Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Bartek Kasprzykowski i Piotr Gąsowski SKACZĄ SOBIE DO GARDEŁ: "Z jakiegoś powodu już jurorem nie jestem. TY WIESZ"

301
Podziel się:

Internetowa wymiana zdań między Katarzyną Skrzynecką, Tamarą Arciuch, Bartkiem Kasprzykowskim i Piotrem Gąsowskim trwa w najlepsze. Tego ostatniego nie przekonują tłumaczenia byłego jurora "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "O czym ty mówisz?! Jesteś za mądry, by nie czuć niefortunnego kontekstu" - zwraca się do Kasprzykowskiego "Gąsu".

Bartek Kasprzykowski i Piotr Gąsowski SKACZĄ SOBIE DO GARDEŁ: "Z jakiegoś powodu już jurorem nie jestem. TY WIESZ"
Internetowa dyskusja Piotra Gąsowskiego i Bartka Kasprzykowskiego (AKPA)

Początek nowego sezonu show Twoja Twarz Brzmi Znajomo nieoczekiwanie zaowocował w nową celebrycką dramę. Wszystko za sprawą żali, które względem jurorów programu, a w szczególności w stronę Katarzyny Skrzyneckiej wylał Bartek Kasprzykowski. Aktorowi nie spodobała się to, jak Kasia oceniła występ jego żony, Tamary Arciuch.

W internetową dyskusję na profilach Skrzyneckiej i Kasprzykowskiego zdążyła włączyć się nie tylko rzesza internautów, ale i między innymi Piotr Gąsowski, któremu trudno było uwierzyć w gorzkie słowa byłego jurora TTBZ.

Byłeś jurorem, wiesz, jak jest ciężko oceniać kolegów, ile razy tłumaczyłeś, że to okropne uczucie, prosiłeś wykonawców o wyrozumiałość... A teraz mówisz o koleżance, obok której siedziałeś za jurorskim stołem "per Skrzynecka", sugerujesz niekompetencję, jesteś złośliwy... Przykro to czytać... I robisz to publicznie?! - ubolewał "Gąsu".

Zobacz także: Ekskluzywny Menel narzeka na TTBZ: "Największą trudnością jest wejście w daną osobę"

Pełne rozczarowania komentarze prowadzącego format spotkały się z reakcją ze strony Bartka.

Nieprzyjemne wypowiedzi dotyczą głównie mnie i mojego zdania. Piotrze, Kasia ocenia publicznie, dlaczego moja ocena ma pozostawać w skrytości i cieniu? - zastanawia się 43-latek, którego słowa rozkręciły niespodziewaną aferę. Ten program to emocje, emocje widzów, uczestników. Jako widz się wypowiadałem prowadzony właśnie emocją. Nie podpinaj proszę mojego komentarza pod ogólnopolski hejt na nasze środowisko, bo to już demagogia. Rozumiem twoje emocje, jesteś Kasi przyjacielem, zrozum moje. Ta sytuacja uczy mnie dobitnie, że wypowiadanie swojego zdania należy zachować dla siebie. W przeciwnym razie licz się z opluciem. Chyba że zdanie podoba się innym - kontynuuje w kolejnym komentarzu oddany ukochany Arciuch.

Kasprzykowski doczekał się oczywiście odpowiedzi ze strony Piotra:

Ja Ciebie nie opluwam, ja z tobą dyskutuję. I jeszcze jedno, uważasz, że w takim kontekście jesteś tylko widzem? Ejże... Bartek! Naprawdę? Tylko widzem? - dopytuje zaskoczony argumentacją kolegi Gąsowski. A czy zawsze zgadzaliście się wszyscy przy jurorskim stole? A czy ktoś, kto się z tobą nie zgadzał, dając totalnie różne oceny od twoich, pisał potem na IG bądź FB o tym, że powinno się "odświeżyć" skład jurorów, w domyśle zmienić Ciebie? O czym ty mówisz?! Jesteś za mądry, żeby nie czuć niefortunnego kontekstu - kontynuuje wyraźnie zdziwiony słowami Kasprzykowskiego. Dobra, daję już spokój, nie chce mi się więcej spierać, ale smutno mi... Nic na to nie poradzę!

Kasprzykowski i tej wypowiedzi kolegi nie pozostawił bez komentarza.

Rozchmurz się, Piotrze, są gorsze rzeczy - ironizował Bartek. Z jakiegoś powodu już jurorem nie jestem. Ty wiesz. I zaprawdę ostatnią osobą jesteś, którą bym posądził o opluwanie. Kogokolwiek - odpowiedział Gąsowskiemu.

W sobotę wieczorem o nowy wpis pokusiła się Katarzyna, której najbardziej dostało się od niezadowolonego Bartka. Pod zdjęciem z planu TTBZ 50-latka zapewniła, że nie zamierza dłużej ciągnąć tematu:

Uprzedzając ekscytację wielobarwnych mediów i pomysły na artykuły z cyklu "Czy będzie wojna?", "Czy Katarzyna Skrzynecka odniesie się w kolejnym odcinku programu do komentarza byłego kolegi z jury, nazywającego program "bagnem telewizji?"... - ostudzę zapał i wodze fantazji dziennikarskich: Większość odcinków aktualnej edycji programu zrealizowana została już z powodzeniem i pięknymi wykonaniami artystycznymi uczestników na przestrzeni ostatnich tygodni. Jak wiadomo, odcinki show realizowane są z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Żadnych "wojenek" ani ripost zatem nie będzie - przekonuje aktorka.

