Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|

Beata Kozidrak NIE CHCE pracować społecznie?! ODWOŁAŁA SIĘ od wyroku sądu

478
Podziel się:

Od kilku miesięcy głośno jest o pijanym rajdzie Beaty Kozidrak w centrum Warszawy. Wokalistka nie poczuwa się jednak do odpowiedzialności za popełnione przestępstwo i nie zgadza się na prace społeczne.

Beata Kozidrak NIE CHCE pracować społecznie?! ODWOŁAŁA SIĘ od wyroku sądu
Beata Kozidrak nie chce pracować społecznie (akpa)

Na początku września Beata Kozidrak została zatrzymana przez policję. Okazało się, że piosenkarka pod wpływem alkoholu prowadziła samochód w centrum Warszawy. Założycielka Bajmu miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze zawieźli kobietę na komendę, gdzie gwiazda przyznała się do winy.

Sąd w warszawskim Mokotowie wydał wyrok i Beata Kozidrak została skazana na sześć miesięcy prac społecznych w wymiarze 20 godzin miesięcznie. Gwiazda nie może także prowadzić pojazdów mechanicznych przez pięć lat i musi wpłacić 10 tys. złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Beata Kozidrak za wcześnie wróciła na scenę?

Najwyraźniej Beata Kozidrak uważa, że to zbyt surowy wyrok, bo wokalistka odwołała się od niego. Według nieoficjalnych źródeł "Super Expressu" wokalistka nie chce zgodzić się na prace społeczne. Wiceprezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa Grzegorz Krysztofiuk wyjaśnił, że w związku z odwołaniem się od wyroku, piosenkarka nie musi pracować społecznie.

W odpowiedzi na pytanie nadesłane drogą elektroniczną w dniu 12 listopada 2021 r. informuję, iż w związku z wniesionym sprzeciwem wyrok nakazowy wydany w sprawie utracił moc, w związku z tym nie podlega wykonaniu - poinformował w odpowiedzi na pytania tabloidu.

Prokuratura również nie jest zadowolona z wyroku sądu. Ich zdaniem piosenkarka została potraktowana zbyt łagodnie, a oskarżyciele domagają się ostrzejszego wyroku.

Uważacie, że wyrok Beaty Kozidrak jest sprawiedliwy?

W Pudelek Podcast ujawnimy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(478)
Qrna
6 miesięcy temu
Skoro nie chce prac społecznych to niech idzie odsiedzieć wyrok w pace i po sprawie.
Jaaa
6 miesięcy temu
Jeśli to prawda, to słabo... Celebryci, więcej pokory - jesteście zwykłymi ludźmi, jak my. Macie tylko więcej kasy. Ale jak widać honoru i klasy mniej.
gość
6 miesięcy temu
Wstyd Kozidrak ,wstyd. !!!!!
Nie kasuj
6 miesięcy temu
Co tzn.. Że nie chce,, to do paki🎵🎵🎵🎵
Olka
6 miesięcy temu
No gdzie tam gwiazda będzie pracowała jak jakiś biedak podrzędny
Najnowsze komentarze (478)
Gość
3 tyg. temu
Pani Kozidrak powinna być słono ukarana, chociaż dla przykładu, żeby inni nie jeździli po pijaku, tak jak zrobiła to Kozidrak. Dobrze że nikogo nie zabiła.
polak niebora...
3 tyg. temu
Co to znaczy ze niechce pracowac spolecznie . Jezeli niechce wiec dac jej wyrok do odsiadki bedzie mogla sie obudzic i przemyslec swoja imprezke tylko nie w zawieszeniu .
Norma
3 tyg. temu
Ciekawe, jaki wyrok za to samo dostała by tzw. zwykła "Kowalska". KPINA, KPINA, KPINA!!! I mamy wierzyć w sprawiedliwość sądów??? Ludzie, gdzie my żyjemy...
A. BCD
6 miesięcy temu
W takim razie zamienić na karę więzienia. Pani jest stworzona do wyższych celów.Przestepstwo-tak,a kara -za co? To zasądzić występy pro Bono przez kilka lat,???!!!
💦ona
6 miesięcy temu
To niech nie pije bo ona ma obywatelstwo pokskie
amor
6 miesięcy temu
Wstyd p.Kozidrak!!!
Hi yes
6 miesięcy temu
No Tak bo ona taka gwiazda ze wstyd byloby. Najlepiej zeby wszystkie te gwiazdy byly bezkarne prawda?
co jak co
6 miesięcy temu
Ale nogi to ma niesamowite! Zadufana i odklejona, ale nogi super
555
6 miesięcy temu
Mogla nie chlac a tak to do roboty nie moze byc uprzywilejowana.Zasluzyla na kare jak kazdy inny czyzby zabraklo "napoju" ze tak jej sie spieszylo cale szczexvie dla nuej ze nikomu nic sie nie stalo
lisio
6 miesięcy temu
wielu ludzi pracuje latami prawie społecznie i na flaszke nie starcza .
Didi
6 miesięcy temu
No jasne!jak się ma takie pazurki to jak pracować!!! A do tego artystka takiego kalibru nie może się zhańbić pracą społeczną..niech napisze odwołanie do Pana Boga..i rzekomo jest wierząca…złamanie prawa powinno być karane niezależnie od pozycji i artyzmu!!!koniec!!kropka!!
12345
6 miesięcy temu
To do paki i tyle. Może to będzie przestrogą dla pato celebrytów wszelkiej maści
beatazenada
6 miesięcy temu
wielka dama dalej gwiazdorzy, nie chce robic to do pudla na rok i po sprawie.
555
6 miesięcy temu
taki wyrok lagodny,a ona chce sie odwolac,,a wsadzic ja do mamra to spokornieje,,chlala,,,chlala po pijaku prowadzila,,zenada i hanba,,,,masakra
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie