Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|
aktualizacja

Bestsellery Empiku 2022. Dawid Ogrodnik UDERZA ZE SCENY w Marię Sadowską! Skrytykował "Dziewczyny z Dubaju"

512
Podziel się:

Po tym, jak Maria Sadowska, odbierając statuetkę za "Dziewczyny z Dubaju", nawiązała do solidarności kobiet, Dawid Ogrodnik nieoczekiwanie postanowił powiedzieć ze sceny, co myśli o dziele koleżanki. Padły mocne słowa.

Bestsellery Empiku 2022. Dawid Ogrodnik UDERZA ZE SCENY w Marię Sadowską! Skrytykował "Dziewczyny z Dubaju"
Dawid Ogrodnik uderza w Marię Sadowską podczas gali Bestsellery Empiku (AKPA)

We wtorek odbyła się gala Bestsellery Empiku. Wydarzenie wyróżniające autorów ubiegłorocznych topowych książek, płyt, filmów oraz podcastów tradycyjnie przyciągnęło szereg znanych twarzy.

Rewia mody na Bestsellerach Empiku

Niektórzy z nich wrócili do domu z wyróżnieniami w postaci statuetek. W gronie szczęśliwców znaleźli się m.in. Remigiusz Mróz, Olga Tokarczuk, Dawid Podsiadło, Sanah czy Maria Sadowska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maria Sadowska potwierdza słowa Dody. "Ja też nie zarabiam już na 'Dziewczynach z Dubaju'"

Maria Sadowska wyróżniona na gali Bestsellery Empiku

Ta ostatnia została nagrodzona w kategorii "film - kino polskie" za produkcję "Dziewczyny z Dubaju". Reżyserka pojawiła się na scenie, na której pokusiła się o krótką przemowę.

O kobietach zawsze mówiło się, że niech robią filmy, ale takie małe, skromne, na dwóch aktorów, festiwalowe kino, tymczasem okazuje się, że mamy jednak szansę zdobyć też box office i zrobić wysokie budżety. Chciałam powiedzieć, że kobiety potrafią i potrafią też być solidarne, dlatego też zaprosiłam tutaj Dodę, która jest moją producentką i z którą razem zrobiliśmy ten film - mówiła, nawiązując do swojego dzieła.

Dawid Ogrodnik uderza w Marię Sadowską i "Dziewczyny z Dubaju"

Chwilę później Dawid Ogrodnik wręczał nagrodę w kategorii "film - odkrycia". Zanim jednak wywołał zwycięzcę, postanowił nieoczekiwanie odnieść się do słów Sadowskiej. Aktor w dosadny sposób dał do zrozumienia, że nie zgadza się z tym, co powiedziała jego koleżanka.

Chciałem tylko powiedzieć, że wydaje mi się, że kobiety robiły już filmy wysokobudżetowe. Niejaka Agnieszka Holland, Ania Kazejak, która tutaj siedzi... - ironizował. Ale co do jednego mogę się zgodzić - na pewno nie w tak dyskryminujący rolę kobiety sposób - skwitował, doczekując się pojedynczych oklasków.

Podzielacie zdanie Dawida? Uważacie, że powinien był to mówić ze sceny?

Przypomnijmy, że szumnie zapowiadane "Dziewczyny z Dubaju" nie zebrały najlepszych recenzji... Karolina Korwin Piotrowska nie jest zachwycona "Dziewczynami z Dubaju": "STRACONA SZANSA na opowiedzenie o mechanizmach show biznesu"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(512)
wbm
rok temu
Dziękuję Dawid.
Eaeae
rok temu
Pan Ogrodnik i film Johnny, klasa i Oskar się należą, uwielbiam
Err
rok temu
Ogrodnik w filmie Johnny Bije wszystkich w Hollywood, klasa
Woda z kranu
rok temu
Niech o ojcu film nakreci
Brawo!
rok temu
Z Sadowskiej to taka damska wersja Vegi. Dziewczyny z Dubaju to zwykły prymitywny bełt kinematograficzny. Brawo, Ogrodnik! Powiedział dokładnie to, co myślę.
Najnowsze komentarze (512)
🤣🤣🤣
rok temu
Filmy Kazejak to niezbyt udany przykład. Wręcz antytalent filmowy. Szkoda że nie wymienił jeszcze Barbary Białowąs. Jej 365 dni ma wręcz światowe zasięgi i nagrody.
Levko
rok temu
Myślę że oklaski pojedyncze bo nie skumali
kaśka
rok temu
genialnie Dawid🔝👏🏼dziekuje
Merry
rok temu
Bardzo dobrze powiedział
Ted34
rok temu
Brawo ten Pan!
Kurt
rok temu
Brawo dla Dody. Poszła i odebrała nagrodę na gali TVN, a w tej telewizji nie jest mile widziana. Przegrane procesy zabolały stację. Teraz musieli przyznać nagrodę dla filmu, który wyprodukowała:)
Olek
rok temu
Brawo Maria i Doda. Niestety sukces rodzi w Polsce zazdrosc
NickY
rok temu
Oglądałem ten film i moim zdaniem jest interesujący. Warto było pójść do kina. Gratulację za sukces frekwencji tudzież nagrody
Aga57
rok temu
Panie Ogrodnik trzeba być prostakiem by na gali laureatowi robić takie przytyki, jak Pan zrobił to Pani Sadowskiej. Zwłaszcza, że film porusza problem który występuje. Wstyd Panie Ogrodnik nie umie się Pan zachować.
Laura
rok temu
Ten Ogrodnik jest słabym aktorem. Wygląd Miecia listonosza ,a talent jak z latynoskiej telenoweli. Do tego zazdrosny oraz zgorzkniały
Kamila
rok temu
Gratulacje dla Marysi. Pozdrowienia dla pięknej Dody. To są nasze kobiety sukcesu. Film bardzo dobry
Ryszard
rok temu
Moim zdaniem profesjonalny prowadzący nie krytykuje osób otrzymujących nagrody. Czego mamy się jednak spodziewać po aktorze trzeciej kategorii. Szkoły aktorskie przypominają swoim poziomem zawodówki, tak stwierdził Wojciech Cejrowski, który uczęszczał do jednej z renomowanych polskich szkół aktorskich :)
Hhhgg
rok temu
Film z Dubaju pokazal prawdę odniosnie tego do czego kobieta jest zdolna aby mieć pieniądze. Poniekąd same siebie poniżamy. Ale pan Dawid ma rację. Wgl kto przyznawał nagrody
Tom
rok temu
Doda jest super. Wygląda bosko
...
Następna strona