Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Ida Nowakowska daje ŚWIADECTWO WIARY: "Zawierzyłam swoje życie W STU PROCENTACH Panu Bogu"

653
Podziel się:

Ida Nowakowska postanowiła pomówić o swojej wierze w nagraniu dla jednej z zaprzyjaźnionych parafii. "Życzę Wam, żebyście nie szli z Chrystusem, tylko biegli z nim za rękę do Królestwa Bożego" - apelowała gwiazda TVP.

Ida Nowakowska daje ŚWIADECTWO WIARY: "Zawierzyłam swoje życie W STU PROCENTACH Panu Bogu"
Ida Nowakowska podzieliła się świadectwem wiary (YouTube.com, Instagram.com)

Ida Nowakowska przed laty zdobyła popularność jako uczestniczka i późniejsza prowadząca You Can Dance. Obecnie pnie się natomiast po kolejnych szczeblach kariery w Telewizji Polskiej, a sympatyczny wizerunek coraz częściej dopełnia wyznaniami na temat wiary. Reakcje na jej kolejne wyznania są jednak dość mieszane.

W mijających miesiącach Ida Nowakowska wielokrotnie zapewniała o swojej głębokiej wierze i dość konserwatywnych poglądach, czym zjednała sobie sympatię jednych i zapracowała na niechęć innych. Jeszcze niedawno celebrytka modliła się za dusze nienarodzonych dzieci na Instagramie, a także rozprawiała w kolorowej prasie o kryzysie wiary.

Zobacz także: Gwiazdy, które stanęły "za życiem" i są przeciwko protestom

Teraz z kolei Nowakowska postanowiła dać świadectwo wiary w specjalnym nagraniu, które opublikował na YouTubie ksiądz z Parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie. W filmiku, na którym Ida rozprawia o życiu w zgodzie z Bogiem, padają oczywiście jasne deklaracje dotyczące jej stosunku do wiary i tego, że "wszystko jest po coś".

Chciałabym powiedzieć kilka słów, bo czuję się niezwykłą szczęściarą, bo mam miłość Pana Boga w sercu i codziennie przypominam sobie o tym. Miałam wiele sytuacji, gdzie problem był bez wyjścia, nie było w tym "człowieczej" nadziei, a potem Pan Bóg mi pokazywał, że tak miało być, że wszystko jest po coś, że on ma plan - mówiła wyraźnie skupiona.

Chwilę później dowiadujemy się, że Ida jest oddana Bogu w stu procentach i wyraźnie bliski jest jej motyw determinizmu.

Pokazywał, że trzeba mu zawierzyć całe życie. Nie jest to łatwe wbrew pozorom, łatwiej powiedzieć niż zrobić i czynić tak codziennie, ale postanowiłam sobie jakiś czas temu, szczególnie po śmierci mojego taty, że zawierzę swoje życie w stu procentach Panu Bogu. Od tego czasu najmniejszy problem wydaje się niczym, bo wiem, że mam Pana Boga za sobą i on tak to zaplanował, żebym przez ten problem przeszła i nauczyła się czegoś tak, jak on chciał - kontynuowała.

Nowakowska twierdzi też, że wiara jest dla niej "mieczem do zwalczania zła dobrem" i ma nadzieję spotkać się ze swoimi rozmówcami u bram Królestwa Bożego.

Jesteśmy tak skonstruowani, że codziennie zapominamy o tej najpiękniejszej rzeczy, o naszej pięknej, wspaniałej wierze. Możemy naprawdę zwyciężać zło dobrem i to jest przepiękne narzędzie, przepiękny miecz. (...) Życzę Wam wszystkim, żebyście nie szli z Chrystusem, tylko żebyście z nim biegli, biegli za rękę i dobiegniemy wspólnie do tego Królestwa Bożego, które jest nam obiecane - opowiadała.

Cieszy Was jej wylewność na temat wiary?

