Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Blanka Lipińska zapewnia o "doskonałych" relacjach z Baronem: "Jesteśmy dla siebie wsparciem i mądrością, a nawet się WIDUJEMY"

205
Podziel się

Celebrytka postanowiła raz na zawsze zakończyć internetową przepychankę z Ewą Minge i podkreśliła, że nie czuje się w żaden sposób wykorzystana przez Barusia. "Przecież to ja go uwiodłam".

Blanka Lipińska zapewnia o "doskonałych" relacjach z Baronem: "Jesteśmy dla siebie wsparciem i mądrością, a nawet się WIDUJEMY"
Blanka Lipińska odpowiada Ewie Minge i zapewnia o "doskonałych" relacjach z Baronem (Instagram, ONS)
bDobVTjF

Jeszcze do niedawna Blanka Lipińska i Baron uchodzili za jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu. Niestety po zaledwie 225 dniach romantycznych randek i pałaszowania bezglutenowych szarlotek medialna miłość "Blani i Barusia" zakończyła się rozstaniem.

Chociaż obecnie każde z byłych kochanków stara się ułożyć sobie życie na nowo, ich rozstanie wciąż budzi w mediach spore emocje. Ostatnio rozpadem związku autorki "kaszubskiego porno" i gitarzysty Afromental zainteresowała się nawet Ewa Minge. Znana z zamiłowania do dzielenia się swoimi przemyśleniami w sieci projektantka otwarcie uderzyła w Barona, zastanawiając się, "jak można się w nim zakochać" i oskarżając go o związki dla rozgłosu. Wówczas na ratunek Barusiowi niespodziewanie ruszyła Blanka Lipińska.

bDobVTjH

Tuż po słowach komentarzu Blani skruszona Minge postanowiła przeprosić celebrytkę, jednocześnie pouczając ją, że wystawiając życie prywatne na pokaz, powinna raczej spodziewać się komentarzy odnośnie rozpadu związku. Zapewniła jednak, że z całego serca życzy Lipińskiej "happy endu".

Wkrótce Blanka postanowiła skomentować jej wpis. Celebrytka zapewniła, że nie ma żalu do projektantki, gdyż w rzeczywistości wcale nie przejmuje się jej opinią.

bDobVTjN

Pani Ewo, mnie nic nie boli w Pani komentarzu, bo Pani zdanie w tej sprawie jest dla mnie kompletnie nieistotne, a wręcz zbędne. Wszystko, co miałam Pani do powiedzenia, napisałam w wiadomości prywatnej. Uznałam, że to będzie wyraz mojego szacunku do Pani. Ale skoro znowu na forum porusza Pani temat, to pozwolę sobie powiedzieć, iż uważam, że wypowiadając się publicznie w tak krzywdzącym tonie o Aleksandrze, powinna Pani serdecznie przeprosić jego. Czytając Pani wcześniejsze podłe i zgorzkniałe słowa, mogę tylko powiedzieć, że większej głupoty i echa gawiedzi nie widziałam dawno... I kogo, jak kogo, ale Pani o to nie podejrzewałam - czytamy w komentarzu Blani.

Właśnie dlatego, że publicznie i niesprawiedliwie doznała Pani tylu upokorzeń. I skoro już sobie tak medialnie radzimy to rada od młodszej koleżanki, która marzyła o Pani sukni na studniówkę (niestety nie było mnie stać) proszę wrócić do świata mody, by w mediach istnieć znowu jako artysta, a nie wyrocznia od cudzego życia. To zdecydowanie lepiej Pani wychodziło i budziło podziw (przynajmniej mój), a nie niesmak - napisała pod instagramowym postem Minge.

Niedługo później Blanka zabrała również głos na swoim Insta Story - i jednocześnie raz na zawsze wyjaśnić obecną naturę jej relacji z Baronem.

Żeby ukrócić te spekulacje i teorie na temat mój i @alekbaron... Skoro tak bardzo to niektórych interesuje. "Niestety" nie ma tu żadnej dramy, wciąż jesteśmy dla siebie wsparciem i mądrością. Robienie ze mnie ofiary wykorzystanej przez "bawidamka". Ludzie serio? Przecież to ja go sobie wymyśliłam i uwiodłam, a nie on mnie - zapewniła.

bDobVTjO

Tak, mamy ze sobą doskonały kontakt. Tak, rozmawiamy i szanujemy się, a nawet WIDUJEMY. Teraz niech wszystkie portale zrobią z tego tanią sensację i temat wyczerpany! NARESZCIE! Wiem, że prawda nie jest tak atrakcyjna jak spekulacje, ale jakoś to przeżyjecie - stwierdziła.

Temat jest zakończony. Ciąg dalszy nie nastąpi - dodała w kolejnym wpisie.

