomentował nawet sam Andrzej Duda, dziękując dziewczynce za to, że dzięki niej nasz kraj zapisał się na kartach historii - nigdy wcześniej nie zdarzyło się tak, żeby jakikolwiek kraj wygrał Eurowizję Junior kolejno edycja po edycji.

bDfUUNOv

Do życzeń dołączył się cały tabun gwiazd, które w dziesiątkach komentarzy pogratulowały Gabor zajęcia pierwszego miejsca.

"Wooooow", "Duma", "Youre simply the best! Gratulacje! Wracaj i działamy", "Gratuluje!!" - cieszyły się * Julia Wieniawa, Margaret, Kayah* i Cleo.

Swój podziw dla zwyciężczyni postanowił wyrazić również zespół Tulia, któremu w tym roku nie udało się dostać do finału Eurowizji "dla dorosłych".

bDfUUNOB

"Gratulujemy Viki! Jesteś naszym polskim złotkiem" - skomplementowały 12-latkę dziewczyny.

Pod komentarzem Tulii nieoczekiwanie wywiązała się awantura: jeden z internautów zarzucił zespołowi, że po "porażce", którą poniosły w maju, nie powinny się w tej kwestii w ogóle wypowiadać.

"Wy to prawa głosu nie macie, dzieci lepsze od dorosłych, przynajmniej Viki wraz z Roksaną stworzyły historię, a wy się ośmieszyłyście" - napisał.

"Niestety chłopak ma racje. Dodawaniu tu komentarza z gratulacjami po takiej porażce jest totalnie nie na miejscu - skomentował inny "fan".

bDfUUNOC

Na zarzuty postanowiła odpowiedzieć jedna z członkiń zespołu, Dominika Siepka.

_"Akurat dodawanie komentarza jest bardzo na miejscu, znamy się i lubimy się z Viki, nie wiem, co przeszkadza w dodawaniu komentarza z gratulacjami. Proszę zagłębić się w dorosłą Eurowizję, a wtedy możemy pogadać :) PS. Niedawno w wywiadzie Viki podała swoich ulubionych wykonawców z Eurowizji, Jamalę i TULIĘ :) Pozdrawiamy bardzo!" _

Na tym awantura się nie skończyła. Jeszcze inny użytkownik Instagrama zarzucił Viki, że jej wygrana była niesprawiedliwa ze względu na fakt, iż kraje mogły głosować na swoich przedstawicieli, a Eurowizja junior cieszy się w Polsce wyjątkową popularnością.

"Ten konkurs jest bez sensu, rok temu wygrała Węgiel, bo tylko Polacy na nią głosowali i tylko w Polsce o tym konkursie było głośno, a inne kraje miały go gdzieś. Eurowizja junior powinna wyglądać tak, jak zwykła Eurowizja i kraj nie może głosować na swojego przedstawiciela, bo tak to jest to bez sensu. Tak szczerze, nie ma z tego żadnej satysfakcji, bo gdyby Polacy nie głosowali, byśmy i tak przegrali i nie ma docenienia z strony innych krajów niestety."

bDfUUNOD

Zgadzacie się z zarzutami internautów?

