Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Blanka Lipińska relacjonuje koronację króla Karola III i komentuje gesty Camilli: "Mina królowej mówi wszystko" (FOTO)

195
Podziel się:

W dniu koronacji króla Karola III wzrok milionów osób skupiony był na transmitowanej uroczystości. Wśród tych osób znalazła się także Blanka Lipińska, która miała wiele uwag co do przebiegu wydarzenia. Powinni się jej posłuchać?

Blanka Lipińska relacjonuje koronację króla Karola III i komentuje gesty Camilli: "Mina królowej mówi wszystko" (FOTO)
Blanka Lipińska komentuje koronację króla Karola III (Getty Images)

Blanka Lipińska zdecydowała się, że sobotę spędzi przed telewizorem, oglądając koronację króla Karola III. Celebrytka skrzętnie relacjonowała na swoim Instagramie przebieg uroczystości. Nie zabrakło kąśliwych uwag i pochwał.

Dzień dobry moi kochani to jest piękny dzień przy dźwiękach chóru chłopięcego w trakcie koronacji króla Karola III. Witam was w tę paskudną sobotę - zaczęła Lipińska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Blanka Lipińska o sukcesie "365 dni": "Nikomu nie zaglądam do majtek i portfela"

Celebrytka postanowiła się odnieść do choreografii i gestykulacji księży oraz monarchy. Była pod ogromym wrażeniem płynności ich ruchów. Podkreśliła, że robią to oni raz na kilkadziesiąt lat, więc nie jest to ich nawyk.

Trzeba przyznać, że mają tak skomplikowaną choreografię. Ja rozumiem jakby oni to robili trzy razy w tygodniu, to nie byłoby w tym nic zaskakującego, ale oni robią to raz na kilkadziesiąt lat! - relacjonowała zdumiona Blanka.

Blanka Lipińska udziela rad rodzinie królewskiej

Nie mogło się skończyć na samych pochwałach, dlatego też Lipińska odniosła się do nastroju towarzyszącego uroczystości. Jej zdaniem osoby biorące udział w koronacji były zbyt poważne.

Czy to nie jest przypadkiem najbardziej radosna uroczystość jaką widzieliście? Szczęście bije od całej rodziny - pisze sarkastycznie celebrytka.

Blanka postanowiła skomentować minę królowej Camilli podczas zakładania korony. Jej zdaniem była to dosyć wymowna mina zdziwienia.

Mina Królowej mówi wszystko - napisała ironicznie.

Całe szczęście ostatecznie gwieździe podobała się cała uroczystość. Podkreśliła, że jej ulubieńcem jest mały książę Louis, który podczas ceremonii stroił miny. Finalnie pochwaliła też żonę Karola, która zaprezentowała delikatny uśmiech.

Po koronacji Królowa Kamila uśmiechnęła się. Muszę przyznać, że tym "ludzkim" gestem bardzo zyskała. Można? Można [...] - podsumowała "specjalistka" od rodziny królewskiej.

Jej recenzja była trafna?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(195)
Gfdf
7 miesięcy temu
Autorytet z Zatoki Sztuki ocenia koronację.
Alicja
7 miesięcy temu
O losie, ekspertka się znalazła. Wydarzenie wielkie więc jego uczestnicy mogą być normalnie zestresowani. Karol ma 74 lata, Kamila chyba też coś koło tego. To jest wiek gdy nie jest się tak sprawnym, mogą się męczyć, może im coś dolegać. Starają się panować nad swoimi ruchami bo cały świat patrzy. Korona jest ciężka i niewygodna. Trzeba ją za pierwszym razem dobrze założyć żeby była równo i nie spadła przy pierwszym ruchu głową. To też stres. Moim zdaniem wszystko wyszło świetnie.
Aaalaa
7 miesięcy temu
Dla tych ludzi to tez duży stres, młodzi nie są to i zmęczenie. Każdy ruch filmowany, fotografowany. Całodniowa koronacja niejednego by zmęczyła a co dop ludzi w tym wieku.
Sss
7 miesięcy temu
Niech jeszcze książkę o nich napisze ,fragment. Tamponem byłby w klimacie jej twórczości
Nikos
7 miesięcy temu
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Najnowsze komentarze (195)
Ewa
7 miesięcy temu
Lepiej Blania zatokę sztuki skomentuj bo dużo kasy z naszych pieniędzy poszło na wypłaty dla policjantów którzy nic nie wiedza a tu taka wiedza z pierwszej ręki a nie na temat .
natasza
7 miesięcy temu
No przecież to arystoktratka znana jako baronowa bożena o sorki ex baronowa
Paulina
7 miesięcy temu
Bay of art... pamiętamy.
Ewa
7 miesięcy temu
🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Ewa
7 miesięcy temu
Niech ona zamilknie .My pamiętamy Blania zatokę sztuki na tamtych berłach sie znasz
Bruxa
7 miesięcy temu
Myślałam, że to Camilla na miniaturce a to Blania xD
Jezu
7 miesięcy temu
Serio Blania???Ty znawczynio etykiety królewskiej. Oglądałaś z wywalonym jęzorem a udajesz że Cię nie obeszło.
Meteor
7 miesięcy temu
Jaka szkoda, że Camilla, królowa Anglii etc. nie ma pojęcia o istnieniu pani Blanki..
Kiki
7 miesięcy temu
Ekspertka od dworskiej etykiety się odezwała. Blania byłaby lepszą królową, hahaha
Wella
7 miesięcy temu
Jakby Blani wsadzili na głowę 2 kilogramowy garnek to też byłaby zadowolona?
Heja
7 miesięcy temu
Przez to manipulowanie komentarzami i kasowanie ewidentnie widać spadek ilości komentarzy.Gdyby nie ta kasa z przelewów..
Wstyd
7 miesięcy temu
Jaki ona ma wyuczony zawód mgr próżności ,????
Kkk
7 miesięcy temu
Jak to powiedział kiedyś książę Harry "Nikomu z rodziny nie pali się do zajęcia miejsca babci". Dlatego mają takie miny. Karol bo całe życie przebimbał a teraz musi się wziąć do roboty,a William bo nieuchronnie nadchodzi jego kolej.
Ola
7 miesięcy temu
Blania i jej mądrości 🤡
...
Następna strona