Choinki, które wyglądają jak Beata Kozidrak (ZDJĘCIA)

Ivy

1 z 9Choinki, które wyglądają jak Beata Kozidrak

Obraz
© East News

Charakterystyczny styl Beaty Kozidrak może inspirować nie tylko przy doborze codziennych kreacji. Czy jej fantazyjne kostiumy posłużą Wam za drogowskaz podczas zdobienia świątecznego drzewka?

W dobie internetu zdążyliśmy już przyzwyczaić się, że celebryci wszelkiej maści usilnie próbują instruować nas co do tego, jak się ubierać, co jeść, gdzie bywać oraz w jaki sposób spędzać czas wolny od pracy. Warto przy tym pamiętać, że niewiele z tych aspirujących gwiazd na status "gwiazdy" faktycznie sobie zapracowało, a ich rekomendacje dyktowane są wyłącznie marketingowymi zobowiązaniami.

Szukając inspiracji do strojenia naszych świątecznych drzewek redakcja Pudelka postanowiła w tym roku zwrócić się więc w kierunku prawdziwej legendy, której kozaczki od dziesięcioleci żwawo skaczą po największych halach koncertowych w Polsce. Mowa naturalnie o Beacie Kozidrak.

Od drapieżnej pantery przez cukierkowe róże na niemających prawa istnieć zestawieniach kolorów kończąc - garderoba Beaty wprost obfituje w kreacje, które mogą służyć jako pierwowzór świątecznych stroików.

Zobaczcie propozycje przystrojonych choinek, które wyglądają jak Beata Kozidrak!

2 z 9Choinka krwiście czerwona

Obraz
© Instagram

3 z 9Choinka niczym wata cukrowa

Obraz
© East News

4 z 9Choinka amerykańska

Obraz
© East News

5 z 9Choinka elegancka

Obraz
© East News

6 z 9Choinka typu "miszmasz"

Obraz
© East News

7 z 9Choinka z pazurem

Obraz
© East News

8 z 9Choinka gotycka

Obraz
© East News

9 z 9Choinka smerfna

Obraz
© East News
Wybrane dla Ciebie