bDfUUNOW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(213)
Andrzej
11 miesięcy temu
Przed głosowaniem internetowym Polska była na 2 miejscu a w innych krajach też głosowali na Polkę, czasami decydowały względy geograficzne... nie pomniejszajmy sukcesu POLSKI było super ! Na marginesie czy ktoś w innych krajach broni obywatelom oglądania i głosowania za swoim ?
Lili
11 miesięcy temu
Tulia to jakość,styl oraz muzyka przez duże M,niestety ale większość społeczeństwa słucha Zenka i Sławomira:(((
Xxx
11 miesięcy temu
Takie byly zasady, równe dla każdego kraju!!! Polka byla najlepsza bez dwoch zdań.
bDfUUNOX
jonsnow
11 miesięcy temu
ja nie rozumiem i nie zrozumiem tych, którzy wylewają same pomyje na TULIE, dziewczyny zdobyły przecież uznanie na całym świecie! A skoro my chcemy pokazywać tak niekomercyjną muzykę na tak komercyjnym festiwalu, to czyja to jest wina?? Myslę, że eurowizja zaszkodziła TULII (nie umniejszając im absolutnie!), bez niej lepiej by sobie dały radę. a tak wylało się "polaczkowo"...Ludzie ktoś je wybrał, ktoś na nie głosował!!
gabi0107
11 miesięcy temu
Brawo Viki. Brawo Polska. Bajeczne i piękne widowisko. Poziom Eurowizji Junior w Polsce był powalający, robił wrażenie. Pokazaliśmy światu, że nie odbiegamy od innych krajów. Super!
Najnowsze komentarze (213)
Ojejuuuu
11 miesięcy temu
ALE TO NIE ONE WYGADUJA TYLKO JAKIS INTERNAUTA NAUCZ SIE CZYTAC
Jezusmaria
11 miesięcy temu
PAN SMUGA WYBRARL TULIE ROKSANE I VIKI. MASZ JAKIES PYTANIA JESZCZE?
Wtf
11 miesięcy temu
Umiesz czytac?
Jaktokto
11 miesięcy temu
KTO WYBRAŁ? CI SAMI CO ROKSANE I VIKTORIE WY ŁBY ZAKUTE
mejka
11 miesięcy temu
Co dorośli robią by mieć kasę? Dziecko 12-letnie wygląda na 30-tkę! Na dodatek nie potrafi śpiewać. Nie ma tembru głosu, nie potrafi zmieniać tonacji. Wszyscy mówią Polka wygrała, a ona w Niemczech urodzona.
hej
11 miesięcy temu
tendencyjny tytuł, tendencyjny tekst sugerujący na wstępie, że Tulia zazdrości. Tak, macie rację pudelku: STOP HEJT!, - ale cóż z tego, jeśli sami hejt prowokujecie dla zwiększenia odsłon i macie tego pełną świadomość. Brzydko.
Prawda
11 miesięcy temu
Tulia tylko przynosi wstyd i niech się wycofa z wszelkich konkursów,beztalencia,tylko piszczą , skrzeczą i wyją,jak można w ogóle wystawiać ich kandydaturę
Wikta
11 miesięcy temu
To ta Tulia znowu chciała jechać na eurowizje?????? Bez jaj baby zapiszcie się do koła gospodyń wiejskich
bDfUUNOP
PC1
11 miesięcy temu
Ten komentarz krytykujący system głosowania nie jest od TULII! Co za końskie łby tu komentują!
PC1
11 miesięcy temu
Ten komentarz krytykujący system głosowania nie jest od TULII. Co za końskie łby tu komentują!
ola
11 miesięcy temu
A kto bronił innym krajom glosowac na swoich????
Mario
11 miesięcy temu
Może warto , żeby Gabor wróciła do szkoły i nie poszła w ślady Roksany Węgiel ktora została zmanierowana i obrzydzenie bierze jak się widzi ,co z niej zrobili dorosłe sępy żeby na niej zarobić kasę.Ta dziewczyna źle skończy jak się ktoś nie opamięta.Nie zabierajcie dzieciom dzieciństwa.
Polis
11 miesięcy temu
Fajnie że wygrała niech sie cieszy ale ile można puszczać tą piosenke, ona w niej krzyczy a nie śpiewa. Mam odruch wymiotny słysząc ją po raz setny jednego dnia
Polis
11 miesięcy temu
Wygrała fajnie ale ile można słuchać tej piosenki, ona w niej krzyczy a nie spiewa. Lansowali ją tak nachalnie że teraz mam odruch wymiotny słysząc tą piosenke
...
Następna strona
bDfUUNPr