A nawet gdyby nie było realizacji z wyprzedzeniem - i tak "wojenki" to nie tutaj, nie u mnie, nie ze mną i nie w tej bajce - kontynuuje. Daleka jestem od tego poziomu. Każdy ma swoją klasę. Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów programu i wszystkich uczestników, dzięki którym będą Państwo oglądać przepiękne kolejne odcinki.

Pod najnowszym postem Skrzynecka mogła liczyć na szereg komentarzy wsparcia. Na kilka miłych słów zdecydował się także Marek Kaliszuk.

Skrzynko, znakomicie to ujęłaś. Podziwiam Twoją klasę. Brawo! Ja chyba nie byłbym w stanie nazwać kogoś prezentującego tak odrażającą postawę "kolegą". Nawet byłym... - czytamy.

Myślicie, że ktoś jeszcze zdecyduje się zabrać głos i pociągnąć rozkręcającą się z godziny na godzinę dramę?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(301)
Asa
3 lata temu
Kasprzykowskiego poniosło z jakiegoś powodu a teraz pewnie żałuje.Zaszkodził tylko Tamarze,nikt nie będzie chciał z nimi pracować a kasy brak.W przeciwnym wypadku nie wzięłaby udziału w takim programie
lil
3 lata temu
Tamara nazwała swojego mężusia rycerzem, który staje w jej obronie - to nie rycerz, on cię ośmiesza i robi niedżwiedzią przysługę!
O lol
3 lata temu
Na miejscu Tamary chyba spalilabym sie ze wstydu za męza
Kkkkkk
3 lata temu
Nie no sorry, ale walenie między gały, ze koleżankę z roboty powinno się wywalić i to publicznie jest zwyczajnie świniowate. W życiu realnym, jakby tak trafiło nam się coś takiego w robocie, na forum gdzie pełno pracowników, to człek miałby ochotę w ryło przywalić ( a przynajmniej tak by pomyślał). Taka jest prawda
gość
3 lata temu
Domyślałam się ,że nie jest fajnym gościem. Jak był jurorem to jego oceny były krytyczne i miałam wrażenie , że czai się gdzieś mania wielkości. I widać , że się nie pomyliłam. A Tamara lepiej ,żeby milczała, bo talentem nie powala. Trochę pokory by się przydało . Natomiast Skrzynecka to życzliwa osoba, to widać gołym okiem. Nie przypominam sobie , żeby była w stosunku do jakiegoś uczestnika złościwa. Fajny człowiek. Zresztą Gąsowski też jest fajnym człowiekiem.
Najnowsze komentarze (301)
Tamara🇵🇱🇵�...
3 lata temu
Może Gasu ma coś na sumieniu z Kacha i się pulpa🤭🤭🤭🤭🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴
Emeryt
3 lata temu
Mam wrażenie że Skrzynecka za dużo rządzi w tej całej paczce
Lok
3 lata temu
Może już skończycie ten kabaret od 6lat nie mam Tv i nie będę miała. Szkoda czasu na to badziewie
klara
3 lata temu
PIEKNE ZE MĄZ TAK STOI W 0BRONIE ŻONY i ma rację Oceny są bardziej dyktowane sympatią niż tym.kto faktycznie lepiej.wykonał utwór. Nie ładny był.tekst Gąsowskiego do Tamary nie zauważyłem.spałem
Danuta
3 lata temu
Dajcie se porazie!!!!
Marika
3 lata temu
Panie Kasprzykowski, żona jest świetna, sama sobie poradzi. Niepotrzebnie Pan się wzburzył, tylko Jej Pan zaszkodził.
antonina
3 lata temu
Ta gruba skrzynka jeszcze nie tak dawno biadoliła na brak kasy, zarabiania, a później poleciała do Grecji...nawet, gdyby zapowiadała reklamy, mało Kto jej uwierzy.. już nawet gliniarz się na niej poznał🤥
,,znafca " ja...
3 lata temu
Z tego całego jury ,tylko P.Małgorzata jest Osobą na właściwym miejscu. Reszta, to ,,znafcy" od siedmiu boleści -najdelikatniej ujmując.
Mhj59
3 lata temu
Taka z niej jurorka jak i aktorka! Pożal się Boże.
Nicmisięniech...
3 lata temu
To mi przypomina dwa programy rozrywkowe: "Jak oni śpiewają" i "Taniec z Gwiazdami" - w obu przypadkach odcinki finałowe w których jedna i ta sama finalistka nie mogła przełknąć porażki. W tym przypadku to pierwszy odcinek i już taka gówno-burza!
Monika
3 lata temu
Mocno słabe to pana zachowanie panie Kasprzykowski. Od tego "występu" będę na pana jak i na pana żonę patrzyła zupełnie inaczej . Rozczarowujące mocno
Joozio Bonk
3 lata temu
Jest hejt, jest fun, jest kasa z zasięgów. Szafa gra.
Joozio Bonk
3 lata temu
Basen to porażka tego programu. Kiedy w to wreszcie zrozumieją producenci?
kaja 29
3 lata temu
Skoro program był nagrywany wiadomo kto wygrał program i nie była to Pani Tamara stąd może ten żal. Ale Pani Tamara jest naprawdę świetna i nie potrzebuję adwokata w postaci męża.
...
Następna strona