Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Byli teściowie Daniela Martyniuka przerywają milczenie: "Ewelinka i Laurka, kochamy was bardzo mocno"

504
Podziel się

Rodzice byłej żony patocelebryty nawiązali do tego, co dzieje się w ich życiu, publikując piosenkę "Dziwny jest ten świat" w wykonaniu Edyty Górniak. Mają już dość wypowiedzi Martyniuków?

Byli teściowie Daniela Martyniuka przerywają milczenie: "Ewelinka i Laurka, kochamy was bardzo mocno"
Byli teściowie Daniela Martyniuka przerywają milczenie (East News)
bDYnxZSJ

W ciągu ostatnich dwóch lat Daniel Martyniuk wyrósł na naczelnego polskiego patocelebrytę. Wszystko za sprawą swojej pozostawiającej wiele do życzenia działalności w sieci oraz wyjątkowo zagmatwanych relacji z żoną.

Syn "króla disco polo" wielokrotnie publicznie obrażał i poniżał matkę swojej córki, w wyniku czego ta zaledwie rok po ślubie wystąpiła o rozwód. W poniedziałek rodzice Laury spotkali się w sądzie, gdzie orzeczono, iż rozwód nastąpił z winy Martyniuka, dodatkowo zasądzając alimenty zarówno na dziecko, jak i jego matkę.

bDYnxZSL

Oprócz niezadowolonego wyrokiem sądu Daniela, oszczerstw pod adresem Eweliny nie szczędzi także Danuta. Ukochana Zenka zdążyła już między innymi nazwać byłą synową "zas*aną gó*niarą", ujawnić ich prywatną korespondencję oraz obwinić za wszystkie niepowodzenia rodziców dziewczyny.

Zobacz także: Danura Martyniuk wbija kolejną szpile synowej

Jak dotąd, mimo szeregu oszczerstw i bezczelnych komentarzy serwowanych przez Daniela i jego rodzicielkę, zarówno mama Laury, jak i Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy nie zdecydowali się odeprzeć namnażających się ataków rodziny Martyniuków.

bDYnxZSR

Dziękujemy za wszystkie pozytywne artykuły, które się ukazały. Na dzień dzisiejszy nie chcemy tego wszystkiego komentować. Może uszykujemy jakieś oświadczenie i wtedy państwa poinformujemy - powiedziała jedynie Pani Bogumiła, po tym jak w rozmowie z WP Kobieta przyznała, że nie jest im łatwo.

W czwartek mama i tata Eweliny pokusili się zaś o wpis niewątpliwie odnoszący się do ostatnich wydarzeń, w którym oznaczyli wszystkie swoje pociechy. Na wspólnym facebookowym koncie byłych teściów Daniela pojawiło się wideo, na którym Edyta Górniak wykonuje piosenkę Dziwny jest ten świat. Nagranie dziadkowie Laury opatrzyli wyznaniem miłości córce i wnuczce oraz fragmentem utworu:

Ewelinka i Laurka, kochamy Was bardzo mocno - piszą Golczyńscy i cytują:

Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się. A jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Nie! Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie...

bDYnxZSS

Myślicie, że niebawem raz na zawsze uda im się zakończyć feralną znajomość z Martyniukami?

bDYnxZST
bDYnxZTm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(504)
kama
8 miesięcy temu
Danka Martyniuk powinna mieć za synową Żyłową. Można by kręcić trudne sprawy bez scenariusza
Aga
8 miesięcy temu
I to są ludzie z klasą! Szkoda mi Zenka, ale mam nadzieję, że wyciągnie wnioski z tego wszystkiego
tak myśle
8 miesięcy temu
Gdyby Pani Danuta i Daniel się nie wypowiadali i nakręcali tej chorej sytuacji uszło by to bez większej uwagi.
bDYnxZTn
Maniusia
8 miesięcy temu
Chłopakowi trzeba pomóc, bo jest uzależniony a Tatuś daje kasę...
Alex
7 miesięcy temu
Pani Danko, Gdzie Pani kultura, klasa itp..??? Powinna Pani siedzieć cicho i wstydzić się mając tak niewychowanego syna!! Widać nie daleko pada jabłko od jabłoni. Jaka matka taki syn!, Tym razem Zenek zaśpiewa. MIAŁA MATKA SYNA, SYNA JEDYNEGO........
Najnowsze komentarze (504)
aurelka
7 miesięcy temu
I to są ludzie z klasą! Danka - trzeba było uczyć się kultury od teściów syna. A teraz jest za późno.
Bea.
7 miesięcy temu
To że tatuś nie pracuje, wcale nie zwalnia tego osobnika z płacenia alimentów. Ma okazję pójść do pracy . Może gdyby rodzice postawili sprawę jasno, bierz się do roboty, my nie będziemy płacić , to może synalek by się trochę ogarnął w swoim życiu.
lalaaa
7 miesięcy temu
ZENEK, a gdzie TY miałeś oczy ...
gosciu
7 miesięcy temu
synek ladaco ..odciac kase zagonic do roboty jesli w ogole ja znajdzie przestac ochraniac i zobaczymy jak dlugo bedzie tak madry
Nik
7 miesięcy temu
co za bzdury
Obiektywnie
7 miesięcy temu
"Małżonek ponoszący winę rozkładu pożycia. Jest on zobowiązany do alimentowania małżonkowi nieponoszącemu winy, jak również małżonkowi, który winę taką ponosi, gdy znajduje się w niedostatku." Czy Ewelina jest w niedostatku?
wer
7 miesięcy temu
Do p. d- jak można sfabrykować nagrania danielka??!! bo pani twierdzi , że są sfabrykowane?!!!!!!!haha
wik
7 miesięcy temu
Do pani d.m. ocena pani syna i pani jest jednoznaczna. Państwa wypowiedzi i zachowanie mówi samo za siebie!!!!
bDYnxZTf
wik
7 miesięcy temu
Do pani d.m. ocena pani syna i pani jest jednoznaczna. Państwa wypowiedzi i zachowanie mówi samo za siebie!!!!Tu media ani nie zaszkodzą ani nie pomogą
Proste
7 miesięcy temu
Taka prawda ze na taką świetą tej córki nie wychowali że sie puściła a widziały gały co brały jak sie kandydat nie podobał to po co na siłę naciskali na ślub alimenty na dziecko i bez ślubu musiał by płacić
Margo
7 miesięcy temu
Brawo, rodzice Eweliny prezentuja ta sama klase co ona i super, ze ma w nich wsparcie. Klasa, ktora panstwu Martyniuk myli sie z kasa, i toksyczne wsparcie patologicznych zachowan synalka pokazuje, kto swoje dziecko potrafil wychowac DOBRZE- i nie sa to Martyniukowie, ktorych eskalacja histerii i przemocy slownej w ostatnich dniach pokazuje, ze ani nie panuja nad swoim slownictwem, ani zachowaniem, ani nad zyciem chyba tez , i chyba niektorzy przedstawiciele tej rodziny powinni poszukac dla siebie profesjonalnej pomocy w unormowaniu stanu zycia psychicznego.
Jupi
7 miesięcy temu
Uwielbiam te rodzinę :D
Tera
7 miesięcy temu
Do hipikka jesteś niedoinformowany, to Danuta wezwała policję jak odgrazl się Ewelimie
Justysia
7 miesięcy temu
A ja przeszłam metamorfozę i pragnę bliżej poznać Danielka
...
Następna strona
bDYnxZTH