Trwa ładowanie...
Megi
Megi
|

Celebrytki na pokazie kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski: Blanka Lipińska w dżinsach, koronkowa Natasza Urbańska, elegancka Paulina Krupińska... (ZDJĘCIA)

276
Podziel się:
276
Podziel się:

Tłum celebrytów przybył na premierę najnowszej kolekcji mebli duetu Paprocki i Brzozowski. Nie zabrakło między innymi Nataszy Urbańskiej, Barbary Kurdej-Szatan czy Blanki Lipińskiej, która w przeciwieństwie do koleżanek z branży, postawiła na casualową stylizację.

1
 / 9
Celebrytki na pokazie kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski: Blanka Lipińska w dżinsach, koronkowa Natasza Urbańska, elegancka Paulina Krupińska... (ZDJĘCIA)
Gwiazdy na premierze kolekcji Paprocki & Brzozowski: Blanka Lipińska w JEANSACH, koronkowa Natasza Urbańska i stylowa Paulina Krupińska (ZDJĘCIA)
Gwiazdy na premierze kolekcji Paprocki & Brzozowski: Blanka Lipińska w JEANSACH, koronkowa Natasza Urbańska i stylowa Paulina Krupińska (ZDJĘCIA) (East News)
0
0

W ciągu wielu lat funkcjonowania w polskim show biznesie duet Paprocki&Brzozowski zaskarbił sobie względy celebrytów, którzy z dumą prezentują się w stylizacjach ich autorstwa. Gwiazdy i influencerzy chętnie lansują się również na pokazach projektantów i prezentacjach ich nowych kolekcji. Taka odbyła się w środowe popołudnie - nie mogło na niej zabraknąć sporej grupy celebrytów. Na ściance pozowała między innymi Anna Kalczyńska, która na tę wyjątkową okazję postawiła na beżowy płaszcz, skórzaną spódnicę i pasującą do całości brązową bluzkę.

Na evencie pojawiła się również Patricia Kazadi, która uśmiechała się do fotoreporterów w beżowym płaszczu zestawionym z czarnymi kozakami na obcasie i maleńką torebką, która od jakiegoś czasu cieszy się dużą popularnością w stylizacjach influencerów. W premierze nowej kolekcji uczestniczyła również Paulina Koziejowska, która zaprezentowała się w czerni i kapeluszu. Na pokazie mebli zaprojektowanych przez Paprockiego i Brzozowskiego pojawiła się także Paulina Krupińska w oversize'owym garniturze i białych butach.

Sandra Kubicka zaprezentowała się w niebieskim garniturze, do którego dobrała żółtą kopertówkę. W podobnej stylizacji pokazała się również Barbara Kurdej-Szatan, która pozowała w błękitnym płaszczu. Uwagę zwracała stylizacja Blanki Lipińskiej. Celebrytka postawiła na casualową elegancję. Autorka erotyków wskoczyła bowiem w niebieskie dżinsy, które połączyła z dłuższym żakietem i szpilkami na wysokim obcasie.

Kto prezentował się waszym zdaniem najlepiej?

2
 / 9
Natasza Urbańska
3
 / 9
Anna Kalczyńska
4
 / 9
Barbara Kurdej-Szatan
5
 / 9
Blanka Lipińska
6
 / 9
Paulina Krupińska
7
 / 9
Patricia Kazadi
8
 / 9
Paulina Koziejowska
9
 / 9
Sandra Kubicka
KOMENTARZE
(276)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Anqi
3 lata temu
Blania wreszcie wyglada na swoj wiek. Normalny stroj, normalne wlosy i normalny makijaz. Bravo
Miki
3 lata temu
Kurde szatan okropnie
Ciekawosc
3 lata temu
Ciekawe jak spotkanie Sandry i Blanki?
Vjcxsd
3 lata temu
Krupińskia piękna kobieta
Ffff
3 lata temu
Blanka bardzo ładnie
NAJNOWSZE KOMENTARZE (276)
BusinessTax
3 lata temu
A długi w firmie Pani Sandry rosną i rosną...kłamstwo grubymi nićmi szyte...
Guerlain
3 lata temu
Nie przebadane grzyby... Znając regulacje dotyczące suplementów w PL równie dobrze może być tam wyciąg z grzybów z języka Pani Sandry...Tuluum, Miami... Ale kasa musi się zgadzać, żeby na wycieczki było...
Lilnasti
3 lata temu
Nic nie przebije wywodów Sandry na Instagramie sprzed paru dni, że jej kupa jest lepsza niż nasza, bo ona je lepiej niż my, nie je mięsa i nazywa swoją kupę aniołkami. Co ona tam wąchała na tym evencie z perfumami?
Dietetyk
3 lata temu
Suple, jak suple. Czasem można znaleźć w nich wszystko, ale te jej Matche Latte, to też niezła sciema. Słodzone cukrem kokosowym, który NIE NADAJE SiĘ DLA OSÓB Z INSULINOOPORNOŚCIĄ. Aż 550kcal na 100g. Dużo węglowodanów 54g i aż 35g tłuszczu. To nie jest produkt dla osób z insulinoopornoscią. Powiedziałbym nawet, że to nie jest produkt dla osób chcących po prostu schudnąć. Lepiej zjeść mały kawałek ciasta niż wlewać w siebie takie tluste i słodkie matche. Ten produkt jest tak kaloryczny, że mógłby być co najwyżej sprzedawany w popularnych sieciowych kawiarniach i na pewno nie dla osób z problemami z PCOS, insulinoopornością.
Klasyk
3 lata temu
Dziwne to, że „ą ę” media i projektanci, że po takim obciachu medialnym z sfałszowanymi suplementami, który zaliczyła Kubicka i wszyscy się z tego śmieją, ktoś ją jeszcze na takie „ą ę” eventy zaprasza.
ina
3 lata temu
Sandra na ostro twarz przerobila, sztuczna na maksa
gosc
3 lata temu
blanka choc raz wyglada ok, krupinska policzki juz widac pompuje wypelniaczami i po co jej to
Zoja
3 lata temu
Oj a Pisarek znów nie ma... Tragedia
Asia 1975
3 lata temu
Urbańska Super. Tylko te imię.
Gość
3 lata temu
Który to kochanek Czarneckiego ?
Rob
3 lata temu
Urbańska naj
Rob
3 lata temu
Natasza ma to coś!!
Ewa
3 lata temu
No cóż, Panie się starają aby wyglądać! Uśmiechnięte, zwyczajne i tak trzymać kobiety.
Kuba
3 lata temu
Szatan wiocha
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zaskakująco pozakrywane gwiazdy na hollywoodzkiej gali: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Dakota Johnson i wiele innych (ZDJĘCIA)