Cieszycie się, że Blania i Baruś wciąż mają dobre relacje?

bDobVTjP
bDobVTjQ
bDobVTki
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(205)
anit
1 tyg. temu
tak blaniu, wmawiaj sobie, ze to ty go sobie „wymyśliłaś i uwiodłas” 😂
ilona
1 tyg. temu
Biedna Blania. Od kilku dni broni dobrego imienia chłopca, a nawet próbuje wmawiać, że ona go sobie uwiodła (a bardziej "uprosiła" prezencikami, gotowaniem, podwożeniem do pracy, własnym biurem itd- no była jak kucharka, sprzątaczka, terapeutka i prostytutka w jednym, ta niezależna kobieta, z której w sekundzie stała się kura domowa, byle ten bawidamek preferujący z 10 lat młodsze kobietki niż ona nie zechciał odejść) A nasz Baronek na 100% już bawi się świetnie po cichu z jakimiś groupies czy innym koleżankami, albo ma jakiś nowy, popularny obiekt westchnień, o którym niedługo będzie głośno. A Blanka ośmiesza się i produkuje broniąc go, a jednocześnie swoją naiwność, ile się da. Na szczęście za chwile przyjdzie otrzeźwienie i ciekawe jak się poczuje, gdy dotrze do niej, że w chwili gdy ona tak broniła go w mediach, on świetnie bawił się już z inną kobietą i na tyle jej oświadczeń nie pofatygował się nawet zdania publicznie w jej obronie napisać. On jest niestety sprytny, odpisze jej łaskawie raz na kilka dni, lub wyjdzie godzinę na kawę, gdzie zapewni o swojej trosce o nią po rozstaniu, a biedna Blania przed 40 kupi to i będzie walczyć jak lwica w mediach i czekać na zejście.
jusia
1 tyg. temu
po co sie tłumaczy? prawda zawsze boli najbardziej.
bDobVTkj
mój nick
1 tyg. temu
Przecież z daleka widać, że Baron to Attention Wh#re. Te jego powłuczyste spojrzenia, mizdrzenie się do kamery, godziny spędzone przed lustrem dla tych idealnie ułozonych dreadów (takich zbuntowanych i antysystemowych, że OMG). Jaka normalna kobieta bierze sobie na partnera taką LALĘ?
Anka
1 tyg. temu
Ale bzdura.Dawno glupszego klamstwa nie slyszalam.Przyjazn z bylym, ktoremu pyl spod nog calowala, a ktory ja zostawil jak zuzyty kondon. No masakra po prostu.Podobaly mi sie pozegnania Dody ze swoimi niewdziecznymi/niewiernymi exami. Niech poczuja jak to jest zranic zakochana kobiete! Strasznie sie zakochala ta Blanka/Bozenka.
Najnowsze komentarze (205)
naughty
5 dni temu
Oj tam...grunt, że Baron wysyła światło 🙂 wszystkim nam i wszystkim swoim byłym...mesjasz prawie 😉 zajefajny trip 😎
AsAs
7 dni temu
Nowa kolekcja,nowa płyta,czy nowa książka się promuje?
Poeta
7 dni temu
Minge ma niezłą perukę!
Morosof
1 tyg. temu
WEZERUSZAJONCE! Najlepsze było "jesteśmy dla siebie MĄDROŚCIĄ" Ciekawe, kto kogo bardziej "umądrza"...
Polak
1 tyg. temu
Minge daj sobie spokój, nie wtykaj nosa w nieswoje sprawy.
morro
1 tyg. temu
nie chciał jeszcze być tatusiem?
Kijek
1 tyg. temu
Piękna. Ma coś w sobie.
Kobieta
1 tyg. temu
Po co to? Zamilcznie obie Panie. Wtedy nikt nie będzie roztrząsał Pani związku, jego przyczyn zakonczenia i etiologii powstania. Dlaczego wystawiacie całe życie prywatne na forum publiczne? Czy nie potraficie żyć dla siebie?
bDobVTkb
Dobregodnia
1 tyg. temu
Ty go uwiodłaś, Ty wymyśliłaś... ale czemu wymyśliłaś, żeby cię po pół roku zostawił?...
gosia
1 tyg. temu
a kto tą Minge pyta o zdanie w każdej sprawie, że tak ochoczo wszystko komentuje? śmieszne to i żałosne. nie wiem, że nie szkoda jej na to czasu, nie ma co robić czy jak
gosia
1 tyg. temu
a kto tą Minge pyta o zdanie w każdej sprawie, że tak ochoczo wszystko komentuje? śmieszne to i żałosne. nie wiem, że nie szkoda jej na to czasu, nie ma co robić czy jak
kik
1 tyg. temu
a gdzie ta madrosc?
yyyyy
1 tyg. temu
Nie ekscytujcie się tą kampanią promocyjną, zarówno związeczek jak i obecne dyskusje są zaplanowane. Żeby ludzie gadali, interesowali się tym jak serialem a potem kupili książkę o Baruniu.
Elo
1 tyg. temu
To ja go sobie wymyśliłam i uwioodłam... Ta kobieta ma mentalność nastolatki... Nie potrezbnie Pani Minge się wtrąca ale w sumie Blania żyje w swoim świecie, straszy ludzi jak to ona nie pozwoli obrażać jej znajomych i rodziny więc jest zdolna do wszystkiego. Okropna persona.
...
Następna strona
bDobVTkD