Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Bartosz Gelner ostrożnie o relacji z Magdaleną Cielecką: "Boję się popaść w euforię, która za chwilę SIĘ WYPALI"

146
Podziel się:

Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka bardzo rzadko informują opinię publiczną o szczegółach swojej relacji. Teraz aktor zrobił wyjątek w nowym wywiadzie i zdradził, jakie jest jego podejście do romantycznych związków. Wspomniał m.in. o wspólnym mieszkaniu.

Bartosz Gelner ostrożnie o relacji z Magdaleną Cielecką: "Boję się popaść w euforię, która za chwilę SIĘ WYPALI"
Bartosz Gelner otwiera się na temat podejścia do romantycznych relacji. Ma pewne obawy (AKPA, FORUM)

Romantyczna relacja Magdaleny Cieleckiej i Bartosza Gelnera wyraźnie budzi spore emocje. Choć portale plotkarskie chętnie rozpisują się o ich związku, to sami zainteresowani niezwykle rzadko zabierają głos w tej sprawie, walcząc o trudną sztukę zachowania resztek prywatności w świecie show biznesu. Nieczęsto, ale jednak czasem zdarza im się zrobić wyjątek.


Zobacz: Miłosne igraszki Magdaleny Cieleckiej i młodszego o 16 lat Bartosza Gelnera: słodki całus, szepty na ucho i szerokie uśmiechy (ZDJĘCIA)

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner tworzą zgrany duet. Rzadko mówią o związku

Magdalena Cielecka wypowiedziała się na temat związku z Bartoszem Gelnerem jeszcze w 2022 roku, gdy rozmówiła się ze "Zwierciadłem". Wówczas wspomniała, że różnica wieku nie ma w ich relacji znaczenia, a ona ocenia partnera przez pryzmat tego, jakim jest człowiekiem. Była natomiast dość oszczędna w intymnych wyznaniach, podtrzymując dbałość o prywatną przestrzeń z partnerem.

On mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam - wspominała między wersami Cielecka.

Wygląda na to, że nadszedł moment, w którym głos zabrała druga ze stron. Gelner postanowił uchylić rąbka tajemnicy w wywiadzie dla "Twojego Stylu", na którego łamach wyznał, że jest zadowolony z kierunku, w jakim zmierza ich relacja. Nie obyło się natomiast bez pewnych obaw.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magdalena Cielecka broni roli filmowej swojego partnera

Bartosz Gelner mówi o relacji z Magdaleną Cielecką. Padły zaskakujące słowa

We wspomnianym magazynie aktor stwierdził, że choć jest szczęśliwy z ukochaną, to przed rozkwitem ich relacji miał kilka "ale". Nie dotyczyły one oczywiście partnerki, lecz tego, że podchodzi do spraw miłosnych dość ostrożnie i bardzo mu zależało, żeby budowany przez nich związek przetrwał.

Strach przed wejściem w związek był też we mnie. To nigdy nie jest łatwe. Uważam, że nasz gatunek potrzebuje drugiej osoby do funkcjonowania, ale do budowania relacji podchodzę ostrożnie. Nie lubię sformułowania "motyle w brzuchu". Boję się popaść w euforię, która za chwilę się wypali i zostanie pustka - wyznał.

Jednocześnie Gelner przyznaje, że kolejne kroki także podejmuje ostrożnie - w tym decyzję o wspólnym mieszkaniu. Jak twierdzi, może to powodować niepotrzebne konflikty i to o pozornie błahe sprawy.

W momencie konfliktu zderzenie naszych rutyn może być ryzykowne. Nie chciałbym poczuć dyskomfortu z najbliższą mi osobą tylko dlatego, że "niewłaściwie" postawiła butelkę na stole - mówi.

Aktor ma natomiast świadomość, że relacja wymaga starań z obu stron i żeby związek wypalił, trzeba pokonać ewentualne trudności i pogodzić różnice między partnerami.

Ograniczyć swoje ego, ale zachować wewnętrzną wolność. Inaczej, jak w "Titanicu", zderzymy się z górą lodową. Wolę ją wspólnie ominąć - podsumowuje.

Kibicujecie im?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(146)
Proszę
rok temu
Ona piękna, on przystojny, oboje z karierą, zapleczem finansowym i chyba mają poukładane w głowach - kibicuję, fajna para. Różnica wieku, jeśli komuś przeszkadza, to tylko Pudelkowi, który pod przykrywką stop hejt kolejny raz ją podkreśla.
Babcia
rok temu
To piękna i mądra kobieta. Życzę obojgu jak najlepiej. Moja synowa też jest tyle starsza od mojego syna. Są ze sobą juz szesnasty rok i mają dwie czternastoletnie córki. Doskonale się dogadują, a synowa nie wygląda na starszą, bo dba o siebie. Jeśli jego uczucie jest silne i prawdziwe to piękna przyszłość przed nimi, nawet bez dzieci.
Motylek
rok temu
Dobrze razem wyglądają. Nie widać tej różnicy wieku. Nie to co u Tuchlinskiej gdzie dzieli ich pół wieku, tak - 50 lat🤦‍♀️
Lola
rok temu
Strasznie zmanierowany typ, zawsze z papierochem w ustach. Taki J. Dean dla ubogich. No i dorosły człowiek powinien wiedzieć, że każdy nastepny dzień w życiu to nie więcej czasu, ale dzień mniej w tej naszej ziemskiej wędrówce. Wtedy "źle " ustawiona na stole butelka nie ma znaczenia. Wazne jaki jest czlowiek, ktory ją stawia, a nie gdzie.
Fuuu
rok temu
ALE ON PRZYSTOJNY!!! Świetnie razem wyglądają :D życzę im najlepszego.
Najnowsze komentarze (146)
gosc
rok temu
zordon taki
Misiu
rok temu
Dwie połówki
Iza
rok temu
On nie jest przystojny
Bleh
rok temu
Niesmaczne, mógłby być jej synem
Lola
rok temu
Extra para Babka Kiepska i Nikifor
Maciej
rok temu
Fajna para, a co by robił z młodszą nadmuchaną i sztuczną, która miałaby być tylko jego tłem do fotek. Też wolę bardziej dojrzałe kobiety, które wiedzą czego chcą od życia, a nie czyhają tylko na kasę lub popularność.
gosc
rok temu
Bardzo do siebie nie pasują. On widać, że chce sie podlansować bo niewyrobiony artystycznie i czuje się widać niedoceniony z tym wszystkim. Myśli, że ona mu przyda czegoś. Zamiast po prostu ciężko pracować. Dodatkowo tragicznie ubrany i jak dziecko przy tej przejrzałej babie. O niej można by mieć lepsze mniemanie a tu wyszła najprymitywniejsza desperacja jaką babski ród pokazuje w obecnej dekadzie. Ogólnie zażenowanie bierze.
Zdzisław
rok temu
A ja cały czas uważam, że ona jest przykrywką dla niego.
Ludziska
rok temu
No, to kiedy ślub? czekamy!
Mad
rok temu
Ojojoj, taka jestem szczęśliwa i zakochana...
😲😲😲
rok temu
Babka Kiepska ożyła?!
Widz
rok temu
"Świat według Kiepskich" cd
Wielka woda
rok temu
Śmieszą mnie te komentarze, że ona jest niedojrzała. To ja wolałabym być niedojrzała jak Cielęcia, niż dojrzała jak Cieślak.
JOKO
rok temu
Najlepszym spoiwem w związku jest przyjaźń i wzajemny szacunek. Kiedy po latach namiętność przygaśnie, zostaje prawdziwe przywiązanie, które nie ma nic wspólnego z "więzieniem"
...
Następna strona