Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o rozstaniu? "Kobieta odchodzi powoli, BARDZO POWOLI"

229
Podziel się

Celebrytka opublikowała na Instagramie znamienną sentencję.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o rozstaniu? "Kobieta odchodzi powoli, BARDZO POWOLI"
bDgQKWmZ

O Paulinie Smaszcz-Kurzajewskiej pisało się w ostatnim czasie głównie w kontekście jej pożegnania z dotychczasowym pracodawcą w mało przyjaznej atmosferze. Po odejściu z telewizji nc+ dziennikarka postanowiła się przebranżowić i - ku powszechnemu zdziwieniu - zostać zawodowym coachem.

To nie koniec rewolucji w życiu 46-latki. Właśnie potwierdziły się krążące w kuluarach plotki o kryzysie w małżeństwie Pauliny z Maciejem Kurzajewskim: rodzice 22-letniego Franka i 13-letniego Julka rozwodzą się po 23 latach wspólnego życia. Nie jest tajemnicą, że para ma za sobą ciężkie przeżycia – dziennikarka poroniła ciążę bliźniaczą. Gdy jakiś czas później Paulina ponownie zaszła w ciążę, znów była ona bliźniacza i tym razem udało się urodzić tylko jedno dziecko.

bDgQKWnb

Pogłoski o rozstaniu dziennikarskiej pary pojawiły się już wiele miesięcy temu. Już latem Smaszcz-Kurzajewska zamieściła na Instagramie wymowny wpis.

_Kobieta najpierw zrywa psychicznie. Dopiero później odchodzi fizycznie. Facet wtedy myśli: "wreszcie się uspokoiła...". Prawda jest taka, że wtedy jesteś już jej obojętny, nic ją już nie obchodzisz, już cię nie kocha._

Kobieta odchodzi powoli, bardzo powoli, bardzo - dopisała pod postem. Rozważa, myśli o dzieciach, o utraconych marzeniach, nadziei, rozpacza, ale jak podejmie decyzję, to już nie ma tego mężczyzny w żadnej komórce jej ciała. No chyba, że w d.... , a on nie może wyjść z szoku i zdziwienia, że opuściła takiego księcia!

bDgQKWnh

Już wtedy można było wnioskować, że w małżeństwie dziennikarki nie dzieje się najlepiej. Tymczasem wczoraj Paulina znów opublikowała wpis dotyczący miłości.

Prawdziwa moc miłości najlepiej jest widoczna w tym, jak bardzo uśmiecha się kobieta, ktora siedzi obok niego. A moc kobiety tkwi w tym, jak z czułością spogląda na nią mężczyzna - zaczęła. Nie ma lepszej kwintesencji miłości. Nie ma głębszego uczucia niż miłość. Nie ma smutniejszego stanu niż obojętność - skomentowała sentencję.

Ciekawe, jak na posty Smaszcz-Kurzajewskiej zareagował Maciek...

bDgQKWni
bDgQKWnC
KOMENTARZE
(229)
Gość
rok temu
Ale miło musi mu się to czytać :)
gość
rok temu
Ogólnie nie znam Pani ale o dziwo się zgadzam
Gość
rok temu
Im dużej żyje to coraz bardziej nabieram przekonania, że te stereotypowo silne kobiety są silne tylko fasadowo i z prawdziwą siłą charakteru takie kobiety nie mają nic wspólnego. Silna kobieta to taka, która jak jest taka potrzeba to potrafi unieść z godnością każdą przeciwność losu i sobie z nią poradzić, która potrafi znaleźć szczęście poprzez spełnienie, które polega na równowadze w połączeniu wszystkich sfer życia. Prawdziwie silna kobieta nic nikomu nie musi udowadniać. Błędnym jest postrzeganie jako silnych kobiet, rozkrzyczanych, pseudo "biznesłomen" (pisownia celowa), które w pracy mobbingują swoich podwładnych, a świat zalewają frazesami jak to one są niezależne, nie potrzebują mężczyzn i jak to wszystkie kobiety, które żyją inaczej niż one są takie, siakie i owakie.
bDgQKWnD
Gość
rok temu
W moim małżeństwie właśnie się ten proces zaczął...a on oczywiście nic nie widzi
gość
rok temu
A ja ją popieram. Mądra babka!
Najnowsze komentarze (229)
oko
5 miesięcy temu
Zycze szczescia p. Kurzajewskiemu. Dlugo wytrzymal z tą niezrownowazoną osobą. Wspolczuje.
OMG
5 miesięcy temu
Pani Smaszcz! Pani Smieszy, tumani, i przestrasza ( swoja Plstic metamorfoazą)
ewa
10 miesięcy temu
To była piękna para - ale Paulina nie powinna pokazywać tyle gołego biustu chociaż jest on ok
ewa
10 miesięcy temu
To była piękna para - ale Paulina nie powinna pokazywać tyle gołego biustu chociaż jest on ok
novi
rok temu
lepiej żeby tych dziaseł nie pokazywał cos strasznego i ten nawyk podwijania rekawow straszne niech sobie juz da spokoj widzom
gogus
rok temu
brawooo dla pani....wrescie doceni ksiaze marcepanowy...niech zatrudni teraz prawdziwa sluzace
gość
rok temu
klon czlowieka przemówil - bufory w góre
PP
rok temu
Gińcie POpaprańcy
bDgQKWnv
gość
rok temu
Ma nierówno, a gdzie? Zgaduj-zgadula.
gość
rok temu
Głosujemy na Polskę -na PIS
Gość
rok temu
Pani Paulino ....podpisuje się pod tym.. Dokładnie tak było i jest...
Gość
rok temu
Ten facet zawsze irytował, ma coś takiego w głosie co drażni. I ta fryzurka czubka i ząbki niezbyt dobrze zrobione, chyba za duże.
Gość
rok temu
Super to napisała
Gość
rok temu
Dokładnie tak jest...
...
Następna strona
bDgQKWnX