Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Menadżer Krzysztofa Krawczyka OSTRZEGA przed Marianem Lichtmanem: "W ten sposób LECZY SWOJE KOMPLEKSY"

395
Podziel się:

Zdaniem Andrzeja Kosmali - wieloletniego menadżera Krzysztofa Krawczyka, Marian Lichtman próbuje wybić się, roznosząc po mediach "sensacje" na temat odejścia artysty. "Zjeżdżaj, robisz wszystko, by zarobić na śmierci mego męża" - miała mu powiedzieć na pogrzebie wdowa po muzyku - Ewa Krawczyk.

Menadżer Krzysztofa Krawczyka OSTRZEGA przed Marianem Lichtmanem: "W ten sposób LECZY SWOJE KOMPLEKSY"
Menadżer Krzysztofa Krawczyka oskarża Mariana Lichtmana o lansowanie się na śmierci artysty (fot. AKPA)
bEDuJvud

Emocje po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka nie zdążyły jeszcze opaść, a jego najbliżsi już zaczęli obrzucać się błotem w kolorowej prasie. Wszystko zaczęło się od Mariana Lichtmana, kompozytora i perkusisty zespołu Trubadurzy, który latami występował u boku śp. wokalisty. Muzyk stwierdził najwyraźniej, że świetnym pomysłem będzie poużalać się nieco na łamach portalu Pomponik.pl na jego relacje z wdową po Krawczyku, a właściwie zarzucić jej, że nie pospieszyła do niego z wiadomością o śmierci męża.

Z Ewą mamy relacje dyplomatyczne. One są takie oziębione. Jednak nie kłócę się z nią. Nie byłem przez nią poinformowany o śmierci Krzysztofa. Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Nie wiem, dlaczego tak się zachowała, ale miała prawo. Ostatnio było dużo stresów, bo nie wiedziała, czy jej mąż przeżyje. Nie chodzi o to, że wybaczam, ale rozumiem to - powiedział Lichtman w rozmowie z portalem.

bEDuJvuf
Zobacz także: Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka. Na zawsze zostanie w naszej pamięci

To jednak ponoć nie pierwszy przypadek, gdy perkusista stara się zwrócić na siebie uwagę mediów w związku ze śmiercią Krzysztofa Krawczyka. Tak przynajmniej twierdzi wieloletni menadżer Krawczyka, Andrzej Kosmala. W obszernym wpisie na Facebooku Kosmala informuje, że w akcie desperacji Lichtman obdzwania redakcje showbiznesowe, licząc na zysk. Według relacji Kosmali na pogrzebie miało też dojść do konfrontacji między Ewą Krawczyk a Lichtmanem.

Nie chcę zakłócać ciszy pogrzebowej, ale Marian Lichtman dobrze wie, dlaczego żona na pogrzebie mu powiedziała: "Zjeżdżaj, robisz wszystko, by zarobić na śmierci mego męża". Od kilku miesięcy z naciskiem na ostatnie dni wydzwania po redakcjach z ofertą wywiadów. Na pogrzebie rozpychał się, by kamera i aparaty fotograficzne jego ujmowały. W ten sposób leczy swoje kompleksy. Jest w zmowie z tzw. freelancerem Sylwią G., która roznosi po gazetach zmyślone rewelacje o Krzysztofie Krawczyku, jego żonie i synu. Nie lansujcie się poprzez deptanie grobu Wielkiego Artysty! - czytamy na facebookowym profilu Kosmali.

bEDuJvul

Na tym Andrzej Kosmala jednak nie zakończył. Postanowił później dorzucić od siebie jeszcze kilka słów pod adresem Lichtmana w komentarzu pod własnym tekstem.

Nie umieściłbym tego wpisu, gdyby nie tamto oświadczenie Lichtmana. Trzeba być jak bęben głucho brzmiący, mieć niezwykłe poczucie własnej wartości, żeby żona w momencie tragicznej walki o życie męża i jego śmierci nie miała innych problemów, jak dzwonienie do Lichtmana! - grzmi Kosmala.

bEDuJvum
bEDuJvuG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(395)
Molly
5 miesięcy temu
Pan Lichtman z tego co słyszałam, bardzo miło i z kulturą wypowiadał się o p. Krawczyku. Menadżer i żona też pewnie mają swoje za uszami, świat nie jest czarno- biały jak nam się wydaje. Po drugie, jeśli to prawda to takie zachowanie na pogrzebie męża też nie przystoi wdowie.
@@@
5 miesięcy temu
Wokół P. Krzysztofa było chyba więcej ludzi, którzy chcieli na nim zarobić...A teraz zaczynają się przepychać...
Jajakak
5 miesięcy temu
Ludzie wsydu nie mają ...
bEDuJvuH
Üpö
5 miesięcy temu
Trzeba bylo to powiedziec za zycia K. Krawczyka a nie teraz
Oktaw
5 miesięcy temu
Smutne to wszystko. Dajcie rodzinie w spokoju przeżywać żałobę.
Najnowsze komentarze (395)
stop
5 miesięcy temu
Jakim prawem niby ten cały manager ma czelność P Marianowi dyktować co on może a czego nie??!! P Marian najdłużej znał P Krzśka,to jego przyjaciel od czasów Trubadurów..i jak go proszą o wywiad to niby dlaczego nie ma go udzielać? Coś ma Ewka i menager za uszami,że tak się boją??? ..Ewka niby to nie lansowała się w chórkach?..kontrolowała krzyśka nawet podczas występów;ot czy tak wygląda miłość??
Abc
5 miesięcy temu
A pan Kosmala by się wstydził bo sam zarabiał na krawczyku i powinien stać na pogrzebie na samym końcu a nie drze koty Przy trumnie Pani Ewa obstawiła się jakimiś córkami a gdzie syn Pana Krawczyka Wszystkich odsunęli Żenada
Terzof
5 miesięcy temu
Szkoda ,że nie dano zagrać Trubadurom na ostatnim pożegnaniu. Panu Krawczykowi by to się podabało , usłyszeć nuty muzyki początku jego kariery. Trubadurzy to przecież kolebka jego kariery. Menadżerem jest się za życia artysty. Po jego śmierci jest się byłym menadżerem. To syn Pan Junior K.Krawczyk powinien był mieč miejsce najbliżej trumny ojca obok żony a nie Pan Kosmala. Pan Krzysztof Krawczyk nie lubił polemik. Miłym gestem byłoby zbliżenie ostatniego przyjaciela w życiu z pierwszymi przyjaciółmi Trubadurami na pogrzebie . Szkoda , że nie zaśpiewali .
Aga12
5 miesięcy temu
Nie chce zakłócać ciszy żałobnej ale wypowiedzieć publicznie się Pan Kosmala musi ,naprawdę zero taktu.Pan Krawczyk był dobrym człowiekiem ale jak teraz się okazuje otoczony samymi żmijami. Jak można było potraktować jedynego prawdziwego syna zmarłego jak obcą osobę. Nie było dla niego miejsca przy trumnie ,bardzo przykre.
Zuzia57
5 miesięcy temu
A o jakich kompleksach Kosmala mówi? Wygląda, że Kosmala to chodzący ideał. I jak widać, to jednak fani wybudują to wymarzone przez Kosmalę mauzoleum! Pan Kosmala widocznie na pogrzebie swojego syna stał na tyłach a nie przy trumnie swojego dziecka. I stąd ta niewiedza?????? . Jeden już ma mauzoleum i jest wiecznie żywy!!!!!!!!!!!!! Też za pieniądze "swoich fanów". O tym Pan myśli Panie Kosmala?
Aneta
5 miesięcy temu
Można było zauważyć karygodne zachowanie tego pana na pogrzebie. Najpierw spóźnił się na cmentarz, następnie przez sam środek przeszedł, tak by wszyscy go widzieli, a na koniec robił sobie selfie ze zdjęciem artysty. Żenada! Wstydź się pan!!!!
Xawery
5 miesięcy temu
W jednym z wywiadów Krzysztof Krawczyk powiedział: "Kiedyś z Marianem Lichtmanem obaliliśmy w bramie butelkę wina, a potem nacięliśmy nawzajem nasze ręce i skrzyżowaliśmy je ranami, tak jak ponoć robią to Indianie, żeby przypieczętować przyjaźń. On nauczył mnie miłości do ludzi i umiejętności pojednania..." Kosmala - wstydu nie masz plując na przyjaciela swojego zmarłego pracodawcy!
Dziwny ten św...
5 miesięcy temu
Ja nie chce nic mówić, ale to Kosmala na swoim fb od kilku dni codziennie wrzuca zdjęcia z nowymi zdjęciami z pogrzebu jakby to były czyjeś urodziny, a do tego na jednym z nich sam pozuje z trumną.....
bEDuJvuz
Paco
5 miesięcy temu
Menager i Laleczka gonili chorego Krzysztofa na koncerty, bo byli pazerni na kasę? Teraz niech Laleczka sama śpiewa, w chórki "córki jaszczurki", a menager zagra im na bąku.
Liz
5 miesięcy temu
Miejsce syna powinno być najbliżej trumny,ale tu usadowila się rodziną żony, manager. Nieładnie i to pokazuje p.Ewe w B.zlym świetle.
Ewa
5 miesięcy temu
Wstyd Kosmala to ty miałeś lans
Anna
5 miesięcy temu
A Penderecki nadal czeka , kiedy skończy się lockdown.
Zofia
5 miesięcy temu
Menadżer lansuje się na śmierci Krawczyka
Gość
5 miesięcy temu
Odszedł wspaniały artysta i to jest bardzo smutne, zostawił rodzinę, przyjaciół i bardzo dużo fanów pograzonych w żałobie. Miał ciekawe i myślę że spełnione życie, każda jego piosenka to hit! Żegnaj mistrzu 😘
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDuJvvs
bEDuJvvt
bEDuJvvu
bEDuJvvv
bEDuJvvw
bEDuJvvb