Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Chory na epilepsję syn Krzysztofa Krawczyka mieszka w trudnych warunkach: "Nie może wejść do łazienki, bo tam jest BALANGA"

689
Podziel się

Syn Krzysztofa Krawczyka, 47-letni Krzysztof Igor, pokazał redakcji magazynu TVN "Uwaga", w jakich warunkach przyszło mu żyć. "W domu jest pijaństwo, on musi wyjść z domu, żeby się wysikać" - opowiada w reportażu opiekun mężczyzny.

Chory na epilepsję syn Krzysztofa Krawczyka mieszka w trudnych warunkach: "Nie może wejść do łazienki, bo tam jest BALANGA"
Chory na epilepsję Krzysztof Krawczyk junior pokazuje, w jakich warunkach mieszka (www.facebook.com/UWAGATVN)
bEhnRpFh

Dziś wieczorem stacja TVN pokaże reportaż, którego bohaterem jest syn Krzysztofa Krawczyka - Krzysztof Igor Krawczyk. W sieci pojawiły się już pierwsze zapowiedzi nowego odcinka "Uwagi!", z których dowiadujemy się między innymi o trudnych warunkach życia juniora.

47-letni syn zmarłego niedawno gwiazdora stał się obiektem zainteresowania mediów jeszcze przed nagłą śmiercią swego ojca. Pierwsze materiały do reportażu TVN nakręcono zimą. Wtedy chory od wielu lat na epilepsję Krzysztof junior opowiadał o utrudnionym kontakcie z tatą. Wtórował mu jego opiekun, Krzysztof Cwynar.

bEhnRpFj

Na początku jeszcze mógł zadzwonić do taty, a w tej chwili wszystkie rozmowy przejmuje macocha i w ogóle nie ma takiej możliwości - mówił.

Śmierć ojca była dla juniora wielkim ciosem.

Nie dowierzałem, nie chcę w to uwierzyć… jak tata umarł… słów mi brakuje - mówił przed kamerą już po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka.

bEhnRpFp

Sam pogrzeb pozostawił w sercu syna Krawczyka spory żal. Junior twierdzi, że podczas uroczystości uniemożliwiano mu podejście do trumny taty.

Zobacz także: Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"

W reportażu, który TVN wyemituje dziś wieczorem, Krzysztof junior pokaże także mieszkanie, w którym żyje. Okazuje się, że mężczyzna mieszka w kiepskich warunkach - jego współlokatorzy urządzają w domu imprezy, bywa i tak, że 47-latek ma problemy z załatwieniem podstawowych potrzeb.

bEhnRpFq

Bo w domu jest pijaństwo. Bywają takie sytuacje, że on musi wyjść z domu, żeby się wysikać, bo nie może wejść do łazienki, bo tam jest balanga - mówi opiekun Krawczyka.

Często wiele rzeczy takich najbardziej normalnych, jak możliwość, żeby wziąć prysznic... Ja na przykład do jakiejś znajomej idę, czy coś - opowiada Krawczyk.

Opiekujący się chorym na padaczkę Krzysztofem mówi, że 47-latek dużo czasu spędza poza domem - chodząc po prostu po mieście.

Chodzi mi o to, żeby trochę choć być poza domem, jakby odciąć się od stresu i niebezpieczeństw, które tam są - mówi Krawczyk.

bEhnRpFr

O tym, że relacje Krzysztofa Krawczyka z synem nie były najlepsze, media pisały od jakiegoś czasu. Zaledwie kilka miesięcy temu Krzysztof Igor miał założyć w sądzie sprawę o alimenty, jakich domagał się od ojca. Śmierć wokalisty sprawiła, że sprawę umorzono.

Spodziewaliście się, że w rodzinie zmarłego gwiazdora dzieją się takie rzeczy?

