Caroline Derpienski pojechała z karmą do schroniska. Wsparła też potrzebujące dzieci. "Postanowiłam użyć zasięgów"

Caroline Derpienski, której instagramowy profil śledzi już ponad 10 milionów osób, wzięła się za działalność charytatywną. Influencerka opublikowała nagranie, na którym samodzielnie dźwiga puszki z psim jedzeniem.

Caroline Derpienski chwali się działalnością charytatywnąCaroline Derpienski chwali się działalnością charytatywną
Źródło zdjęć: © Instagram
Witek

U Caroline Derpienski sporo się ostatnio dzieje. Choć bezpośrednio po głośnym rozstaniu ze sporo starszym milionerem "klepała biedę", wszystko szybko wróciło do normy. Aktualnie białostoczanka dalej chwali się w sieci swoim "dollarsowym" życiem.

Od paru tygodni Caroline Derpienski przebywa w Polsce i usilnie promuje swoją świąteczną piosenkę. 22-latka ponoć zatrzymała się w jednym z pięciogwiazdkowych hoteli w Warszawie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rafał Grabias OSTRO o Caroline Derpienski! "Daję jej jeszcze pół roku"

Caroline Derpienski pojechała wspomóc psy i dzieci. Pokazała nagranie

Jeszcze niedawno narzekającej na pustą lodówkę i zgniłe banany influencerce wiedzie się na tyle dobrze, że wzięła się za działalność charytatywną. Na instagramowym profilu Derpienski pojawiło się właśnie nagranie z wizyty w schronisku i Centrum Usług Społecznych. Świeżo upieczona piosenkarka czworonogi wspomogła karmą, a potrzebujących najmłodszych świątecznymi paczkami. Na filmie widzimy, jak przyodziana w białe spodnie, połyskującą kurtkę i czarne "rockowe" kozaki samodzielnie dźwiga psie jedzenie, głaszcze zwierzęta oraz pozuje w budynku instytucji pomocowej.

Postanowiłam opublikować ten post, aby użyć swoich zasięgów w słusznej sprawie. Zachęcam was wszystkich do pomocy, zwłaszcza w tym zimowym czasie, przede wszystkim dla biednych bezdomnych piesków czekających na swój forever home. Dzisiaj odwiedziłam Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Milanówku. Jest to miejsce, które szczególnie potrzebuje waszego wsparcia. Adoptujcie, dostarczajcie karmę, udostępniajcie - apeluje Caroline, której instagramowy profil śledzi już ponad 10 milionów osób.

Warto wspierać również dzieciaki - kontynuuje w opisie pod wideo. Udałam się również do Centrum Usług Społecznych w Milanówku. Świąteczne paczki, nawet słodyczy, sprawiają dzieciakom radość nie do opisania. Proszę o udostępnianie tego posta, aby dotrzeć do jak największej ilości osób, które mogą dołączyć do akcji - czytamy.

Brawo!

Caroline Derpienski chwali się działalnością charytatywną
Caroline Derpienski chwali się działalnością charytatywną © Instagram
Caroline Derpienski chwali się działalnością charytatywną
Caroline Derpienski chwali się działalnością charytatywną © Instagram
Caroline Derpienski chwali się działalnością charytatywną
Caroline Derpienski chwali się działalnością charytatywną © Instagram
Caroline Derpienski chwali się działalnością charytatywną
Caroline Derpienski chwali się działalnością charytatywną © Instagram
Caroline Derpienski chwali się działalnością charytatywną
Caroline Derpienski chwali się działalnością charytatywną © Instagram
Caroline Derpienski chwali się działalnością charytatywną
Caroline Derpienski chwali się działalnością charytatywną © Instagram
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą