Unicorn
|
aktualizacja

Borys Szyc i Justyna Nagłowska WZIĘLI ŚLUB! (FOTO)

103 reakcje
0
0
103
Podziel się

"Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku. Kocham i jestem kochany" - zachwycał się Szyc w sylwestrową noc.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska WZIĘLI ŚLUB! (FOTO)
(Instagram)

Borys Szyc przez lata nie uchodził raczej za idealnego kandydata na męża. Wszystko uległo jednak zmianie, gdy w 2013 roku aktor spotkał Justynę Nagłowską, koleżankę ze szkolnych lat. To właśnie dla niej gwiazdor postanowił odmienić całe swoje życie.

W styczniu szczęśliwa para ogłosiła zaręczyny. Kilka miesięcy później okazało się natomiast, że Borys i Justyna zostaną rodzicami. Nic więc dziwnego, że media coraz częściej zastanawiały się, kiedy para stanie na ślubnym kobiercu.

Pod koniec grudnia aktor i jego wybranka pochwalili się romantycznym zdjęciem przy choince, gdzie wyraźnie można było dostrzec obrączki na ich palcach. Wówczas Szyc nie potwierdził jednak informacji o zmianie stanu cywilnego. Przyznał natomiast, że mijający rok był dla nich "bardzo łaskawy".

Zaledwie kilkanaście godzin temu aktor postanowił podzielić się z fanami radosną nowiną. Okazuje się, że Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub! Na swoim instagramowym profilu gwiazdor udostępnił serię ślubnych zdjęć. Na jednym z nich szczęśliwa para dumnie zaprezentowała światu obrączki.

"Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczęśliwi.Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi, by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego - napisał pod fotografią aktor.

Pudelek gratuluje!

103
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(103)
Lolo
4 tyg. temu
Jak cudownie! To jest dopiero przemiana na plus! Wszystkiego co najlepsze dla nich ❤️
Mmm
4 tyg. temu
Trzeba, odwagi żeby zmienić swoje życie? Yes man!
Stop
4 tyg. temu
Borys, piękne świadectwo :) Podziwiam Twoją siłę, nie wiem jak tego dokonałeś, to niesamowite i bardzo trudne tak zmienić wszystko. A jeszcze trudniejsze nie wracać do tego co było. Wielki szacun i niech zawsze będzie Wam tak dobrze i pięknie :)
Oka
4 tyg. temu
Gratulacje i szczęścia
Mnjvcf
4 tyg. temu
Pięknie! Kochajcie sie
Najnowsze komentarze (103)
Iza
3 tyg. temu
No i super razem wyglądają. Śluby są genialne, ale teraz czas na mój! Mam nadzieję, że będzie mega udane. Mam już zapłaconą salę, sukienkę, teraz najtrudniejsze - wybór jedzenia. Ale teraz zamówię chyba catering arts, bo będzie pysznie.
kk.
3 tyg. temu
Wszystkiego ... naj.
frania007
3 tyg. temu
Cudowny, optymistyczny wpis! Gratuluję, i tyle samo szczęścia nam wszystkim!
agata
3 tyg. temu
Gratulacje! samej miłości ! <3
aka
3 tyg. temu
uwielbiam go
viv
4 tyg. temu
Tak bezpretensjonalnie, bez szpanu, falban, diamentów i turkusowych pudełeczek. To prawdziwe uczucie, życzę im, by nigdy nie wygasło.
Gość
4 tyg. temu
SZCZĘŚCIA
Anna
4 tyg. temu
Będą mieli syna, a nie córkę Wandę. Takie macie sprawdzone newsy Pudelku
Lika
4 tyg. temu
życzę powodzenia każdego dnia
Lika
4 tyg. temu
Życzę powodzenia każdego dnia.
Basiek
4 tyg. temu
Borys tak trzymaj i szczęścia na nowej drodze życia
Aga
4 tyg. temu
Pasują do siebie. Powodzenia.
kkk
4 tyg. temu
Na głowie wianek a w brzuchu Janek
abc
4 tyg. temu
Niczym Emir/Gökberk Demirci na plaży w 150 odcinku II serii na The prominese official na youtube.
...
Następna strona