Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Barbara Kurdej-Szatan "wyjaśnia" swoją nieobecność na gali Telekamer: "GÓ*WNO WAM DO TEGO!"

606
Podziel się

Po tym, jak Barbarę Kurdej-Szatan i jej męża w roli prowadzących Telekamer zastąpili Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski, w mediach pojawiły się spekulacje na temat powodów nieobecności celebryckiej pary. Kurdej-Szatan skomentowała je w ostrych słowach.

Barbara Kurdej-Szatan "wyjaśnia" swoją nieobecność na gali Telekamer: "GÓ*WNO WAM DO TEGO!"
Wściekła Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, dlaczego nie prowadziła z mężem gali Telekamer (Instagram)
bEqwkpqt

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami organizatora gali Telekamer, parą, która miała poprowadzić imprezę, byli Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan. Kiedy jednak wczoraj wieczorem rozpoczęła się relacja z imprezy, okazało się, że zamiast celebryckiego małżeństwa show prowadzą Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski.

Magazyn "Tele Show" lakonicznie wyjaśnił dociekliwym widzom powód nieobecności Szatanów, nie wdając się w żadne szczegóły: "Tak. Doszło do zmiany. Pozdrawiamy"brzmiał komentarz organizatorów imprezy.

bEqwkpqv

Tymczasem dziś rano w mediach pojawiły się komentarze sugerujące, że Szatanowie zrezygnowali z prowadzenia gali z powodów finansowych. Te pogłoski bardzo zdenerwowały niedoszłą gospodynię show. Wzburzona Barbara Kurdej-Szatan "odpaliła się" na InstaStories, oprawiając swoją wypowiedź grafiką czterech środkowych palców.

Zobacz także: Wzburzona siostra Barbary Kurdej-Szatan

Znana z używania mało wysublimowanych zwrotów w chwilach złości celebrytka wypaliła pod adresem piszących o niej portali swój apel.

bEqwkpqB

Ja bardzo bym prosiła wszystkie portale (tu Basia zrobiła drwiącą minę) o naprawdę nie wymyślanie bzdur, nie wsadzanie w moje usta jakichś zdań, że za pewną jakąś stawkę nie schodzę... Co to w ogóle za bzdury są, dlaczego takie rzeczy wymyślacie, dlaczego tak kłamiecie? Jesteście obrzydliwi! - denerwowała się celebrytka.

Kurdej-Szatan oznajmiła też, że nie pojawiła się z mężem na gali z powodów zdrowotnych.

Nie prowadziliśmy Telekamer z naszych prywatnych powodów zdrowotnych, nic wam do tego. Gdybym się chciała tym podzielić, to bym się podzieliła, nie musicie snuć teraz jakichś wymysłów, robić ze mnie jakiejś kretynki, która nie wiadomo, ile chce zarobić, bo myśli, że nie wiadomo jaką jest gwiazdą. Nie!

Gó*no wam, przepraszam, do tego i nie piszcie bzdur - wezwała podniesionym głosem celebrytka.

bEqwkpqC

Pokazała klasę?

bEqwkpqD
bEqwkpqW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(606)
ajjjj
5 miesięcy temu
w reklamach, kiedy byla tylko 'blondynka z playa' wydawala sie super babeczka, ale teraz... okropnie jej nie lubie, wielka arogancja, a talentu do czegokolwiek zero...
Ready
5 miesięcy temu
Czy Już do wszystkich dotarło jak bardzo niesympatyczna jest ta MEGALOMANKA ??? A mąż też nielepszy a znany tylko zbycia mężem bez żadnych dodatkowych wybitnych osiągnięć :)
jaa
5 miesięcy temu
Nie wstyd wam ludzie że to własnie takich celebrytów mamy w Polsce? Dzięki wam oni istnieją...
bEqwkpqX
Kilo
5 miesięcy temu
Najpierw wywindowaliście prostą dziewczynę na celebrytkę, wciskając ją gdzie się da, do każdego serialu i reklamy, a teraz zdziwienie jak odpowiada na swoim poziomie. Odleciała. Przerosło ją. Talentu za grosz aktorka drewno.
Dnodna
5 miesięcy temu
Czy w ogóle ktoś chce jeszcze zatrudniać ta wulgarną kobietę? Bo oglądać jej już nikt nie chce.
Najnowsze komentarze (606)
Kędzior
3 tyg. temu
Oj nie ładnie,widać że ego się wyjątkowo rozbuchało. Gdzie ta urocza dziewczyna?
Bea
5 miesięcy temu
Po co pisać cokolwiek?
Macro
5 miesięcy temu
Z niej to prawdziwy SZATAN
Antonina
5 miesięcy temu
Zawsze byla denna. Aktorka jednej reklamy od lat na sile promowana, ale bez talentu niestety.
Autor
5 miesięcy temu
TYm zdaniem powiedziała wszystko o sobie, żal mi jej
serek
5 miesięcy temu
Gwiazda "mediów społecznościowych" - i takie są efekty " z dobrodziejstwem inwentarza".... ale to takie nieprzewidywalne :P
Dzieci za woz...
5 miesięcy temu
To choroba zanzibarska
Tak
5 miesięcy temu
Skończyli się
bEqwkpqP
gość
5 miesięcy temu
co koronawirusa przywiozła z wczasów....
wwo
5 miesięcy temu
Śmieszne, jak ona oburza się o posądzenie o pazerność ale zupełnie nie przejmuje się łatką agresywnej, prostej, wulgarnej chamki, którą sobie sama regularnie przyprawia. Wolałabym mieć opinię pazernej nić prostackiej. Dla niej ważniejsza jest kwestia finansów niż kultury osobistej, która zarabianie pieniędzy jej umożliwia. Nie chciałabym współpracy z tak zachowujacą się "ambasadorką", tym bardziej, że to nie pierwszy taki popis. Powinna zatrudnić doradcę, firmę od PR lub po prostu odpuścić sobie te social media jak nie umie zrozumieć zależności między swoim wieśniackim zachowaniem i przekladaniem się tego liczbę followersów czy zainteresowanie reklamodawców (czyli realnie na pieniądze). Publikacje po alkoholu także powinna sobie darować. Prosta kobitka, z prostym rozumem, rozpoznawalna wyłącznie dzięki nadawanym non stop reklamom, która chyba w pewnym momencie uwierzyła, ze jest kimś więcej i nie dotyczą ja zasady kultury osobistej :/
taka prawda
5 miesięcy temu
Antyreklama dla sieci komórkowej
Ufff
5 miesięcy temu
Baśkę niedługo opuszczą nawet opłaceni klakierzy 😂😂😂 Nie da się z nią wytrzymać.
Asdsa
5 miesięcy temu
Przełączam kanał ilekroć zobaczę facjatę Baśki. Kacper i Kasia wypadli bardzo dobrze.
Tralalalalala
5 miesięcy temu
Już nie obejrzę żadnego filmu z tą Panią . Zachowanie okrutne . Można było to inaczej ubrać w słowa . Żenada
...
Następna strona
bEqwkprr