Witek
|

Meghan Marke NIE ZAMIERZA ZREZYGNOWAĆ z marki "Royal Sussex": "Według niej Harry i Archie mają królewską krew i nikt ich tego nie pozbawi"

186
Podziel się

Była księżna podobno nie planuje dostosować się do "zakazu" królowej Elżbiety.

Meghan Marke NIE ZAMIERZA ZREZYGNOWAĆ z marki "Royal Sussex": "Według niej Harry i Archie mają królewską krew i nikt ich tego nie pozbawi"
(East News)

Odkąd książę Harry i Meghan Markle zadecydowali, że nie chcą dłużej wieść życia typowych royalsów, media bez przerwy śledzą ich poczynania "na wolności". Choć rodzice Archiego już przenieśli się do Kanady, gdzie starają się wieść stosunkowo normalne życie, wciąż mają nieuregulowane pewne kwestie związane z ich poprzednim życiem w Wielkiej Brytanii.

Okazało się, że Sussexowie nie tylko nie kwapią się do szybkiej spłaty milionów, które wydali na wyremontowanie brytyjskiej posiadłości, ale i nie zamierzają wbrew temu, czego oczekuje królowa, zrezygnować z korzystania z marki "Sussex Royal". Kilka dni temu donosiliśmy, że monarchini w związku z tym, że Harry i Meghan "wypisali się" z rodziny królewskiej, zabroniła im używania nazwy sugerującej ich przynależność do niej.

Jak donosi Daily Mail, Markle ma zgoła odmienne zdanie niż babcia jej męża. Uważa, że pod względem prawnym nic nie stoi na przeszkodzie, by wciąż mogli podpisywać swoje projekty jako "royal". Według amerykańskiej aktorki, ich celem nie jest chęć wzbogacenia się na rodzinie królewskiej:

Powiedziała, że globalne projekty, nad którymi pracują, mówią same za siebie i wybrali taką, a nie inną nazwę, by chronić królewskie imię, a nie czerpać z niego korzyści - zdradza w rozmowie z tabloidem osoba z otoczenia Sussexów i dodaje:

Uważa, że sama nazwa ich marki blednie w porównaniu z tym, co na niej zbudują i z tym, jak pozytywny wpływ będzie miała na ludzi i środowisko.

Okazuje się, że Meghan jest tak pewna swoich projektów, że nie dopuszcza do siebie myśli, by miały nie wypalić:

Powiedziała, że ich sukces jest nieunikniony, niezależnie od tego, pod jaką marką występują - mówi informator.

Co więcej, 38-latka uważa, że choć wraz z mężem zrezygnowali z książęcych funkcji, decyzja o tym w zasadzie niewiele zmienia w ich sytuacji:

Według niej Harry i Archie mają królewską krew i nikt ich tego nie pozbawi. Jako rodzina zawsze będą uważani za członków rodziny królewskiej.

Myślicie, że jej argumenty przekonają królową?

KOMENTARZE
(186)
Mkw
miesiąc temu
Reprezentowanie rodziny królewskiej jest dla niej niemożliwe, bo media jej przeszkadzają i ja peszą. Ale marka royal i kontrakty intratne z tego tytułu już nie. Gdzie tu konsekwencja
jaja
miesiąc temu
Oj Meghan. Królowa zaraz udowodni, że Harry nie jest synem Karola i tyle będzie z jego królewskiej krwi.
5678
miesiąc temu
Królowa jak najbardziej ma rację! A zdjęcia Królowej dobrane idealnie ;)
gość
miesiąc temu
Oni sobie nawet nazwę "royal sussex" zastrzegli jeszcze przed tym oficjalnym wypisaniem się z rodziny, więc już wtedy musieli mieć pewne biznesowe plany... Teraz tak łatwo nie odpuszczą.
Elka
miesiąc temu
Megan to cwana i wyrachowana materialistka, jak zdobędzie fortunę to kopnie męża w d.... i znajdzie przystojniaka 😏
Najnowsze komentarze (186)
Brytyjka
4 tyg. temu
Tu nawet nie chodzi o nazwe Royal, ale o nazwe Sussex, ktore jest duzym regionem podzielonym na wschodni i zachodni, a ktorego mieszkancy sie uzyciu tej nazwy sprzeciwiaja.
patson
4 tyg. temu
Chciałabym mieć takie problemy
Assfg
4 tyg. temu
Jak ta cała megan będzie tak podskakiwać to pewnego dnia, kto wie, przydarzy się jej jakiś wypadek czym coś.....🤔
gość
miesiąc temu
a jaką ona ma krółewską krew????!!!! pochodzi z nizin
basica
miesiąc temu
no nie lubie tej baby, ale narozrabiała
Fiona
miesiąc temu
Elka krótko z ta lampocera pokaz kto tu rządzi.
Ulka
miesiąc temu
Markel poczekamy na dalszy rozwój twojej kariery zawodowej, czy będziesz taka cfana jak zostaniesz bez niczego ?!
Donata
miesiąc temu
Kobieta totalnie odleciała. Jeszcze trochę a będzie trzeba ją zamknąć w psychiatryku na oddziale zamkniętym.
Lidka
miesiąc temu
Królewską krew?
,,,,,,,,,
miesiąc temu
No cóż, wylądują jak zabłocki na mydle
miro
miesiąc temu
stara wstretna Baba
ojojoj
miesiąc temu
haha wychodzi o co naprawdę jej chodziło xD ciekawe co na to harry, że chodziło jej tylko o "królewską krew " dla jej dziecka xD lol
Marg
miesiąc temu
No to może przeżyć spory zonk - bo tej „królewskiej krwi” na której się cała ta jej misterna układanka opiera, może w Harrym nie być ani kropelki. Co wtedy zrobi pani Markle? Kopnie syna stajennego w czwórkę i pogryzie paluszki.
Gość
miesiąc temu
Zrobią przetaczanie krwi i już będzie krew zwykla, czerwona🤣🤣🤣
...
Następna strona