Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Barby Kelly nie żyje. Wokalistka kultowego zespołu "The Kelly Family" miała 45 lat

172
Podziel się

Barbara Ann "Barby" Kelly wiele lat temu odeszła z rodzinnego zespołu. "Nasza ukochana siostra Barby zmarła kilka dni temu po krótkiej chorobie" - napisała Patricia Kelly.

Barby Kelly nie żyje. Wokalistka kultowego zespołu "The Kelly Family" miała 45 lat
Barby Kelly nie żyje (Facebook)
bDZFVbIR

Nie żyje Barbara Ann "Barby" Kelly. Miała 45 lat. Barby należała do słynnego zespołu The Kelly Family, który święcił największe triumfy w latach 90. Piosenkarka zmarła 15 kwietnia 2021 roku, członkowie zespołu nie podali jednak bezpośredniej przyczyny jej śmierci.

Barby Kelly od wielu lat nie występowała już na scenie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że po opuszczeniu formacji mieszkała w Belgii, gdzie prowadziła sklep z odzieżą używaną. Cierpiała na schizofrenię. Gdy stan jej zdrowia się pogarszał, Barby pomieszkiwała u brata Jimmiego lub siostry Patricii.

Przykrą wiadomością podzieliła się na Facebooku Patricia Kelly.

bDZFVbIT

Nasza ukochana siostra Barby odeszła kilka dni temu po krótkiej chorobie - napisała. Jesteśmy w głębokiej żałobie i prosimy o zrozumienie, że obecnie nie komentujemy tego dalej. Będzie nam brakowało Barby bez końca i zawsze będziemy nosić ją w naszych sercach. Dziękuję za wasze sympatie i modlitwy.

Barby Kelly urodziła się 28 kwietnia 1975 roku jako córka Barbary i Dana Kellych. Barby od najmłodszych lat występowała na scenie, tułając się z muzykalną familią po całym świecie. Podobnie, jak wszystkie dzieci w rodzinie, wykazywała talent wokalny, jednak jej szczególną miłością był taniec. Barby kochała balet i na koncertach bijącej niegdyś rekordy popularności grupy wykonywała na scenie skomplikowane choreografie.

Pudelek składa kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego.

Zobacz także: The Kelly Family - An Angel (Official Video)
bDZFVbIZ
bDZFVbJu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(172)
z Kalisza
3 tyg. temu
Pamiętam ten zespół... ach to były czasy
UcI Puci
3 tyg. temu
Nie rozumie tych durnych komentarzy na temat tego zespołu, o gustach się nie dyskutuje! Jeden lubi Rocky, drugi pop a trzeci jazz.. A ja słucham ich do dziś❤️ i w nosie hejt że to obciach, słucham bo lubię i dobrze mi się kojarzy✌️😉
??????
3 tyg. temu
Pudelek składa kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego?? Chyba zmarlej
bDZFVbJv
Lala
3 tyg. temu
Przykra wiadomość
Magda
3 tyg. temu
Kochałam ten zespół, był całym moim światem i dziś w wieku 40 lat lubię ich posłuchać.Za dzieciaka pokój poklejony w plakatach, koncerty i teledyski na kasetach VHS i nieskończona ilość kaset magnetofonowych :) wspaniałe czasy i wspaniały zespół :)
Najnowsze komentarze (172)
NINA
3 tyg. temu
Nie byłam ich fanką, ale żal każdego dobrego człowieka, każdego artysty, który jeśli nie mnie, to komuś innemu sprawiał radość. Muzyka jest tak różnorodna... każdy artysta ma swoich odbiorców, swoich fanów. Ludzie szanujmy się!!! Różnorodność jest po to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Nie wyobrażam sobie gardzić kimś, bo słucha takiej, czy innej muzyki. Co za brak tolerancji.!!! Trzeba wsłuchiwać się w różną muzykę, nie wolno "zamknąć się w jednej szufladzie" i uważać, że to czego ja słucham jest najwartościowsze. Nie słuchałam ich, ale właśnie dziś posłucham. Dla Rodziny, bliskich i wszystkich FANÓW składam wyrazy współczucia. Barby odpoczywaj w pokoju.Nina
Normalny
3 tyg. temu
w latach 90's ten zespół był symbolem kiczem, ale patrząc na degrengoladę muzyki w kolejnych dekadach, wcale nie byli tacy najgorsi... wszystko zależy od gustu
Hania z Gdańs...
3 tyg. temu
Miałam nadzieję, że Barby jeszcze zaśpiewa na scenie. 😢💔🌹 Smutna jest jej historia choć dawała nam dużo radości śpiewając i tańcząc na scenie. Nadal uwielbiam Kelly Family i będę słuchać ich muzyki. Dziękuję za wszystko Barby. Mam nadzieję, że spotkamy się kiedyś w niebie.
Polka
3 tyg. temu
Bardzo szkoda. Schizofreniia to jest straszna choroba. Szkoda Cudowny głos .OGROMNY TALENT. Wielka strata dla nas wszystkich. Najszczersze kondolencje dla bliskich!
Oda
3 tyg. temu
Zawsze ale to zawsze zryczałam się jak śpiewali a łzy leciały mi ciurkiem a teraz jest tylko jeszcze gorzej. Bardzo wzruszałam się słuchajac ich śpiewu jak nigdy dotąd żaden inny wykonawca nie działał tak bardzo na moje emocje.
Ta rodzina
3 tyg. temu
to jakaś sekta
Dr Kidller
3 tyg. temu
Wpisać korone dla starystyk.
blank
3 tyg. temu
Pamiętam... Taka niechlujna rodzinka...
bDZFVbJn
Patrycja
3 tyg. temu
Jak zwykle pudel kasuje komentarze,,,o co chodzi.?
gość
3 tyg. temu
Wspaniały zespół .
wkurzona
3 tyg. temu
Świetny zespół na tamte czasy,byłam z rodziną na ich koncercie -super
Gość
3 tyg. temu
Bylam ich fanką w dzieciństwie, wtedy jak każda nastolatka skupiałam się na paddym i angelo, na ich bieżących w tamtych czasach hitach. Kilka lat temu wróciłam do słuchania ich płyt, ale przede wszystkim tych z czasów Street life i wcześniejszych. Dopiero po latach zrozumiałam, jak wspaniałą, głęboka i pełna przekazów byla ich tworczosc. Mam ogromny sentyment do ich muzyki. Zrozumiałam również ile wnosiła reszta rodzeństwa do zespołu, jak cudowne piosenki komponowali i ile znacza dla fanów. Łudziłam się, że kiedyś usłyszę " papa cool", "oh johnny" czy "when the last tree" na żywo i zobaczę jeszcze zespół w pełnym składzie. Wczoraj dotarło do mnie, że to marzenie nigdy się nie spełni, nigdy już nie zobaczę Barby I jej tańca na scenie. Jest mi bardzo przykro!!!!😢😢😢 żegnaj Basienko, tańcz z aniołami 🙏💔😢
😔😔😔😔😔
3 tyg. temu
💔💔💔💔💔
enigma
3 tyg. temu
Jako nastolatka śmiałam się z nich, ich muzyki i sposobu bycia. Dziś jako dorosła kobieta czasem słucham ich muzyki i myślę sobie..... ileż ja kiedyś nie rozumiałam.
...
Następna strona
bDZFVbJP