Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Bill i Melinda Gates ROZWODZĄ SIĘ!

598
Podziel się

Po 27 latach małżeństwo Billa i Melindy Gates przechodzi do historii. Para poinformowała o rozwodzie we wspólnym oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

Bill i Melinda Gates ROZWODZĄ SIĘ!
Bill Gates i Melinda Gates rozwodzą się (Getty Images)
bEqqQCSZ

Bill Gates rozwodzi się. 65-letni współzałożyciel i były prezes Microsoftu wspólnie z żoną, 56-letnią Melindą Gates, poinformowali o zakończeniu trwającego od 27 lat małżeństwa. Para opublikowała wspólne oświadczenie w mediach społecznościowych.

Po wielu przemyśleniach i pracy włożonej w naprawę związku, podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa. Przez ostatnie 27 lat wychowaliśmy troje wspaniałych dzieci i zbudowaliśmy działającą na całym świecie fundację, która wspiera ludzi w zdrowym i owocnym życiu. Nadal dzielimy wiarę w misję fundacji i kontynuujemy wspólną pracę w jej ramach, ale wiemy też, że nie możemy już dłużej wzrastać jako para w nadchodzących etapach naszego życia. Prosimy o uszanowanie prywatności naszej rodziny w momencie rozpoczynania nowego życia - napisali Gatesowie.

bEqqQCTb

Pod oświadczeniem podpisali się oboje małżonkowie - zarówno Bill, jak i jego żona Melinda.

Bill Gates i Melinda Gates poznali się 1987 roku, na konferencji prasowej firmy Microsoft, dla której pracowała Melinda. Ich ślub odbył się 1 stycznia 1994. Mają trójkę dzieci: Jennifer Katharine Gates (ur. 1996), Rory'ego Johna Gatesa (ur. 1999) i Phoebe Adele Gates (ur. 2002).

Bill Gates jest informatykiem, przedsiębiorcą i filantropem. Był głównym architektem oprogramowania i współzałożycielem Microsoft. Przez wiele lat był również prezesem korporacji.

bEqqQCTh
bEqqQCTi
bEqqQCTC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(598)
sic
3 miesiące temu
odmówiła przyjeca szczepionki???
Magnolia
3 miesiące temu
Ja się pytam ile jest do podziału 😂
Kot
3 miesiące temu
Oh la la, czyli Bill do wzięcia.. ;)?
bEqqQCTD
Izo
3 miesiące temu
Pewnie kazał jej się zaszczepić
aaa
3 miesiące temu
Wow, szok. Akurat po nich bym sie nie spodziewała. Chociaż moim zdaniem to ona nie była tam szcześliwa (on rozdawał karty pewnie).
Najnowsze komentarze (598)
Anna
3 miesiące temu
Mają wszystko a się rozwodzą...
Topcat
3 miesiące temu
Too micro a takze too soft
Joa
3 miesiące temu
Przykre, gdy kończy się miłość.
Bill Nye
3 miesiące temu
I dobrze, że się rozwodzi z tą katoliczką, pewnie orzeniła się z nim tylko dla kasy.
Sam Harris
3 miesiące temu
I po co ci tyle kasy Bill masz 65 , może zostało mu jeszcze z 10 lat a kasy jak lodu. Szkoda, że nie możesz SB kupić za nią nieśmiertelności, mocy nadprzyrodzonych i perfekcyjnego ciała.
bomk
3 miesiące temu
koniec swiata
Monika
3 miesiące temu
Ja też kiedyś wzięłam fikcyjny rozwód.
phi
3 miesiące temu
Kobita się przestraszyła bo już nie tylko fani teorii spiskowej ale wiele autorytetów jest przeciwko Gatesowi i jego kompleksowi Boga. Ostatnio wymyślił sobie, że będzie eksperymenty nad kilmatem robił , bo przecież Ziemia należy do niego. Co za mania wielkości.
bEqqQCTv
xxxx
3 miesiące temu
Jakim on jest informatykiem nie skończył żadnej szkoły !!! Jego rodzice byli dobrze sytuowani i mieli kontakty tak synuś odkupił prawa autorskie do oprogramowania microsoft, nic przy tym nie zrobił, a dziś kreuje się ciecia jako "Wybawiciela świata" on sam nic nie osiągnął.
Ula
3 miesiące temu
Lubię ich za promowanie aborcji
Alunia
3 miesiące temu
Bilek, twoja strata.
Notosiup
3 miesiące temu
Szczepionki przerosły ich najśmielsze oczekiwania
Przecież,
3 miesiące temu
Ratują majatek
Pannica
3 miesiące temu
Ten Bill Gates to bardzo przystojny, postawny mężczyzna. Wygląda najwyżej na 34 lata. :D Bill proszę, odezwij się. Mam kota, rower i Opla omegę rocznik 94. Może coś z tego będzie.
...
Następna strona
bEqqQCTX