Trwa ładowanie...
Przejdź na
AP
|

Britney Spears USUNĘŁA KONTO na Instagramie

52
Podziel się:

Britney Spears, która ostatnimi czasy z zamiłowaniem publikuje półnagie zdjęcia w mediach społecznościowych, nieoczekiwanie zdezaktywowała swój instagramowy profil. Znudziło jej się?

Britney Spears USUNĘŁA KONTO na Instagramie
Britney Spears usunęła Instagrama (East News)
bEDbpJaZ

Britney Spears, która od 13 lat znajduje się pod całkowitą kontrolą swojego ojca podejmującego decyzje dotyczące jej finansów i kariery, w końcu widzi światełko w tunelu. Jamie Spears dobrowolnie złożył wniosek o rezygnację z kurateli nad córką, dzięki czemu artystka ma szansę na nowo poczuć wolność.

Perspektywa odzyskania władzy nad własnym życiem przez ostatnie tygodnie inspirowała artystkę do dzielenia się swoimi przemyśleniami za pomocą Instagrama. Na profilu Britney fani mieli okazję nie tylko poznać detale z jej życia, ale również...podziwiać jej zdjęcia w negliżu.

Z tego powodu wielkim zaskoczeniem dla obserwatorów było nagłe zniknięcie profilu 39-latki z Instagrama. Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu zaręczyn z długoletnim partnerem, Samem Asgharim, Britney bez słowa zdezaktywowała konto, co zmartwiło wielu internautów. Według źródła, była to świadoma decyzja:

bEDbpJbb

Jest szczęśliwa, a cisza może nieść za sobą mocne przesłaniezdradził informator.

Zobacz także: Britney Spears tańczy do piosenki Justina Timberlake

Sama piosenkarka postanowiła uspokoić swoich obserwatorów, publikując wpis na Twitterze:

bEDbpJbh

Nie martwcie się, robię przerwę od social mediów, aby świętować moje zaręczyny, niedługo wrócę -  zapewniła.

Trzymacie kciuki?

bEDbpJbi
bEDbpJbj
bEDbpJbC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(52)
Marcin
6 dni temu
ta dziewczyna od lat jest powaznie zaburzona. moze nie piwinna byc pod absolutna kuratela ale ewidentnie potrzebuje wsparcia i dobrego serca.
gość
6 dni temu
O nią powinni dbać specjaliści. A nie ojciec alkoholik, człowiek który sam nie potrafił ogarnąć swojego życia ani prywatnego ani zawodowego... Facet wydawał jej kasę, znęcał się nad nią, zmuszał do pracy w momencie gdzie tak naprawdę powinna zadbać o swoje zdrowie. Teraz pewnie zaczną się teksty że przecież chciał jej dobra a bez niego Spears się stoczy. Jej potrzebna jest pomoc, ale nie takiego człowieka.
To ja
6 dni temu
To ja jej powiedziałem, żeby tak zrobiła.
bEDbpJbD
Czarnj
6 dni temu
No w pracy jeden z naszych kolegów ma wirusa i chcą m.in. mnie - osobę w pełni zaszczepioną - wysłać na kwarantannę (Sanepid). To po co ja się szczepiłam?
Mon
6 dni temu
Nikt kto nie ma do czynienia z osóba chora na zaburzenia psychiczne nie wie co to oznacza. Rodzina Britney wie co to znaczy wolna Britney
Najnowsze komentarze (52)
01:55 19
5 dni temu
STARE
lawina
6 dni temu
Jej ostatnie działania tylko potwierdzają, że jest zaburzona. Wrzuciła na insta parę nagich fotek, potem usunęła konto, no i pewnie zaraz szybki ślub i ciąża.
Ehe
6 dni temu
Strasznie ją to wszystko popsuło
Xyx
6 dni temu
Wydaje mi się że ktoś za nią sterował tym kontem i jak teraz nie ma kurateli wzięła się za to i stąd konto usunięte, jawnie było widać że ktoś na tym koncie próbuje z niej zrobić nienormalną otwórzcie oczy !
Przykre
6 dni temu
Była trzymana w klatce jak zwierzę przez kilka lat. Kto by nie zwariował? Już nie mówiąc, że kazali jej brać leki. Ile razy wołała dyskretnie o pomoc. Na instagramie był filmik jak kręciła kapeluszem i się uśmiechała. Podkreślała słowa „kapelusz”aby zwrócić na niego uwagę. Na środku drobnymi literami pisanymi odwrotnie był napis „HELP”… To chyba wszystko wyjaśnia ludzie..
wnioski
6 dni temu
Ogólnie to jest smutne co się z nią stało. Jako nastolatka była całkiem normalna, przebojowa i sympatyczna, a gdy przyszło jej do zakładania rodziny i rodzenia dzieci, to zaczęły się poważne problemy z jej zachowaniem i przeszła załamanie nerwowe. Po pierwsze za wcześnie postanowiła zostać matką i to był również jej poważny błąd.
Tuturrru
6 dni temu
Insta prowadzony na drugach? Widocznie Britt chce się odciąć i zamknąć rozdział. Założy profesjonalny lub na trzeźwo i to będzie pamiętać.
Cziksa
6 dni temu
Oni ja faszerują lekami. Na pewno coś jej wrzucają do jedzenia czy picia aby zrobić z niej chora psych.
bEDbpJbv
Lili
6 dni temu
Brawo! Instagram nic dobrego nie wniosł fo naszego życia.
........
6 dni temu
To niepokojące. Może teraz narzeczony chce przejąć pełną kontrolę, sobie nie życzy, żeby narzeczona na golasa się pokazywała ...... Ona znowu straci kontakt ze światem zewnętrznym
Cola
6 dni temu
Wygląda źle. Nie wiem czy to przez kuratelę czy po prostu brzydko się starzeje. Jedno jest pewne. Nie sprawia wrażenia osoby, która radzi sobie ze sobą. Przykre ale żeby się nie okazało, że ojciec poza tym że niestety wydawał jej pieniądze to mimo wszystko trzymał ją w ryzach.
Taka prawda
6 dni temu
Doskonale wiemy, bo zostało to ujawnione, że ona instagrama sama nie prowadzi. Nie ma nad nim władzy. Do wstawiania wszystkiego była zmuszana. Polecam o tym obejrzeć filmik na YouTubie gdzie są dowody.. A nie czytać pudla, który nie ma kompletnych informacji 😑
M.
6 dni temu
Pewnie jej kazali albo adwokat jej doradził
Kula
6 dni temu
Szkoda mi tej dziewczyny ❤️
Oferty dla Ciebie
bEDbpJco
bEDbpJcp
bEDbpJcq
bEDbpJcr
bEDbpJcs
bEDbpJbX