Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Była modelka fitness GRZEBIE W ŚMIETNIKU (ZDJĘCIA)

197
Podziel się

Loni Willison, eksżona gwiazdora "Słonecznego patrolu", żyje na ulicy i twierdzi, że tak jest jej dobrze. "Mam tutaj wszystko, czego potrzebuję" - przekonuje.

Była modelka fitness GRZEBIE W ŚMIETNIKU (ZDJĘCIA)
Loni Willison grzebie w śmietniku (Facebook, FORUM)
bDIafMol

Loni Willison przed laty robiła karierę jako modelka fitness. Pasjonatka zdrowego trybu życia zajmowała się dietetyką i treningami, a nawet zdobyła brązowy medal na krajowych zawodach w ju-jitsu.

Loni wyszła za mąż za Jeremy’ego Jacksona, gwiazdora serialu Słoneczny patrol i pozornie wiodła sielankowe życie. Dopiero po kilku latach ujawniła, że aktor znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. W ich domu często dochodziło do awantur i rękoczynów, a fakt, że małżonkowie mieli problem z alkoholem i narkotykami jeszcze dopełniał dramatu.

Po rozwodzie Willison zniknęła z show biznesu i próbowała podjąć zwyczajną pracę. Niestety narkotykowy nałóg ściągnął ją na dno.

bDIafMon
Zobacz także: Bezdomni w dobie pandemii. Zdzisław Mac mówi, jak rząd powinen im pomóc

W 2016 roku Loni została wyeksmitowana z domu i wylądowała na ulicy. Co jakiś czas media obiegają jej poruszające zdjęcia, kiedy skrajnie zaniedbana pcha wózek ze stertą rzeczy znalezionych na śmietnikach.

bDIafMot

Ostatnio paparazzi po raz kolejny przyłapali ją podczas grzebania w śmieciach. Kobieta była ubogo ubrana i nie miała na nogach butów. Najbardziej przykre jest to, że Willison nie chce pomocy i przekonuje, że jest jej dobrze.

Mam tutaj wszystko, czego potrzebuję. Mam miejsce do spania, a jedzenie jest w koszach i w pobliżu sklepów - mówi dziennikarzom 37-latka.

Myślicie, że kiedyś jeszcze uda jej się wyjść na prostą?

bDIafMou
bDIafMov
bDIafMow
bDIafMoO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(197)
Nat
miesiąc temu
Ciekawe czy sie myje
wiesiek
miesiąc temu
nie chce sie pracowac to chodzi po smietnikach
rock
miesiąc temu
jeśli ktoś jej pomoże to jej się uda
bDIafMoP
Dziadek
miesiąc temu
No może kogoś to przekonać nic co nam dane nie jest na zawsze., wiem co od powiecie mnie to nie dotyczy życie dało mi nauczał nigdy nie mów nie i nie mnie
Renatamarzena
miesiąc temu
Może to był jej wybór, a może sytuacja ją w tym kierunku posunęła, może jest szczęśliwa i nie potrafiłaby już żyć normalnie mając dom i pracę. Wiem jedno, że o ile z samego alkoholizmu da się łatwiej i szybciej wyleczyć, tak z narkotyków (jeszcze z mieszanką alkoholu) to bardzo długa i zawiła droga. Sama borykam się z tym problemem patrząc jak mój syn lat 25 sięga dna, tyle że nie potrafi odciąć się od rodziców i znajomych. Jestem osobą współuzależnioną, coraz bardziej jestem asertywna, lecz w dalszym ciągu mam nadzieję, że będą z niego ludzie i pomagam mu na ile mogę. Mieszkał już na ulicy, po melinach, znajdywali go ludzie na śmietniku z padaczką poalkoholową, przechodził kilkanaście razy detox od alko, dwa razy od narkotyków, teraz kolejna próba 26 stycznia przejścia detoxu od narkotyków i zostanie na terapii długoterminowej. Liczę, że ostatnie doświadczenia w końcu go zmobilizują do pozostania w ośrodku, bym mogła odetchnąć i spokojniej żyć.
Tede13ij
miesiąc temu
Jest jej dobrze, bo bierze crack. Dlatego sie posunela o 20 lat (pomijajac makijaz).
Lronek
miesiąc temu
Przrcierz na d.. .by zarobiła ,chyba na prawde chce tak żyć
Milena
miesiąc temu
Macie swoje celebrytki
Megy
miesiąc temu
Jestem alkoholiczką...niepijącą-trzeźwiejaca. Dzięki Bogu ocknęlam się w pewnym momencie. Zlazłam z tej "chmury" - ba!spadłam kiedy mój 4 latek przypomniał mi, że mam kupić piwo w sklepie. Wtedy piłam już od rana. Wiem...mogłam skończyć jak Ona. Z perspektywy choroby wiem , że osoba uzależniona po musi chcieć się leczyć ale żeby to zrobić trzeba mieć ku temu motywację. Życzę Jej aby ją znalazła i oby miała odwagę aby zmieniła to co należy zmienić.
Rocco
miesiąc temu
Fajna niunia super kurteczka i te rękawiczki pewnie zaraz nasze cebulaki podłapią temat bo te wszystkie aparaciki na zębach 40 + stały się niemodne
uff
miesiąc temu
Patrzcie i uczcie się do czego prowadzi uzależnienie.
OMG
miesiąc temu
Ale jak🤦 toż to inna osoba, facet jak się stoczy to dostanie brzucha i broda urośnie. A tu twarz jak z horroru
OBYWATEL K
miesiąc temu
UPADEK Z WYSOKIEGO KONIA ZAWSZE BOLI NAJBARDZIEJ.
bDIafMoH
emilia
miesiąc temu
idealny przykład tego, że dziś masz wszystko a jutro możesz nie mieć NIC, ludzie szanujmy się bo nikt nie wie co przyniesie przyszłość...
...
Następna strona
bDIafMpj