Kokosimo
|
aktualizacja

Celebryci wspierają Qczaja po jego wstrząsającym wyznaniu: "Ręce mi się trzęsą po przeczytaniu tego posta... DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ"

115
Podziel się

Znani znajomi trenera okazali solidarność z Danielem po tym, jak wyjawił przed światem swój sekret.

Celebryci wspierają Qczaja po jego wstrząsającym wyznaniu: "Ręce mi się trzęsą po przeczytaniu tego posta... DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ"
daniel kuczaj (East News, East News)

Daniel Kuczaj w show biznesie funkcjonuje od ponad roku. Trener zaczynał karierę w śniadaniówkach, gdzie o poranku zachęcał fanki do aktywności fizycznej. "Ukochiwanie" Polek zaowocowało udziałem w Tańcu z Gwiazdami i medialnymi przyjaźniami z licznymi celebrytami.

Choć mówi się, że przyjaźnie w show biznesie są powierzchowne i podszyte fałszem, okazuje się, że w trudnych chwilach Qczaj faktycznie może polegać na sławnych znajomych. W sobotę 33-latek zdobył się na bardzo odważny krok i opublikował na Instagramie post, w którym przyznał się, że w wieku zaledwie siedmiu lat został zgwałcony przez "przyjaciela rodziny". W obszernym wpisie sportowiec zwierzył się, że w młodości wielokrotnie był nękany przez rówieśników, w związku z czym zmuszony był ukrywać swoją homoseksualną orientację.

W licznych wpisach solidarność z Danielem postanowili okazać zaprzyjaźnieni z nim celebryci, gratulując mu odwagi i manifestując swoje wsparcie.

Jesteś cudownym człowiekiem. Nie wiem co napisać. Ręce mi się trzęsą po przeczytaniu tego posta... Dziękuję, że jesteś - Olga Frycz.

NO WŁAŚNIE. NIE MASZ SIĘ CZEGO BAĆ ANI WSTYDZIĆ!!! MĄDRZY LUDZIE ZAWSZE WESPRĄ. A ŹLI I DURNI NIKOGO NIE OBCHODZĄ - Joanna Przetakiewicz.

Ukochuję najmocniej do serducha - Cleo.

Ukochuję Cię i przytulam mocno - Paulina Krupińska.

Danielu nasz kochany! Jesteś wspaniałym gościem, stoję za Tobą murem! Kocham Cię takim jaki jesteś!!!! Bo to jesteś Ty!!!! Twoja kumpela Agata - Agata Młynarska.

Jesteś wolny!!!!!!! Jesteś wspaniały, dzielny, odważny, niesamowicie silny, jesteś inspiracją!!! - Julia Kamińska.

Z kolei serduszka pod zdjęciem Qczaja pozostawili między innymi: Anna Lewandowska, Joanna Koroniewska, Aleksandra Kwaśniewska, Piotr Stramowski, Edyta Pazura i Ada Fijał.

Spodziewaliście się takiej reakcji?

KOMENTARZE
(115)
ech
miesiąc temu
Ekshibicjonizm, egzaltacja, wszystko na sprzedaż: traumy, związki, molestowanie, intymność, prywatna. Wszystko muszą publicznie obwieszczać, pokazać, sprzedać za uwagę i popularność, a potem reszta towarzystwa wzajemnej adoracji zamieszcza te wylewne, krzepiące teksty żeby go "ukochać". Chore.
etam
miesiąc temu
Na co to komu ? takie zwierzenia to na policję albo psychologa
grand
miesiąc temu
Instagramowe wsparcie. Tagi, emotki. Tak bardzo ważne w trudnych chwilach.
Meme
miesiąc temu
Zaraz się okaże że wszyscy byli gwałceni i molstowani w dzieciństwie a głupie lewaki w to uwierzą
wrażliwy
miesiąc temu
Podajcie imię i nazwisko pedofila ! Zajmijcie się Sadowskim bo są mocne dowody...
Najnowsze komentarze (115)
Mars
miesiąc temu
Wstydzę się zadać to pytanie ale skoro płakać mi się chciało gdy czytałam jak go pupcia bolała po gwałcie,nie pojmuję jak można potem zostać homoseksualista? Widocznie nie dorosłam żeby to rozumieć...
mab
miesiąc temu
Bo jak o nich nie słychać,to medialna śmierć i kończy się kasa.
Brusli
miesiąc temu
W 1993 roku w Ustrzykach Dolnych zgwałcił mnie uczeń technikum o imieniu Robert. Byłem tam razem z rodzicami. Pamiętam dokładnie, to było koło internatu technikum hotelarskiego. Miałem wtedy 6 lat. Dziś jest znanym politykiem, europosłem, ja jestem dorosłym facetem, ale nie potrafię sobie dać rady.... Co mam zrobić???? Ta trauma pozostanie mi do końca życia. Kto mi pomoże????
Kastor
miesiąc temu
Dlaczego on jest gejem, skoro gwałt to przecież trauma. Ten sposób seksu uprawia do teraz. Nie rozumiem. Czy to jest efekt tych wydarzeń?
vvvvvv
miesiąc temu
nie jestem celebrytką ale życzę aby po tym wyznaniu było mu lżej........tak po ludzku
magister
miesiąc temu
agata młynarska- to wielka,, INTELEKTUALISTKA"
Gość
miesiąc temu
Już faszyści narodowcy rasiści homofoby bandyci atakują człowieka za jego orientacje homoseksualną ...
Wielebny
miesiąc temu
Koleś dasz radę,daj namiary na tego pedofila
Anty
miesiąc temu
Koles a seksualny jako gej
Trex
miesiąc temu
Gawiedź wszystko kupi, nawet ciemne strony życia, a notowania rosną.
Wrow
miesiąc temu
Ktòry to Kucaj z prawej czy ten z uszami
Juzeff
miesiąc temu
A czy teraz jak przyjmujesz między pośladki to też cię boli i płaczesz?
Miazgulator
miesiąc temu
Fejmy spadły trzeba coś rzucić
lol
miesiąc temu
artykul chyba tylko po to zeby o nim napisac ... traumy wspolczuje, przyznanie sie do bycia pedziem ... zablokuje mu kariere, no chyba, ze polki chca go nawracac na heteroseksualizm ... to moze nie
...
Następna strona