Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Bill i Melinda Gates ROZWODZĄ SIĘ!

598
Podziel się

Po 27 latach małżeństwo Billa i Melindy Gates przechodzi do historii. Para poinformowała o rozwodzie we wspólnym oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

Bill i Melinda Gates ROZWODZĄ SIĘ!
Bill Gates i Melinda Gates rozwodzą się (Getty Images)
bEgSaJat

Bill Gates rozwodzi się. 65-letni współzałożyciel i były prezes Microsoftu wspólnie z żoną, 56-letnią Melindą Gates, poinformowali o zakończeniu trwającego od 27 lat małżeństwa. Para opublikowała wspólne oświadczenie w mediach społecznościowych.

Po wielu przemyśleniach i pracy włożonej w naprawę związku, podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa. Przez ostatnie 27 lat wychowaliśmy troje wspaniałych dzieci i zbudowaliśmy działającą na całym świecie fundację, która wspiera ludzi w zdrowym i owocnym życiu. Nadal dzielimy wiarę w misję fundacji i kontynuujemy wspólną pracę w jej ramach, ale wiemy też, że nie możemy już dłużej wzrastać jako para w nadchodzących etapach naszego życia. Prosimy o uszanowanie prywatności naszej rodziny w momencie rozpoczynania nowego życia - napisali Gatesowie.

bEgSaJav

Pod oświadczeniem podpisali się oboje małżonkowie - zarówno Bill, jak i jego żona Melinda.

Bill Gates i Melinda Gates poznali się 1987 roku, na konferencji prasowej firmy Microsoft, dla której pracowała Melinda. Ich ślub odbył się 1 stycznia 1994. Mają trójkę dzieci: Jennifer Katharine Gates (ur. 1996), Rory'ego Johna Gatesa (ur. 1999) i Phoebe Adele Gates (ur. 2002).

Bill Gates jest informatykiem, przedsiębiorcą i filantropem. Był głównym architektem oprogramowania i współzałożycielem Microsoft. Przez wiele lat był również prezesem korporacji.

bEgSaJaB
bEgSaJaC
bEgSaJaW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(598)
sic
miesiąc temu
odmówiła przyjeca szczepionki???
Magnolia
miesiąc temu
Ja się pytam ile jest do podziału 😂
Kot
miesiąc temu
Oh la la, czyli Bill do wzięcia.. ;)?
bEgSaJaX
Izo
miesiąc temu
Pewnie kazał jej się zaszczepić
aaa
miesiąc temu
Wow, szok. Akurat po nich bym sie nie spodziewała. Chociaż moim zdaniem to ona nie była tam szcześliwa (on rozdawał karty pewnie).
Najnowsze komentarze (598)
Anna
miesiąc temu
Mają wszystko a się rozwodzą...
Topcat
miesiąc temu
Too micro a takze too soft
Joa
miesiąc temu
Przykre, gdy kończy się miłość.
Bill Nye
miesiąc temu
I dobrze, że się rozwodzi z tą katoliczką, pewnie orzeniła się z nim tylko dla kasy.
Sam Harris
miesiąc temu
I po co ci tyle kasy Bill masz 65 , może zostało mu jeszcze z 10 lat a kasy jak lodu. Szkoda, że nie możesz SB kupić za nią nieśmiertelności, mocy nadprzyrodzonych i perfekcyjnego ciała.
bomk
miesiąc temu
koniec swiata
Monika
miesiąc temu
Ja też kiedyś wzięłam fikcyjny rozwód.
phi
miesiąc temu
Kobita się przestraszyła bo już nie tylko fani teorii spiskowej ale wiele autorytetów jest przeciwko Gatesowi i jego kompleksowi Boga. Ostatnio wymyślił sobie, że będzie eksperymenty nad kilmatem robił , bo przecież Ziemia należy do niego. Co za mania wielkości.
bEgSaJaP
xxxx
miesiąc temu
Jakim on jest informatykiem nie skończył żadnej szkoły !!! Jego rodzice byli dobrze sytuowani i mieli kontakty tak synuś odkupił prawa autorskie do oprogramowania microsoft, nic przy tym nie zrobił, a dziś kreuje się ciecia jako "Wybawiciela świata" on sam nic nie osiągnął.
Ula
miesiąc temu
Lubię ich za promowanie aborcji
Alunia
miesiąc temu
Bilek, twoja strata.
Notosiup
miesiąc temu
Szczepionki przerosły ich najśmielsze oczekiwania
Przecież,
miesiąc temu
Ratują majatek
Pannica
miesiąc temu
Ten Bill Gates to bardzo przystojny, postawny mężczyzna. Wygląda najwyżej na 34 lata. :D Bill proszę, odezwij się. Mam kota, rower i Opla omegę rocznik 94. Może coś z tego będzie.
...
Następna strona
bEgSaJbr