Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Boris Johnson MA KORONAWIRUSA!

154
Podziel się

Brytyjski premier uzyskał pozytywny wynik testu, jednak wciąż będzie kierował rządem poprzez wideokonferencje.

Boris Johnson MA KORONAWIRUSA!
Boris Johnson (East News)
bEqvAQcB

Pandemia koronawirusa staje się coraz bardziej dotkliwa. Każdego dnia media informują o kolejnych przypadkach chorych na COVID-19, a w gronie zakażonych znalazło się już nawet wiele znanych osobistości. Do tej pory nierówną walkę z koronawirusem musieli stoczyć między innymi Tom Hanks z małżonką, Rudy Gobert czy książę Karol.

Teraz do tego grona dołączył niestety brytyjski premier Boris Johnson. Polityk właśnie ujawnił na swoim koncie na Twitterze, że uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Wiadomość przekazał rodakom zarówno w opublikowanym nagraniu, jak i w dołączonym do niego komentarzu.

bEqvAQcD

W ciągu ostatnich 24 godzin miałem lekkie objawy zakażenia i wynik testu okazał się pozytywny. Obecnie się izoluję, jednak mimo infekcji będę dalej kierował rządem poprzez wideokonferencje. Razem na pewno sobie poradzimy - napisał Johnson.


W nagranym przez brytyjskiego premiera filmiku dowiadujemy się, że do tej pory Johnson doświadczył jedynie gorączki oraz sporadycznych napadów kaszlu. Z powodu pierwszych objawów zakażenia doradzono mu wykonanie testu, który dał wynik pozytywny. Z tego powodu Johnson będzie teraz kierował rządem zdalnie.


To obecnie najlepsze rozwiązanie, jednak dzięki nowoczesnym technologiom pozostaję w kontakcie z moimi doradcami i będziemy dalej walczyć z koronawirusem - powiedział.

bEqvAQde
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(154)
Kolo bemolo.
rok temu
A tak cwaniakował
Kornelia
rok temu
To chyba najgorszy premier Wielkiej Brytanii
Aśka
rok temu
Ja myślę że ani książę Karol ani angielski premier rządu nie mają koronavirusa. To tylko taka polityka na popełnione błędy w walce z wirusem. Niech ludzie pomyślą że też ich to dotknęło i mniej będą się ich czepiać.
bEqvAQdf
Ecg
rok temu
Gdyby był przecietnym obywatelem, przy tak słabych objawach nikt by mu testu nie zrobił.
Pozdro
rok temu
Przecież większość populacji to już miało albo będzie miało 🤷 grunt to chronić tych najbardziej narażonych i to on właśnie zawsze powtarzał.
Najnowsze komentarze (154)
Janina
rok temu
On, to musiałby przed sądem stanąć, za to co zrobił, a raczej za to czego nie zrobił, aby zapobiec pandemii na wyspach. Tak późno wprowadził obostrzenia, że wnet dogonią Włochów.
Anna
rok temu
Izolacja jest nie po to, by uniknac koronowirusa, ale po to, aby spowolnic pandemie.
Dobre pytanie
rok temu
Tylko czy to jest prawda?
Czytelnik
rok temu
Nie wierzę w ta informacje
Mmm
rok temu
Ma albo nie ma kto go tam wie
Kasia
rok temu
A zwykły szarak testów nie moze sobie zrobic,
Monika
rok temu
To ściema. W Londyńskich szpitalach zrobiło się gorąco, wiem bo koleżanka, jest tam pielęgniarką, teraz na oddziale zakaźnym. Boris Johnson obawiał się zakażenia i dlatego upublicznił fake, aby legalnie odizolować się od społeczeństwa. Teraz będzie pracował on line. Za chwilę okaże się że Jonathan Watts również ma COVID-19. Obydwaj panowie powinni stanąć przed Trybunałem w Hadze, oskarżeni o Ludobójstwo !
EMLWS
rok temu
Proszę mi powiedzieć, dlaczego kasuja komentarze?? Nie ubliżam nikomu, nie wyśmiewam, piszę prawdę ! Może ktoś z tej redakcji się wypowie?
bEqvAQcX
EMLWS
rok temu
Jest ok. Firmy pozamykane do końca kwietnia . Rząd płaci 80% , 20% dokłada firma ( nie wszystkie) - tak powinno być nikt w tym czasie nie powinien się dodatkowo stresować za co zapłaci rachunki czy co włoży do garnka za miesiąc, dwa... Każde Państwo powinno dbać o obywateli!
Nick
rok temu
Idealny sposób na wywołanie kryzysu, a potem na czerpanie korzyści z jego skutków.
Niedowiarek
rok temu
Ściema jedna wielka,
jaja
rok temu
a gdzie się ukrył Jedraszewski może by cos zaradzil na ta pandemie tak dzielnie walczy z teczowa zarazą kosciolki opustoszaly to chyba kara boska za pedofilie
Niuteczka1
rok temu
jeżeli to prawda to ma na co zasluzyl
Ola
rok temu
Matko...jaki on brzydal bleeeee
...
Następna strona
bEqvAQdz