Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Blanka Lipińska testuje "niezniszczalne" etui i rzuca nostalgicznie: "Chyba będzie do tego potrzebny ALEK BARON"

156
Podziel się

Blanka Lipińska zaprezentowała swoim fanom trwałość polecanej obudowy, rzucając urządzeniem o podłogę. Udostępniła też wideo, na którym wraz z Baronem tłukła w telefon młotkiem.

Blanka Lipińska testuje "niezniszczalne" etui i rzuca nostalgicznie: "Chyba będzie do tego potrzebny ALEK BARON"
Blanka Lipińska testuje wytrzymałość etui na telefon, rzucając nim o podłogę (Instagram)
bDJVjjvV

W ostatnim czasie o Blance Lipińskiej najczęściej mówiło się w kontekście zakończenia trwającego zaledwie 225 dni związku z Baronem. Okoliczności rozstania Blani i Barusia zainteresowały nawet Ewę Mingę. Po serii intagramowych rozważań projektantki na temat szczerości intencji jurora The Voice Blanka otwarcie ucięła jednak jej domysły, zapewniając o "doskonałych relacjach" z byłym partnerem.

Obecnie Blanka Lipińska może już bez przeszkód zajmować się sprawami zawodowymi oraz działalnością influencerki. Z okazji tegorocznej edycji Black Friday Lipińska postanowiła zachęcić swoich obserwatorów do zakupu "niezniszczalnej" jej zdaniem obudowy na telefon. Trwałość polecanego produktu celebrytka postanowiła za to udowodnić... rzucając urządzeniem o podłogę. Przy okazji Blania wspomniała, że miała już okazję testować wspomniane etui w towarzystwie byłego ukochanego.

bDJVjjvX

Słuchajcie, przysłali telefon i może to oznaczać, że gdzieś jest młotek. Chyba będzie do tego potrzebny Alek Baron, bo ja się wtedy tak strasznie bałam - mówiła, przeszukując nadesłaną przez producenta paczkę.

No trudno, chyba będziemy musieli rzucać, skoro nie dali młotka. Jestem bardzo zawiedziona, myślałam, że tym razem będzie siekiera (...) Nie przysłaliście mi młotka, to jest złe. Ale rzucę sobie - narzekała podkreślając przy tym, że miała już okazję testować obudowy z użyciem nadesłanego przez markę narzędzia.

bDJVjjwd

Ostatecznie zawiedziona brakiem siekiery Blania musiała więc zadowolić się zafundowaniem urządzeniu bliskiego kontaktu z podłogą. Jej pomysł nie przypadł jednak do gustu jednej z internautek.

Rzucać telefonem kosztującym kilka tysięcy, ubolewa, że nie ma młotka, aby go zniszczyć i wszystko to na oczach ludzi, którzy w większości mogą o takim gadżecie tylko pomarzyć, bo ich najzwyczajniej w świecie nie stać? Pani Blanko, trochę wyczucia - napisała w prywatnej wiadomości do celebrytki.

Yyyyy... Generalnie o to z tymi etui chodzi, są "niezniszczalne" i dzięki temu telefon się nie niszczy - wytłumaczyła fance Blania.

Na potwierdzenie swoich słów Lipińska zamieściła na Insta Story serię nagrań jeszcze z czasów związku z Baronem, kiedy to para radośnie sprawdzała zapewnienia producentów etui, tłukąc w telefon ciężkim narzędziem.

bDJVjjwe

Za dużo emocji jak dla mnie - stresowała się Blania.

Tak jest! - krzyczał za to podekscytowany Baruś, uderzając w urządzenie młotkiem.

Zobaczcie, jak Blanka Lipińska testuje "niezniszczalne" obudowy. Doceniacie jej kreatywność?

bDJVjjwf
bDJVjjwg
bDJVjjwy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(156)
zdfvd
3 miesiące temu
pfff, smartfony Caterpillara też kosztują kilka tysięcy, ale można nimi gwoździe wbijać bez konieczności dokupywania badziewnych dodatkowych obudów. Albo producent potrafi zrobić odporny telefon, albo nie.
takatam
3 miesiące temu
A ja myślę że wkrótce,zobaczymy kolejną relację z ich wspólnych wakacji :)
Taktak
3 miesiące temu
Wchodzę, tylko na tej pani stronę, żeby zobaczyc, czy czymś może mnie zaskoczyć, ale niestety Nie. Czy ta Pani?! Ma jakieś kole🤣anki.widzac reklamę Apart to są kobiety, ponetne, skromne. A tutaj jak dla mnie D. N. A. Tzn O.
bDJVjjwz
Aga
3 miesiące temu
Wygląda jak z horroru na tych zdjęciach....
Ola
3 miesiące temu
Porażka. Już niedługo w mogę patrzeć.
Lilith
3 miesiące temu
Upiornie wygląda, za parę lat twarz jej się rozpadnie na kawałki....
Gabi
3 miesiące temu
Wszystko będzie polecać
Ewelina
3 miesiące temu
Jeśli ktoś by się chciał skusić na operację plastyczne. WYSTARCZY POPATRZEC NA Je NA Blanke byscie zrezygnowali...to co ma z twarzą to jest straszne...Nie dziwię się Baronowi ...jest za brzydka dla niego nie ma co się oszukiwac....?!
LEA
3 miesiące temu
SANDRA NIE NIGDY NIE NISZCZY TELEFONU SWOJEGO
LEA
3 miesiące temu
KOCHAM CIE BARONKU SLICZNY
LEA
3 miesiące temu
KOCHAM BARONKA MOJEGO SKARBULKA KOCHANEGO KOCHANEGO MISIACZKA KOCHANEGO ZĄBIKA
ALEX
3 miesiące temu
NIE NISZCZCIE RZECZY SZNUJCIE JE
Kasia
3 miesiące temu
Blanka twoja uroda idzie w kierunku Kati price, lepiej znajdz dobrego specjalistę bo juz za miesiąc moze byc za pozno
bDJVjjwr
Lili
3 miesiące temu
Popatrzcie na jej oczy na nagraniach teraz a na tych z baronem na nich oczy jej świeca ma takie iskierki a teraz są smutne Naprawdę się zakochała
...
Następna strona
bDJVjjwT