Zobacz także: Świadectwo wiary Idy Nowakowskiej-Herndon
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(653)
Ola
2 lata temu
Boga nosi się w sercu a nie na pokaz.
Gość
2 lata temu
To nie jest wiara w Boga tylko wiara w kościół, księży, papieża, Watykan i tvpis. Jest XXI wiek a ludzie dalej wierzą w bajki wymyślone przez watykańską mafię. Trzeba nie mieć mózgu żeby w to wierzyć, szok. Osoba która prawdziwie wierzy w Boga nie przynależy do żadnej religii, bo wie że to manipulacja masami. Liczy się równość, wolność, braterstwo a nie jakieś wieczne podziały, bo właśnie te religie służą szczuciu jeden na drugiego. Jeszcze ta ich świętojebliwość na pokaz a w rzeczywistości pewnie były skrobanki, ale ja nie nigdy, skąd ja bym czegoś takiego nigdy nie zrobiła, jestem pro life 😂 A bycie za życiem to jest rodzenie zdrowych i chcianych płodów ✌🏻
iks
2 lata temu
Ciągłe ględzenie o Bogu w kraju, gdzie łamane są prawa człowieka i zabrania się wolności do decydowania o własnym ciele w imię religii, wzbudza niesmak i oburzenie. Tak jak za komuny obrzydzenie wzbudzał stalinizm. Wniosek jest jeden - nie można popadać ze skrajności w skrajność. Co za dużo to niezdrowo...
Ana
2 lata temu
"Życzę Wam, żebyście nie szli z Chrystusem, tylko biegli z nim za rękę do Królestwa Bożego" - dlaczego religijni ludzie musza pieprzyc takie bzdury z zadeciem i patosem? Kto tak w ogole mowi? Pytam powaznie. Czy nie mozna wierzyc bez takiego pierd...lenia?
Żenada
2 lata temu
Wie jak gadać żeby mieć robotę w TVP zenada
Najnowsze komentarze (653)
Anek
2 lata temu
Piękne świadectwo Idy. Z Bogiem dużo lżej dźwigać trudy codzienności. Nigdy nie jest się samemu.
Jarek
2 lata temu
To widać że to lans wiadomo tv rządowa nie wolno się narażać.
Madzia
2 lata temu
Brawo! Brawo! Sama prawda,bez Boga nie ma nic a z Nim można wszystko!
Agnieszka
2 lata temu
Dziękuję Bogu za Pani piękno Duszy i Buzi😇😇😇Zdrowaśki dla całej Waszej trójki🥰🥰🥰
Olga
2 lata temu
Gdyby przeczytała pismo święte, to by wiedziała, że trzeba się modlić w odosobnieniu i ciszy, nie na pokaz, nie po to by się lansować. Nigdy nie uwierzę tym wszystkim celebrytom co to mówią jak to wierzą w Boga, jak z nim są, jak się modlą, to bzdura, to jest obrażanie Boga.
mama
2 lata temu
A ciąża niepokalana???
Cenzor
2 lata temu
Czyżby chciała do TVP na posadkę bo to ględzenie o Bogu to po prostu kpina . Twoja wiara twoja sprawa daj świadectwo nie ględzeniem a swoim życiem . To będzie jakieś świadectwo . Wielu jest takich którzy jedno mówią a co innego robią .
MAR
2 lata temu
W PODSTAWÓWCE CHODZIŁO SIĘ BO WSZYSCY CHODZILI,ALE JUŻ W LICEUM NIE CHODZIŁEM,JAK MOŻNA CIĄGLE SŁUCHAĆ DYRDYMAŁÓW DLA DZIECI JAK TO MA UDUCHOWIĆ JAK JEST NA POZIOMIE PRZEDSZKOLA,KLEPANIE W KÓŁKO JAKIŚ RÓŻAŃCÓW ITP.MÓJ BÓG TO DOBRO I TYLE NIE KATABASY CZARNE I ICH GROTESKOWE KOŚCIOŁY ZA GRUBE MILIARDY...
Madzia
2 lata temu
Najezdzacie na PIS a sami wybraliscie taki rząd głosując na nich a druga sprawa 500+ bierzecie ale w protestach uczestniczyćie jak widać rękę pierwsze wyciągacie po kasę ale udajecie wielkie przeciwniczki obecnego rządu i co same jesteście fałszywe więc nie wytykajcie innym tego co same robicie...
Hmmm
2 lata temu
Dlaczego usuwacie moje komentarze ??
Haha
2 lata temu
Wkurzająca i irytująca. Nigdy jej nie lubiłam, ale teraz to już w ogóle odlatuje z tym kadzeniem kościołowi. Wie co robić, żeby zostać w kurwizji.
Katolik
2 lata temu
Czytam te komentarze i wszystko sprowadza się do PIS. Otóż drodzy hejterzy- PIS rządzi bo od 8 lat wybiera go większość tego narodu! Również obecnie prowadzi w sondażach więc mrzonki o lewackich rządach zachowajcie dla siebie ! W demokracji rządzi WIĘKSZOŚĆ! Pozdrawiam !
Katolik
2 lata temu
Wierzę w Boga a nie kościół !
ola
2 lata temu
Nie wiem czy tapeta i rzęsy kilometrowe to faktycznie oznaka pokory i pobożności.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie