Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Ewa Minge UDERZA w Barona: "Uprawia marketing przy okazji seksu. NIE PROBLEM GO POZYSKAĆ"

436
Podziel się

"Złamane serce i oprzytomnienie, że było się narzędziem marketingowym, musi boleć... cholernie" - napisała projektantka. Blanka już odpowiedziała.

Ewa Minge UDERZA w Barona: "Uprawia marketing przy okazji seksu. NIE PROBLEM GO POZYSKAĆ"
Eva Minge pokazała, co sądzi o Baronie (ONS)
bDAHFsDF

Trzeba przyznać, że romans BlaniBarusia był jedną z najbardziej emocjonujących rzeczy, które wydarzyły się w tym roku w polskim show biznesie. Stało się tak niewątpliwie za sprawą samych zainteresowanych, którzy ochoczo epatowali łączącym ich uczuciem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dzięki "uprzejmości" autorki powieści erotycznych wiedzieliśmy, o której budzi się Baruś, jakie prezenty kupuje Blani i co je na obiad. Niestety, chociaż miłość gruchających gołąbków była bardzo silna, przetrwała zaledwie 225 dni.

Nie da się nie zauważyć, że nieoczekiwane rozstanie z muzykiem zachwiało nieco równowagą do tej pory entuzjastycznie nastawionej do życia Blani i wpłynęło na jej obecność w mediach społecznościowych. Oprócz tego nie da się nie zauważyć, że ostatnimi czasy za każdym razem, gdy Blanka była przyłapana przez paparazzi, na twarzy celebrytki malował się głęboki smutek. W rezultacie w sieci coraz częściej pojawiają się głosy, że 35-latka wciąż nie potrafi wyleczyć złamanego serca. W odpowiedzi w środę Lipińska postanowiła rozwiać na InstaStories wszelkie wątpliwości, zarzekając się w opublikowanych relacjach, że "nie umiera z samotności".

bDAHFsDH
Zobacz także: Ewa Minge "W łóżku z Oskarem": Najwięcej w życiu zaszkodziłam sobie sama

Jakby tego było mało, swoje trzy grosze do sprawy Blanki postanowiła dorzucić Ewa Minge. Lipińska udostępniła komentarz, w którym Minga wzięła pod lupę związek Blani i Barusia. Kreatorka mody dała jasno do zrozumienia, co sądzi o członku zespołu Afromental, sugerując że 36-latek ma - delikatnie mówiąc - parcie na szkło.

bDAHFsDN

Bo Baron nie ma stanów emocjonalnych i nie ma co cykać - napisała. Baron uprawia marketing przy okazji seksu. Nie rozumiem, jak można się w nim zakochać, ale jestem pewna, że nie problem go pozyskać. Warunek, sukces większy, jak jego choćby chwilowy, gorące nazwisko, do którego przyklejenie się wydłuży... dredy. Byłam pewna, że tak się skończy, a dziewczyny szkoda, po ludzku... złamane serce i oprzytomnienie, że było się narzędziem marketingowym musi boleć... cholernie.

Blanka Lipińska zdecydowała się wziąć w obronę byłego ukochanego, zarzucając Minge, że kompletnie nie wie, o czym mówi.

Pani Evo Minge, dziękuje za troskę, ale mając komplet informacji na temat, na który się pani wypowiada, nie zgadzam się z niczym, co tu Pani napisała - zripostowała celebrytka.

Myślicie, że Barusiowi też zrobiło się przykro?

bDAHFsDO
bDAHFsDP
bDAHFsEi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(436)
ala
2 miesiące temu
Ale po co komentować tak publicznie czyjeś życie? xd
dolar
2 miesiące temu
w istocie EWA ma rację, wystarczy spojrzeć wstecz i Blani też polecam, spójrz do kogo się przyklejał ! nie do zwykłej "Kowalskiej" tylko do dziewczyn aktualnie na topie np. Szwed, Wieniawa.....
Ala
2 miesiące temu
A moim zdaniem ten komentarz bardziej zabolał Blankę niż Barona stąd jej reakcja
bDAHFsEj
Mała Mii
2 miesiące temu
Minge ma rację. Tylko, że Blanka musi przełknąć żabę, a nie dalej ją całować.
Gosc
2 miesiące temu
Ewa świetne podsumowanie! Blance wstyd się przyznać że została wykorzystana
Najnowsze komentarze (436)
ja123
2 miesiące temu
niby racja, ale tez nie jej sprawy...
GabGab
2 miesiące temu
Słuszne spostrzeżenie Pani Minge, Pan Baron może się na czas jeszcze obudzi, a może nie... szkoda bo jak się człowiek zamyka sam na siebie, na swoje prawdziwe potrzeby i emocje to robi sobie tylko krzywdę, łatwo pójść na imprezę, łatwo wskoczyć komuś do łóżka na chwilę... a co nie jest łatwo? ... może Pan Baron dojrzeje a może nie... każdy jest Panem własnego losu, krytyka nie zawsze musi być krytyką, zależy z której strony spojrzysz, a to również własny wybór.
mój nick
2 miesiące temu
wait, what? ona ma 35 lat? Myślałam, że to dla niego mamuśka, taki romans z 40+ :O
Heh
2 miesiące temu
Pani Ewa zawsze w punkt. Ten typek to nikt inny jak meska wersja de luxe pań które stoją na Poznańskiej.
Ja
2 miesiące temu
Dziwi mnie, że Ewa Minge w ogóle próbowała skomentować temat niewart komentarza.
Luk
2 miesiące temu
Baby wy zawsze swoje on sobie poradzi i nie jedna przeleci a wam nic do tego
Keas
2 miesiące temu
Minge kolejna co zrobi wszystko by zaistnieć..... dno
endrju
2 miesiące temu
Blania jest tak mądra, że jeszcze nie zrozumiała wypowiedzi maski a Minge jest tak piękna, że taki Baron nawet nie chce się do niej przykleić marketingowo.
bDAHFsEb
Yur
2 miesiące temu
Ale co se podmuchał to jego. Lipińska, szwed itp Brawo on.
Dobre❗️
2 miesiące temu
Ale mi obrona Blanki 😆👍🏼 Minge , nie proszona ,wbrew woli zainteresowanej postanowiła ją bronić tekstem: Przykro że jesteć taka beznadziejna, ale wiesz to nie twoja wina❗️❗️😆
Edward
2 miesiące temu
Przebierańców nie lubię.Ten mały baron i szpak to clauni.Prawdziwy talent nie potrzebuje dodatkowych elementów i jest skromny.
pscoła
2 miesiące temu
....potwór,.....nie potwór byle mioł otwór...
Lila
2 miesiące temu
Baron był znany A ty takie nic teraz pomyje wylewa sz nie ładnie on super muzyk msciwa dziewucha będzie książkę pisać ni pisać tylko mazać sam bełkot latawieca
Ludzie
2 miesiące temu
Poproszę nie nazywajcie tego czego miłością nie jest. Celowo wprowadza się mylenie pojęć. Bo w imię miłości można wszystko...a ,,to coś,, jest wypaczeniem miłości.
...
Następna strona
bDAHFsED