Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Camilla "JEST WŚCIEKŁA" na Meghan Markle, bo PRZYĆMIŁA jej wystąpienie...

102
Podziel się

Meghan swoim ostatnim wypadem do teatru odciągnęła uwagę od ważnego przemówienia żony księcia Karola. Zrobiła to specjalnie?

Camilla "JEST WŚCIEKŁA" na Meghan Markle, bo PRZYĆMIŁA jej wystąpienie...
Camilla, Meghan (East News, East News)
bCHtURqZ

Po ogłoszeniu decyzji Meghan Markle i "po prostu" Harry'ego o rezygnacji z książęcych tytułów nie przestają pojawiać się kolejne doniesienia o przykrych konsekwencjach ich decyzji.

bCHtURrb

Podobno w wyniku "Megxitu" konflikt między małżonkami a resztą brytyjskiej rodziny królewskiej przybrał na sile. Według zagranicznych mediów Meghan udało się wzbudzić antypatię nie tylko królowej Elżbiety II oraz księcia Williama i Kate Middleton, ale też Camilli Parker-Bowles.

Brytyjczycy komentują "odejście" Sussexów: "Ciekawe, czy Meghan Markle wróci do aktorstwa, a książę Harry zostanie pilotem…"

Podobno Meghan dała żonie teścia kolejny powód do niechęci, gdyż złamała niepisaną zasadę o "nieprzyćmiewaniu wzajemnych dokonań". Otóż księżna Kornwalii wygłosiła w piątek przemówienie dotyczące przemocy domowej, którego wagę Meghan przysłoniła, wybierając się do Teatru Narodowego w Londynie.

bCHtURrh

Pomimo rzekomego nacisku ze strony reprezentantów Pałacu Buckingham, by królewscy respondenci skupili się na wystąpieniu Camilli podczas festiwalu Women of the World, to właśnie na Markle skupiło się zainteresowanie mediów. Jako że przemówienie księżnej Kornwalii było planowane i omawiane od miesięcy, nie wierzy ona ponoć, że działanie aktorki było przypadkowe.

Camilla była naprawdę wściekła. Jej działalność jest dla niej naprawdę ważna i bardzo chciała podkreślić znaczenie problemu przemocy domowej podczas 10. rocznicy Women of the World - zdradza informator The Mirror. Wszyscy członkowie rodziny byli zgodni co do tego, że właśnie to wydarzenie zasługuje na najwięcej uwagi. Niestety, niektórzy mieli inne plany...

Ponoć Meghan miała też możliwość, aby przesunąć publikację zdjęć z wyjścia do teatru o kilka dni, ale z niej nie skorzystała.

Myślicie, że Meghan przypadkowo "skradła show" Camilli, czy zrobiła to celowo?

bCHtURri
bCHtURrC
KOMENTARZE
(102)
Sweet
4 miesiące temu
Camilla nie jest taka ważna jak jej się wydaje... Meghan zresztą też nie
Ttt
4 miesiące temu
Niech sie cieszy ze Kini tam nie było
Debile
4 miesiące temu
Najlepsi są ludzie, którzy tak bardzo wczuwają się w komentarze i wierzą w te brednie 🤣
bCHtURrD
Harry
4 miesiące temu
Szanowna Kamilo przemoc domowa to rowniez taki przypadek: mąż zadręcza żonę zdradami z kochanicą Kamilą..
Aldona
4 miesiące temu
Co za bzdura! Byle pisać. Meghan, Meghan, Meghan. Jej sprytny plan jest tak oczywisty, ze znudzi się w końcu i pozostanie tylko wspomnieniem. Ferrgie też szalała. Wszysyko czas weryfikuje. Co do aktorstwa. Cóż być może jednak rezyserzy będą chcieli obsadzać dobrych aktorów w swoich filmach, a nie tylko popularnych z czyimś nazwiskiem i tytulem. Sorki,ale nie slyszalam o niej przed Harrym...pożyjemy i zobaczymy. Nie budzi we mnie sympatii. Nie popieram skłócania rodzin,jaka by ona nie była.
Najnowsze komentarze (102)
maja
3 miesiące temu
a co to stare zdemoralizowane prochno wie o przemocy? !Wszyscy siedź a w domach i jak cos usłyszę,natychmiast wezwę Policję.Damscy bokserzy nie mają żadnych szans!!!
Rikko
4 miesiące temu
Nieroby pasożyty bez ambicji
Rikko
4 miesiące temu
Nieroby pasożyty bez ambicji
Ania
4 miesiące temu
Megan na pewno długo pracowała nad swoim wyglądem bo wiedziała że jest to jej ostatnie oficjalne wyjście Ale zwróćcie uwagę na jej zachowanie już nie wisi na Harrym jak poprzednio i przestała wpatrywać się w niego co przedtem robiła nagminnie tkz wzrok spaniela Teraz miała ten sam co zwykle przyklejony uśmiech ale w stronę fotoreporterów A Harry na zdjęciach wyglądał na bardzo przygnębionego i smutnego może zrozumiał już swój błąd i żałuje
bunia
4 miesiące temu
Meghan a raczej Rachel( prawdziwe imię) po to TAM przybyła aby błyszczeć, być na pierwszym planie, pokazać się i ma głęboko ....innych z rodziny Harrego! To o niej maja mówic i pisać reszta się nie liczy!
Gosc
4 miesiące temu
Tam wszyscy pokazują paluchami co to za maniery dworku ,jak papa to nie łapa wstyd dla dworzanych widać ze same czeresniaki
Nick
4 miesiące temu
I dobrze starej małpie.
Babcia.
4 miesiące temu
Camilla jest macochą, nielubiana przez synów Karola, czego to babski oczekuje , szacunku? Nie zasłużyła na to.
bCHtURrv
dodo
4 miesiące temu
A Megxit ogłosili na dzień przed urodzinami Kate z rozmysłem czy przypadkowo? Ona zawsze i wszędzie chce wszystkich przyćmić.
Kuba
4 miesiące temu
Camilla i Megan są siebie warte obydwie zawzięte, obłudne kł0amczuchy królowa powinna wkroczyć i zainterweniować
Obserwatorki
4 miesiące temu
Kto to u was pisze takie bzdury Meghan przycmila Kamile pytam się czym ????napewno interesowali się nią choć powinni ja zostawic w spokoju żadnych zdiec no może 1 3 przecież sama tego chciala tak ja zniszczyli paparaci a tu proszę jak się ustawia po co a Kamila wiadomo starsza osoba ale niech się tym nie przejmuje .Pokazalisci 1 zdiecie Harego i Meghan na czerwono ubrani !! I napis wygląda jak królowa Nie obrazajcie Królowa bo jej dużo dużo dużo brakuje dalej chodzi wygięte w barkach wiecznie wisi na Harym idzie trzyma!! siedzi trzyma !!!go za rękę aż wstyd!!!co sama chodzić nie umie super że pokazują sobie czułość fakt ale to on kroku nie zrobi bez niej a raczej ona bez niego jak rzep i teraz musi się uśmiechać bo innego wyjścia nie ma a ludzie powinni ich skromnie przywitać jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie przecież to im przeszkadza bycie w rodzinie królewskiej chcą poprostu żyć niech to robią ale za swoje
lala
4 miesiące temu
Ta Meghan to wygląda jak stara baba za 2 lata to będzie koszmar niepomoga jej brylanty i tylko patrzeć jak piękny Hary będzie się ogladal za młodymi dupami hi hi
halo halo
4 miesiące temu
ale ale, specjalistką od przyćmiewania jest ... KINGA RUSIN !
mmm
4 miesiące temu
zaniedbana ta cala Camilla
...
Następna strona
bCHtURrX