bEhnRpFK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(689)
Parias
miesiąc temu
Bohater spadł z piedestału Wizja bogobojnego i popularnego piosenkarza legła w gruzach Podziękować może swojej troskliwej żonie Ewie
AneTa
miesiąc temu
Krzysztof junior swoje kalectwo zawdzięcza ojcu, któty lata temu spowodował wypadek samochodowy - wówczas 14 latek najbardziej ucierpiał m.in. uszkodzenie rdzenia kręgowego itd. Ojciec powinien był wypłacić mu nie tylko odszkodowanie ale i rentę za trwałe kalectwo ale zajmował się trzecią żoną, jej siostrą i jej trema córkami wydziedziczając syna.
........
miesiąc temu
Szkoda go
bEhnRpFL
Hmmm
miesiąc temu
Ewa nie pomoże ?
Pol
miesiąc temu
Został sam
Najnowsze komentarze (689)
anna
4 tyg. temu
A tatus Krzysztof Krawczyk jak podaje SE kupił 3 pokoje z kuchnią siostrze żony z trzema córkami a synowi którego zrobił kaleką przez wypadek jaki spowodował samochodem nawet w testamencie nie umieścił to jest ojciec i jaki pobożny i wszystkim pomagał,brak słów
fgdfgd
4 tyg. temu
nie wiedziałam, że to jedyny człowiek w polsce chorujący na epilepsje, mógł latać z wywiadami i się żali jak ojciec żył teraz będzie sie lansował na jego śmierci, zaraz pewnie nagra płytę z jego piosenkami, żenada
owszem
4 tyg. temu
47 letni chłopiec!!!
Teresa
miesiąc temu
A od czego są zachowki ?
Kitka
miesiąc temu
Ta historia pokazuje, że krewni, w szczególności starsi powinni zabezpieczać materialnie swoich potomków. Skoro dziadkom zależało na tym żeby Krzysztof Igor miał ich mieszkanie powinni spisać testament. W przeciwnym razie ludzie dziedziczą z ustawy i tak jak w tym przypadku - stryj (?) wprowadza się do ciasnego lokalu ze swoją rodziną.
niki
miesiąc temu
Następna Violetta Villas. Izolowanie, zmiana testamentu itd itp. Sprawa do wnikliwej analizy prawników.
Co jeszcze?
miesiąc temu
Na razie "niby córka" KK - Sylwia Urbańczyk na swoim FB oficjalnie sprostowała zmyśloną adopcję, którą Krawczykowie chełpili się przez wiele lat. czekamy na dalsze "prostowanie" życiorysów !
Rozsądek
miesiąc temu
Teraz dla pieniędzy będzie chodził i opowiadał jak to jest mu źle i jak to skrzywdził go ojciec i macocha. Czemu nic nie mówił jak żył Krzysztof Krawczyk ojciec. Teraz jest słowo juniora przeciwko Ewie, której od początku nie akceptował. Nie spodziewałabym się, że powie coś dobrego o Ewie. A płyt Krawczyka nie wyrzucałabym 🙂
bEhnRpFD
barrbara4
miesiąc temu
Juniorek mieszkał w przedstawionych warunkach a co zrobiła jego była żona , po rozwodzie chyba podzielili majątek .Doczekał 47 lat nic z sobą nie zrobił, jest takim wyrośniętym dzieciakiem z którym nikt nie ma ochoty utrzymywać kontaktów - widocznie zapracował na to. Jeszcze trochę ( skoro tako obłożnie chory) wytrzyma . Pogrzeje się w świetle sławy ojca. Biedny człowieczek- junioreczek, próbuje wzbudzić współczucie bardzo nieumiejętnie. Wstyd pokazywać podobne obrazki , jest dużo ważniejszych spraw , którymi mogliby zająć się reporterzy TVN gdyby tylko potrafili ale im nie zależy na przedstawianym człowieku tylko na sensacji i oglądalności.
fanka
miesiąc temu
Krzysztof Krawczyk zawsze pozostanie legendą polskiej piosenki bez względu na sytuację jego syna. Syn nigdy nie dorówna ojcu bo ojciec ciężko pracował by to o osiągnąć
ssasanka
miesiąc temu
do Jess: druga żona Krawczyka a matka juniora zmarła w 2011 r. mając 64 lata a gdy urodził się junior miała 27 lat. Gdy zmarła matka - juniora miał 38 lat , na pogrzeb na poleciał.Jego matka mieszkająca w Stanach nie interesowała się synem , raczej nieudacznikiem.Od urodzenia miał niski poziom intelektualny i opowiadanie , że niby padaczka , wypadek to ściema.Oboje i Krzysztof Krawczyk i matka juniora Halina Żytkowiak wstydzili pokazywać się z synem .Jaki jest sens powracać do cudzej bardzo przykrej , patologicznej przeszłości????!!!! Wiadomo, że gwiazdy ukrywały przed światem swoje nieudane dzieci.Obecnie jest inaczej ale po co o tym pisać , niczego nie zmienią komentarze a kto będzie spadkobiercą rozstrzygnie sąd.
derckon
miesiąc temu
Niech junior zapyta Komorowskiego , który ma odpowiedź na pytanie skąd ma wziąć kasę . Kredyt niech weźmie i mieszkanie sobie kupi
jolanta
miesiąc temu
Zawsze ciężko jest żyć razem pasierbowi i macosze.
Gość
miesiąc temu
Święty Pan Krzysztof Krawczyk już nie okazuje się taki święty ….
...
Następna strona
bEhnRpGf