Trwa ładowanie...
Przejdź na
Mikey
|

Bogna Sworowska 33 lata temu pojawiła się na okładce "Playboya". Pamiętacie, jak wtedy wyglądała? (FOTO)

121
Podziel się:

Bogna Sworowska w latach 80. była na językach wszystkich. Modelka gościła na wybiegach w Mediolanie i Paryżu, a sam Hugh Hefner był zachwycony jej urodą, dzięki czemu pojawiła się na okładce magazynu "Playboy". Gwiazda znów powróciła do modelingu.

Bogna Sworowska 33 lata temu pojawiła się na okładce "Playboya". Pamiętacie, jak wtedy wyglądała? (FOTO)
Bogna Sworowska 33 lata temu pojawiła się na okładce "Playboya". (AKPA)

Bogna Sworowska jest dziś dobrze prosperującą bizneswoman, ale jednak postanowiła wrócić do zawodu modelki. 56-latka chętnie pojawia się na różnego typu eventach, gdzie zachwyca urodą, która jak sama mówi, pomaga jej w życiu. Ostatnio modelka pojawiła się na okładce magazynu "Elle", w którym opowiada o powrocie do swoich korzeni.

Początki Kariery Bogny Sworowskiej i okładka w amerykańskim "Playboyu"

Bogna Sworowska w latach 80. zrobiła spektakularną karierę. Najpierw jako modelka Mody Polskiej, a następnie jako jedna z gwiazd na pokazach mody, w takich miastach jak Paryż czy Mediolan. Po zajęciu trzeciego miejsca w wyborach Miss Polonia, w których wygrała wycieczkę do Chicago, zaczęła zgłaszać się do profesjonalnych agencji modelek, dzięki którym mogła pojawiać się także na amerykańskich wybiegach. Dzięki temu zauważył ją nie kto inny jak sam Hugh Hefner, szef "Playboya". W lutym 1990 roku pojawiła się na okładce amerykańskiej edycji pisma i do dziś pozostaje jedyną Polką, która tego dokonała.

Po wszystkich sukcesach, które osiągnęła, postanowiła zakończyć karierę modelki i skupić się na prowadzeniu własnej firmy. Jednak nie na długo.

Wielki powrót Bogny Sworowskiej

Bogna Sworowska ostatnio pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem okładki magazynu "Elle", na której to pozuje wraz z młodszymi koleżankami z branży. W opisie pod postem dziękuje wszystkim z redakcji za "kolejny modelowy początek".

Sam fakt powrotu do kariery modelki celebrytka komentuje z uśmiechem.

Życie bywa dowcipne, nie sądziłam, że po pięćdziesiątce znów zostanę modelką. Wracam, ale czuję się, jakbym zaczynała. Tym razem jednak nie zamierzam iść na emeryturę! Jeśli zdrowie pozwoli, będę pracować do 80. urodzin albo dłużej - powiedziała Bogna w rozmowie z magazynem "Elle".

Zobaczcie jak obecnie wygląda modelka:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(121)
Kkk
1 tyg. temu
„Jako jedyna Polka” - a women from Russia 🤣🤣
arnold
1 tyg. temu
przedstawiona na okładce jako rosjanka, co za absurd i manipulacja.marketingowa.
moossa
1 tyg. temu
Kobiety! Pamiętajcie, że jesteście piękne i wartościowe, bez względu na wiek! Pesel to tylko cyfry w dowodzie! Miłego dnia
Lla
1 tyg. temu
Fajnie wyglada i wyglądała
zuza
1 tyg. temu
Kiedyś modelki w Playboyu miały na sobie więcej ubrań, niż teraz celebrytki, kiedy idą na event.
Najnowsze komentarze (121)
Figo
1 tyg. temu
I po to robi sie takie zdjecia,aby po latach pokazac wnukom i nie tylko.
Alan
1 tyg. temu
Pamiętam wybory Miss. Wygrała Nowosadko, chociaż Sworowska królowała nad innymi bardzo wyraźnie.
Playbooy
1 tyg. temu
tylko pozazdrościć hahahahahahhahahahahahahaha -żenada i tyle
Nikt ważny
1 tyg. temu
Pani Bogna to piękna kobieta.
OBSERWATOR
1 tyg. temu
Do czego tu wracać, zwłaszcza w obecnej sytuacji.
Igor
1 tyg. temu
Nigdy nie była piękna
Igor
1 tyg. temu
Nigdy nie była piękna
xxx
1 tyg. temu
wygląda na 70 lat
Mia
1 tyg. temu
Szkoda,że jako Rosjanka.Wybory pamiętam,powinna wtedy wygrać,była najpiękniejsza.
kia
1 tyg. temu
Pamiętam te wybory . Byłam bardzo zawiedziona że to nie pani Bogna wygrała . Piękna kobieta .
Bogna
1 tyg. temu
Podoba mi się jej imię...Bogna,piękne,orginalne chyba slowiańskie
Nie jest fajn...
1 tyg. temu
Mam takie poczucie: Stwierdziła , że teraz wyhoduje odrosty i będzie zarabiać na „dojrzałości”.
Jaja
1 tyg. temu
Ładnie wygląda!
SZA
1 tyg. temu
BARDZO PIEKNA KOBIETA
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie