Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Charlize Theron wspomina śmierć ojca z rąk matki: "Nasza rodzina utknęła. Byliśmy toksyczni"

49
Podziel się:

Aktorka w jednym z wywiadów powróciła pamięcią do tragicznych wydarzeń z przeszłości i wspomniała życie z uzależnionym od alkoholu ojcem.

Charlize Theron wspomina śmierć ojca z rąk matki: "Nasza rodzina utknęła. Byliśmy toksyczni"
(ons.pl, ons.pl)

Charlize Theron przez prawie 25 lat kariery aktorskiej udało się znaleźć w ścisłej czołówce gwiazd Hollywood. 44-latka ma na koncie wiele docenionych przez krytyków ról - za wcielenie się w seryjną morderczynię Aileen Wuornos w 2003 roku została nawet nagrodzona statuetką Oscara.

Ostatnio aktorka zagrała jedną z głównych ról w filmie "Gorący temat". Wraz z Nicole Kidman oraz Margot Robbie gwiazda wystąpiła jako jedna z dziennikarek Fox News powiązanych ze skandalem Rogera Aliesa. Założyciel stacji miał przez lata składać niemoralne propozycje swoim pracownicom, a gdy spotykał się z ich odmową, skutecznie blokował dalsze kariery kobiet.

W związku z promocją filmu Charlize Theron udzieliła wywiadu amerykańskiej radiostacji NPR. W rozmowie gwiazda nie tylko opowiedziała o swoich doświadczeniach z planu produkcji, lecz również sięgnęła pamięcią do tragicznych wydarzeń z przeszłości. Matka Theron zabiła jej ojca, gdy aktorka miała zaledwie 15 lat, po tym jak mężczyzna groził im śmiercią. Rodzinny dramat rozegrał się na oczach nastoletniej Charlize.

"Byłyśmy w sypialni, przylegając do drzwi, które on próbował wyważyć. Ojciec napierał. Strzelił trzy razy. Cud, że żadna z kul nas nie dosięgnęła" - wspominała gwiazda.

W związku z agresywnym zachowaniem mężczyzny, matka Theron zatrzeliła go, aby chronić siebie i córkę. Jej działanie zostało uznane za samoobronę i nie postawiono jej żadnych zarzutów. Dziś aktorka przyznaje, że nie boi się otwarcie mówić o tragicznych doświadczeniach z dzieciństwa.

"Ta przemoc, która wydarzyła się w moim domu, jest czymś, co dzielę z wieloma osobami (...). Dla mnie to zawsze była historia dorastania z uzależnionym człowiekiem. Pił na umór odkąd pamiętam" - wyznała w rozmowie z NPR.

Gwiazda przyznała, że przez uzależnienie ojca jej rodzina znalazła się w sytuacji bez wyjścia.

"Nasza rodzina utknęła. Byliśmy toksyczni. W jakiś sposób zostaliśmy naznaczeni. Oczywiście, wolałabym, żeby tamta noc nigdy się nie wydarzyła. Ale takie rzeczy dzieją się, kiedy nie rozumiesz źródła tego typu problemów" - podkreśliła.

Wiedzieliście, że Charlize Theron ma za sobą tak traumatyczne doświadczenia?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(49)
Wiola
3 lata temu
A w Polsce chłopakowi, który zabił ojca w obronie matki będzie grozić dożywocie :(
Devon
3 lata temu
Tragedia jak nic. Tym bardziej ja podziwiam,podniosla sie i osiagnela ogromny sukces zawodowy.
Gog
3 lata temu
Takich rodzin jest dużo i TAK - należy o tym mówić.
qqwwqw
3 lata temu
w polsce lepiej dac sie zabic,bo jak zabijesz napastnika, to wsadza cie za przekroczenie obrony koniecznej. dzieki komuno
???
3 lata temu
Nie dość że nacierpiala się jako dziecko to później musiała się spotkać z przemocą seksualną jako dorosłą osoba .ciężkie przeżycia ma za sobą współczuję
Najnowsze komentarze (49)
Ruda
3 lata temu
U nas to jakaś masakra w są obronie nie powinno być kary więzienia
afrykaner
3 lata temu
w kaczym dole to przestępca ma większe prawa niż ofiara.
Aga
3 lata temu
😥😥😥
Ilona
3 lata temu
W Polsce jej matka za obronę własną i córki wyszłaby po 20 latach z więzienia
Gość
3 lata temu
Wykapana matka.
Gogo
3 lata temu
Wspaniała , kobieta z klasą. Zawsze !
ksk
3 lata temu
uwielbiam ją. jest przepiękna kobieta ale miała smutek wpisany na twarzy i to nie pokazanie sobie życia a piękna i mądra coś nie grało a tu taka trauma
baba jaga
3 lata temu
ma w spojrzeniu....zadumę, nostalgie......i przenikliwość.....
Mika
3 lata temu
Ona jest piękna
Xxx
3 lata temu
Jakos jej to nie przeszkadz reklamować piwa Budweisera...
Mon
3 lata temu
Tysiące ludzi boryka się z takimi problemami w domu nawet nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie jak wiele na pozor udanych rodzin za zamkniętymi drzwiami przeżywa koszmar dobrze że ma to za sobą i głośno o tym mówi może za kilka lat to będzie tak rozglosnione jak dziś pedofilia i rodziny będą miały wsparcie i jeden telefon będzie wystarczał aby uzyskać pomoc bo dziś jeszcze tak nie ma
uug
3 lata temu
Piękna jest
Gosc
3 lata temu
Niesamowita osoba, pomimo takiego zycia dala sobie rade i osiagnela sukces
Pol
3 lata temu
Biedna :(
Oferty dla Ciebie