Były piłkarz Polonii Warszawa "Nie spodziewałem się aż takich komplikacji"

Rafał Kosiec w marcu spadł ze schodów. W pomoc Rafałowi zaangażował się Radosław Majdan.

Piłkarz Rafał Kosiec 24 marca, po meczu ligowym, spadł ze schodów, wskutek czego złamał kręgosłup w odcinku szyjnym. Od tego momentu najprostsze czynności sprawiają mu cierpienie. Dzięki rehabilitacji mógł stanąć na nogi, jednak nadal jego funkcjonowanie jest uzależnione od silnej dawki leków. W pomoc piłkarzowi zaangażował się Radosław Majdan.

Kosiec opowiedział o swoim wypadku oraz ciężkim i kosztownym procesie leczenia. Piłkarz zaapelował o pomoc w uśmierzeniu bólu, który najbardziej dokucza mu w codziennym życiu:

Ten dzień będę pamiętał do końca życia. Nie spodziewałem się aż takich komplikacji. Szukam specjalisty, który mi pomoże nawet w kilkunastu procentach. Popadam ze skrajności w skrajność. Chciałbym wrócić do normalnego życia. Nie mam na co czekać, muszę próbować wszystkiego - powiedział Kosiec.

Obraz
Obraz
Obraz

Źródło:TVN24/x-news

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą