Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Bogobojna Ida Nowakowska rozprawia o macierzyństwie: "Bóg WIE LEPIEJ, co jest dla nas dobre"

373
Podziel się:

Marząca o dzieciach gwiazda TVP twierdzi, że do tematu podchodzi z pokorą, bo "to nie ona planuje, ale ktoś na górze". Dobre podejście?

Bogobojna Ida Nowakowska rozprawia o macierzyństwie: "Bóg WIE LEPIEJ, co jest dla nas dobre"
Ida Nowakowska rozprawia o macierzyństwie w kolorowej prasie (Instagram.com, ONS.pl)
bEKeIFud

Ida Nowakowska w mijających tygodniach wyraźnie znalazła nowy pomysł na siebie. Jeszcze do niedawna gwiazdka TVP słynęła głównie z prowadzenia kilku programów i "pierogowych dramatów" z narzeczonym, jednak teraz coraz częściej rozprawia o kwestii wiary, do której jest wyraźnie przywiązana. Bywa też, że jej słowa budzą spore kontrowersje, co jeszcze do niedawna byłoby nie do pomyślenia.

Choć jeszcze do niedawna Ida Nowakowska raczej nie jawiła się w oczach opinii publicznej jako osoba przesadnie epatująca swoją wiarą, to jej kolejne wypowiedzi jasno wskazują na to, że rozprawianie o duchowości daje chyba wymierne efekty. Niedawno podopieczna Telewizji Polskiej jasno dała też wszystkim do zrozumienia, że nie wspiera Strajku Kobiet, na co dowodem są nie tylko jej wpisy, lecz także modlitwy za nienarodzone dzieci.

bEKeIFuf
Zobacz także: Gwiazdy, które stanęły "za życiem" i są przeciwko protestom

Kontrowersji wokół postaci (jeszcze do niedawna bezproblemowej) prowadzącej TVP nie uciszy też pewnie nowy wywiad, którego udzieliła magazynowi Party. Z rozmowy Idy z magazynem dowiadujemy się bowiem, że celebrytka bardzo chce zostać mamą, w czym nie ma oczywiście nic złego. Skrajne emocje może jednak budzić fakt, że jej zdaniem decyzja o macierzyństwie nie należy do niej, a do Boga, który "wie lepiej".

bEKeIFul

Rodzice nauczyli mnie też pokory. (...) Patrzę pokornie na swoją przyszłość, wiem, że to nie ja ją planuję, ale ktoś na górze, i że jego plan jest mądrzejszy niż ten mój. Więc wezmę to, co dostanę. Wierzę, że można mieć marzenia, cele, ale musimy przy tym być elastyczni w swoim myśleniu, bo Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre. I nawet jeśli nam się wydaje, że spotykają nas tylko utrudnienia, to głęboko wierzę, że wszystko jest po coś - twierdzi celebrytka na łamach kolorowej prasy.

Co jeśli jednak Bóg będzie miał inny pomysł na macierzyństwo Idy? Jak sama twierdzi, nie zamierza się z tym pogodzić i pewnie po prostu znajdzie wtedy inny sposób...

Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo - oświadcza.

Cieszycie się, że Ida ostatnio tak "rozkwita" medialnie?

bEKeIFum
bEKeIFuG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(373)
QBi
11 miesięcy temu
Z pewnością używa metody kalendarzyka. Kończ wasc wstydu oszczędź.
żałosne
11 miesięcy temu
Czyli Bóg wie lepiej, że patologia ma po 5-7 dzieci nie mając na to warunków, a normalni ludzie, których na to stać nie mogą mieć dziecka? Wkurza mnie takie gadanie, bo tam gdzie jest boeda rozmnażają się jak króliki i nie mają problemów z płodnością, a normalnie ludzie nie mogą nawet jednego dziecka za przeproszeniem "zrobic" bo problem z bezpłodnościa.
iko
11 miesięcy temu
Bóg dał ludziom WOLNĄ WOLĘ. To tak dla przypomnienia. Warto czytać Biblię. Czasy się zmieniają, ale natura człowieka nie.
bEKeIFuH
Iza
11 miesięcy temu
Jestem wierząca, ale nie miałabym czelności powiedzieć matce ciężko schorowanego dziecka, że Bóg wie lepiej i że to dla niej dobre.
Jak
11 miesięcy temu
Najpierw niech się z mężem widuje 😂
Najnowsze komentarze (373)
Zosia
9 miesięcy temu
Super ten chłopak wygląda jak jej młodszy brat 😁 Super, że Polska myśli o ludziach z USA. Na milon procent ta pani dziecko urodzi właśnie w LA. Wspierajmy takich swoimi podatkami. Jestem dumna 😂
Mloda
9 miesięcy temu
Ida jest piekna,przesympatyczna i madra.Zgadzam sie z tym co mowi w kazdym calu.Oby wiecej bylo takich ludzi w mediach a chetniej by sie wlaczalo telewizor,radio czy bralo do reki gazete.Trzymaj sie Ida,jestes wspaniala.
Sandra
9 miesięcy temu
Ładna,mądra i miła
Lal
9 miesięcy temu
Już była w ciąży jak to mówiła... Że jej się tak chce
Ania
11 miesięcy temu
Baletnice mają problem z niepłodnością... Tak już jest.
Alfabet
11 miesięcy temu
Jedyna mądra !
ehh
11 miesięcy temu
"nie wiem jaki jest plan" bo poki co sie zabezpieczam, ale przypucuję się jak jest okazja.
Kami
11 miesięcy temu
Taka ladna kobieta a takie zasciankowe podejscie. Przykre bardzo
bEKeIFuz
Ona
11 miesięcy temu
Zrobi in vitro i tyle będzie z jej wiary... zawsze kończy się to w ten sam sposób
Katolic
11 miesięcy temu
Pani Ido, Bóg w nocy nie widzi srodkow antykoncepcyjnych i dlatego pomaga w robieniu kariery
Tom
11 miesięcy temu
Kurski pozwoli to zajdziesz
Fircka
11 miesięcy temu
Bardzo pozytywna osoba. Świetnie sobie radzi na antenie tvp i lubię programy z jej udziałem. To co czuje prywatnie to jej sprawa.
Ola
11 miesięcy temu
ona nigdy nie będzie miała dzieci, bo nie śpi zmężem, są parą ale żyją w dwóch różnych krajach. No chyba, że cud
wala
11 miesięcy temu
Lubię tą dziewczynę a widzę kolejny art gdzie ją krytykują bo jest wierząca i ma swoje przekonania... słabe to jest bardzo. Napiszcie lepiej jak wypada w tv, tu raczej hejtów nie będzie przecież bo jest dobra w tym co robi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKeIFvs
bEKeIFvt
bEKeIFvu
bEKeIFvv
bEKeIFvw
bEKeIFvb