Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Królowa Elżbieta ZABRONIŁA Meghan Markle i Harry’emu korzystać z marki "Sussex Royal"!

86
Podziel się

Monarchini uznała, że w związku z tym, iż Sussexowie zrezygnowali ze swoich funkcji, nie powinni używać nazwy sugerującej ich przynależność do rodziny królewskiej. Słusznie?

Królowa Elżbieta ZABRONIŁA Meghan Markle i Harry’emu korzystać z marki "Sussex Royal"!
(East News)
bCHtxbit

Wciąż nie milkną echa decyzji Sussexów. Odkąd książę Harry i Meghan Markle ogłosili światu, że zamierzają odłączyć się od rodziny królewskiej i przenieść się do Kanady, media rozpisują się na temat tego, jak będzie wyglądać ich życie i czym właściwie będą się zajmować. Plotkuje się między innymi na temat powrotu Amerykanki do zawodu aktorki, a także o kolejnych rzekomych współpracach rodziców Archiego.


Zobacz: Meghan i Harry zarobią MILIARD FUNTÓW na współpracy z amerykańskim bankiem?

Już kilka miesięcy przed rezygnacją ze swoich obowiązków książęca para postanowiła zastrzec nazwę "Sussex Royal" w Brytyjskim Urzędzie Własności Intelektualnej. Chcieli w ten sposób objąć znakiem towarowym nie tylko nazwę swojej fundacji, ale także serię gadżetów, takich jak pocztówki czy ołówki. Plany przedsiębiorczych małżonków spotkały się wówczas ze sprzeciwami.

bCHtxbiv

Meghan i Harry opuszczają rodzinę królewską. A co z Archiem?

Okazuje się, że to nie jedyna przeszkoda. Jak donosi Daily Mail, królowa Elżbieta wraz z królewskimi urzędnikami podjęła decyzję o tym, by zabronić wnukowi i jego buńczucznej żonie rozwijania działalności pod marką "Sussex Royal". Uznano, że Meghan i Harry nie są już pełnoprawną częścią brytyjskiej rodziny królewskiej, zatem nie powinni korzystać z tego hasła. Mimo że nie będą już posługiwać się tytułem "Jej/Jego Wysokość", wciąż mogą nazywać się parą książęcą.

W ostatnich miesiącach Sussexowie wydali tysiące funtów na stronę internetową i konta w mediach społecznościowych, odnoszące się do ich tytułów, wszystko wskazuje jednak na to, że nie będą mogli z nich korzystać.

To było nieuniknione. Mimo to decyzja królowej jest dla nich bardzo ciężka, ponieważ zainwestowali w "Sussex Royal" sporo pieniędzy. Królowa jednak nie miała wyjścia - zdradza informator Daily Mail i dodaje:

bCHtxbiB

Plan Sussexów, by być royalsami jedynie po części, nigdy nie mógł się sprawdzić. Oczywiście królowa nieustannie podkreśla, że oboje wciąż są bardzo kochanymi członkami rodziny - czytamy.

Myślicie, że Meghan i Harry są rozczarowani?

bCHtxbiC
bCHtxbiW
KOMENTARZE
(86)
jaa
5 miesięcy temu
No raczej. Odeszli ,ale chca trzepać kasę na monarchii. Nie chce im się wypełniać obowiązków, ta Megan to nawet na spotkanie nie przyjechała, wyslała samego Harrego, a kasę chce robić. Cwaniara
magda7458
5 miesięcy temu
Ma rację. Harry i jego żona "wypisali się" z rodziny królewskiej. To oznacza, że nie mają prawa korzystać z tytułu. Dlatego decyzja królowej jest jak najbardziej prawidłowa. Nie chcieli być częścią rodziny królewskiej, dlatego niech pracują na własny rachunek.
Bea
5 miesięcy temu
Królowa jest świetna. Rozumie ich dążenie do życia na własny rachunek i jednocześnie przypomina co to w praktyce znaczy. Brawo.
bCHtxbiX
Sowa
5 miesięcy temu
I prawidlowo . Nie można zjeść ciastko i mieć ciastko. Jakieś normy obowiązują i trzeba się z tym liczyć .
fvf
5 miesięcy temu
Wóz albo przewóz moi drodzy. Nie można być poza rodziną królewską i korzystać z przywilejów. A te ich rzekome zainwestowane pięniadze… kogoś tu poniosło. Każde pieniądze jakie ma rodzina królewska to pieniądze podatników.
Najnowsze komentarze (86)
Sławecki
5 miesięcy temu
Cytat: "Mimo to decyzja królowej jest dla nich bardzo ciężka, ponieważ zainwestowali w "Sussex Royal" sporo pieniędzy. Królowa jednak nie miała wyjścia." Hahhahah, śmiech na sali. Oni zainwestowali? To były ich pieniądze, czy kasa od podatników? Zainwestować to mogę ja, bo każdą zarobioną złotówkę mam uczciwie zarobioną. Poświęcając swój prywatny czas, zdrowie, daje swój intelekt, wiedzę i doświadczenie. Za to wszystko otrzymuję wynagrodzenie i wtedy mogę śmiało powiedzieć że "inwestuję". Oni po prostu wydają nie swoje pieniądze, bo są utrzymywani przez podatników.
Tak bedzie.
5 miesięcy temu
Oj Harry. Bedziesz wracal w podskokach do Babci.
ujyhtgrfe
5 miesięcy temu
Po babci Megan lada dzień zacznie być widać wiek, już jest jak Michael Jackson. Ryży nawet nie wie jak wdepnął...
Alexis
5 miesięcy temu
Żona Harrego wniosła miłość w ten sztywny zakłamany świat rodziny królewskiej...Czy nikt tego nie widzi? I nie kryje się z tym, że kocha swojego księcia. A królowa...No cóż....brak w niej miłości do wnuka prawdopoodobnie "ukochanego"... A szkoda...
Rozsądna
5 miesięcy temu
Dobrze zrobiła, to nie cyrk tylko monarchia. Megan chciała z tego zrobić reality show. Keeping up with sussex royals?
Hahaha
5 miesięcy temu
Jak Hary wybrał, tak Hary ma. A teraz się dziwi. WITAMY w normalnym świecie!😂 Taki podobno mądry, a taki gupi.
koniec
5 miesięcy temu
Koniec Wielkiej Brytani jest bliski... samowystraczalności chcą
XYZ
5 miesięcy temu
Bardzo dobrze że się odizolowali od tego przestarzałego i nudnego dworu.Chcą przestrzeni a nie żyć wwdług szablonów.Brawo Megan.
bCHtxbiP
Megi91
5 miesięcy temu
Buńczuczyyyyyy ze kto
gość11
5 miesięcy temu
i bardzo dobrze! nie można mieć jabłka i zjeść jabłka jednocześnie :)
Hah
5 miesięcy temu
Taak bardzo dobrze. Niech zyja jak szaraki
Lia
5 miesięcy temu
Elżbieta szacun!
aga
5 miesięcy temu
Bardzo słusznie...niech lecą wolne ptaszki w świat bez tytułów... jak Elżbiety zabraknie, monarchia i tak padnie.
Grób Ch
5 miesięcy temu
Historia zatacza krąg. Henryk VIII też wywołał rewolucję w monarchii, zrywajac z Kościołem katolickim, dla kobiety. Powtórka z rozrywki 600 lat później...
...
Następna strona
bCHtxbjr