Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Brat Krzysztofa Krawczyka jest w CIĘŻKIM STANIE. Wdowa po muzyku: "Czeka nas najgorsze!"

374
Podziel się

Ewa Krawczyk, która kilka dni temu pochowała ukochanego męża, prosi o spokój w trudnym dla rodziny czasie. Zdradziła, że brat piosenkarza, Andrzej Krawczyk, walczy o życie. "Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa" - napisała.

Brat Krzysztofa Krawczyka jest w CIĘŻKIM STANIE. Wdowa po muzyku: "Czeka nas najgorsze!"
Brat Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Krawczyk, jest w ciężkim stanie (AKPA)
bEqUnIVx

Niewiele ponad tydzień temu rodzina, przyjaciele i fani pożegnali Krzysztofa Krawczyka. W czasie pogrzebu, któremu nadano rangę państwową, wokalistę żegnała zrozpaczona Ewa Krawczyk, której niestety nie jest dane przeżywać w spokoju żałobę po mężu.

Zaledwie kilka dni po pochówku w mediach rozpoczęła się wymiana zdań między Andrzejem Kosmalą, byłym managerem Krawczyka, a jego byłym kolegą z zespołu Trubadurzy, Marianem Lichtmanem. Obaj panowie licytowali się nad trumną przyjaciela, wymieniając swoje zasługi i podkreślając stopień zażyłości ze zmarłym. Lichtman wytykał m.in. brak zainteresowania synem Krawczyka, Krzysztofem Juniorem. Żalił się też na nie najlepsze relacje z Ewą Krawczyk.

bEqUnIVz
Zobacz także: Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka. Na zawsze zostanie w naszej pamięci

W końcu do tej smutnej dyskusji włączyła się sama wdowa po Krzysztofie Krawczyku. Ewa Krawczyk napisała na Facebooku do Lichtmana, prosząc go o spokój.

bEqUnIVF

Marian Lichtman - ja muszę powiedzieć parę słów, bo już mam dość Twojego mieszania się w nasze sprawy. Mój mąż przed Tobą mnie ostrzegał, bo zawsze wynosiłeś do gazet co się dzieje u nas w domu. (...) A Ciebie błagam. Odpuść i nie mieszaj ludziom w głowach i uszanuj naszą żałobę.

Wdowa po piosenkarzu dodała, że rodzina stoi w obliczu kolejnej tragedii.

W tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! Tylko nie biegnij z tym zaraz do prasy! Marian błagam Cię: daj nam spokój! Tobie i rodzinie dużo zdrowia! - pisze Ewa Krawczyk.

Internauci mają mieszane uczucia, czytając na publicznym forum informacje o prywatnych sprawach rodziny. Większość jednak stara się zrozumieć sytuację wdowy po muzyku i zapewnia o swym wsparciu.

bEqUnIVG

Andrzej Krawczyk jest cztery lata młodszy od znanego brata. Krzysztof przed śmiercią zabezpieczył go w swoim testamencie.

bEqUnIWa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(374)
........
3 miesiące temu
Kobieto przejdź tą żałobę w ciszy z dala od mediów
Boż
3 miesiące temu
Czemu ta Ewa cały czas udziela jakiś wywiadów ?
gość
3 miesiące temu
"Tylko nie biegnij z tym do prasy" obawiam się że media same się o tym dowiedzą z fejsbuka
bEqUnIWb
Milka
3 miesiące temu
Pani Ewa informuję o wszystkim media jednocześnie prosząc Lichtmana żeby nie leciał z informacjami do prasy. To niestety chore!!!!!
PONO
3 miesiące temu
Nieszczęścia w zyciu walą sie czesto człowiekowi drzwiami i oknami niestety
Najnowsze komentarze (374)
romeo
3 miesiące temu
tacy ludzie co nie dają innym w spokoju przejść żałoby są hienami nie wartymi złamanego pensa
alinagrabkows...
3 miesiące temu
Ile podłości mieści się w tych komentarzach! Rozpacz po bliskich a nawet przyjaciołach jest wielka. Wy chyba nie macie serca . Nie kochaliście nigdy kiedy takie oszczerstwa piszecie. Zajmijcie się swoimi brudami i pierzcie je u siebie w domu! Zajmijcie się też swoimi majątkami a nie Ewy i Krzysztofa. Każdy ma tyle na ile sobie zapracował! To ciężki kawałek chleba być żoną popularnego piosenkarza BO OD NIEJ WIELE ZALEŻAŁO...!!!! SYN MA TO NA CO SOBIE W ŻYCIU ZAPRACOWAŁ..........!!!!!!! Ja też mam syna i córkę! Syn dostanie tyle na ile sobie zasłużył!
Kkkk
3 miesiące temu
I jeszcze mają być dwa pomniki, nie jeden.
Kkkk
3 miesiące temu
I teraz piszą że junior został bez mieszkania, nie ma pracy, którą stracił przez koronowirusa. I tylko rentę 600 zł, ma padaczkę dzięki tatusiowi. Ludziska piszą , że przecież należy mu się zachówek, albo połowa majątku po ojcu. Pewnie tak, tylko pytanie czy ten majątek jeszcze istnieje, czy wdowa, która rządziła kasą zostawiła tam cokolwiek. Przez ostatni rok mogła robić całkowicie co chciała, bo ojciec był chory , a i tak to ona rządziła kasą. Nie mogę wybaczyć, że ojciec tak naprawdę za życia nie zatroszczył się o swojego jedynego syna, skoro przybranym córkom pobudował obok siebie domy, a synowi już nie.
lol
3 miesiące temu
Do tejze Pani....zajmij sie zyjacymi, tymi ktorzy sa rowniez rodzina, tymi ktorzy zyja i czekaja na pomoc. Bratem P. Krzysztofa ma sie kto zajac...czyzby jedyny syn nie zaslugiwal na pomoc.....
xxxxx
3 miesiące temu
Mowią, że nadzieja umiera osttania a tu proszę, człowiek jeszcze żyje a szwagierka już oplakuje go w mediach
kjlllllll
3 miesiące temu
mało kto w dzisiejszych czasach ma klasę,,,,kasy można się dorobić,,,z klasa człowiek się rodzi
Natty
3 miesiące temu
Kobieto przejdź tą żałobę w ciszy z dala od mediów.
bEqUnIVT
1234
3 miesiące temu
pani ewo bardzo współczuję z powodu śmierci męża lubiłamilubię słuchać piosenekpanimęża pozdrawiam
CNNNC
3 miesiące temu
Tez sie zaszczepil ??
JWN
3 miesiące temu
Kiedy przestaną oboje tzn menadżer i ta Ewa wypowiadać się i zebrać na pomnik mamy tego dość Kręcą kijem Wisłę Może PAN Lichtman opisze cala prawdę bo jak widać tam jest sporo tajemnic Bo tylko winny się tlumaczy
farsa
3 miesiące temu
ćóż to za żałoba w mediach społecznościowych.. świat się do góry nogami przewraca? SMUTNE i PRZYKRE
magdusia
3 miesiące temu
kazdy ma swoje małe i b.duże klopoty kulura to nie obnosic z nimi !!!!!!!!
Takmyślę
3 miesiące temu
No to niech się nie produkuje po portalach i zrobi jak wszyscy przyjmują w pokorze to co jest każdemu przeznaczone. No i ma kapliczkę w domu i niech się pomodli i nie wylewa pomyj.
...
Następna strona
bEqUnIWv