Amerykańskie celebrytki przyzwyczaiły nas już do odważnych kreacji, które nie pozostawiają wiele wyobraźni. Tym razem jednak czekało na nas ogromne zaskoczenie - gwiazdy, które pojawiły się na tegorocznej gali "Women In Entertainment" nie świeciły, golizną i postawiły na klasyczne fasony. Da się?
9.

Stylowi Rihanna i A$AP Rocky błyszczą na imprezie w Miami. Ładnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Pod koniec września Rihanna urodziła trzecie dziecko, ale jej urlop po porodzie nie trwał zbyt długo. Piosenkarka zaledwie kilka tygodni później wróciła do brylowania na salonach. Tym razem towarzyszyła A$AP-owi Rocky’emu w Miami, gdzie udowodnili, że są jedną z najbardziej stylowych par w show-biznesie.
8.

Pozbawiona makijażu Anna Mucha buszuje w kwiaciarni. Kogo obdarowała wielkim bukietem? (ZDJĘCIA)

Anna Mucha chwilę temu błyszczała na 25-leciu "M jak miłość" w efektownej kreacji i natapirowanej fryzurze, a teraz możemy zobaczyć ją w nieco bardziej codziennym wydaniu. Paparazzi przyłapali aktorkę, gdy buszowała w jednej z warszawskich kwiaciarni. Mucha wyszła z niej z dużym bukietem kwiatów.
7.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami ze świętowania urodzin. "Mam kolejne 55 LAT przed sobą" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka skończyła 55 lat. Na Instagramie pokazała relację z celebracji. Swój wielki dzień świętowała m.in. z mężem, córką i pasierbicą.
6.

Irina Shayk chwali się NIEZIEMSKĄ SYLWETKĄ w kusym bikini. "Najpiękniejsza kobieta na ziemi" (ZDJĘCIA)

Irina Shayk wrzuciła kilka zdjęć z tropików. 39-letnia modelka ma formę, o jakiej większość może tylko pomarzyć.
5.

52-letni Pharrell Williams w kurtce ze skóry strusia oślepia ZŁOTYMI zębami na ściance (ZDJĘCIA)

Pharrell Williams od lat uchodzi za ikonę stylu. Kilka dni temu muzyk zaprezentował się na nowojorskim evencie w krzykliwym "outficie". Wzrok przykuwały jego złote nakładki na zęby. Lubicie jego estetykę?
4.

Gwiazdy odsłaniają skórę na arabskim festiwalu: Ana de Armas, Dakota Johnson, Rita Ora... (ZDJĘCIA)

Silna reprezentacja Hollywood udała się do Dżuddy w zachodniej Arabii Saudyjskiej, gdzie po raz szósty odbywa się Red Sea International Film Festival. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Ana de Armas, Dakota Johnson i Rita Ora. Która ze znanych pań zasłużyła na tytuł najlepiej udanej gwiazdy wieczoru?
3.

Zbieranina gwiazd szturmuje ściankę na premierze filmu "Dziki": szczuplutka Zając, Wieniawa w czerwonym golfie, zakochańce Gola i Sofi (ZDJĘCIA)

Nowy dzień to dla znanych i lubianych kolejna szansa na ogrzanie się w blasku fleszy i reflektorów. Tym razem ruszyli oni na premierę nowego filmu Macieja Kawulskiego. Poza gwiazdami produkcji mogliśmy podpatrzeć też kilku celebrytów, m.in. Wojciecha Golę uparcie lansującego swą młodszą ukochaną.
2.

Leszek Lichota zameldował się na premierze z NOWĄ PARTNERKĄ. Fajnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Kilka miesięcy temu Leszek Lichota zakończył trwający ponad dwie dekady związek z Iloną Wrońską. W czwartek pojawił się na premierze filmu "Dziki", a podczas wizyty na ściance towarzyszyła mu tajemnicza blondynka. Aktor trzymał ją za rękę, pozując do zdjęć.
1.

Gwiazdy brylują na kolejnym evencie: Maria Sadowska, Mariola Bojarska-Ferenc, Monika Richardson (ZDJĘCIA)

Zorganizowane w czwartek spotkanie prasowe z okazji Kampanii #lubiesiebie przyciągnęło kilka popularnych twarzy. Na wydarzeniu zagościła m.in. Maria Sadowska, Magdalena Kumorek czy Mariola Bojarska-Ferenc.