Trwa ładowanie...
Mikey
|

Ci celebryci nie chrzczą swoich dzieci. Michał Wiśniewski, Małgorzata Rozenek i inni (ZDJĘCIA)

194
194
Podziel się

Ostatnio Michał Wiśniewski ogłosił, że nie ma zamiaru chrzcić swojej najmłodszej pociechy, Noëla Cloé. Wielu innych celebrytów też czeka, aż ich dzieci dorosną i same zadecydują, jaką wiarę wybrać.

1
 / 11
Ci celebryci nie chrzczą swoich dzieci. Michał Wiśniewski, Małgorzata Rozenek i inni (ZDJĘCIA)
Ci celebryci nie chrzczą swoich dzieci. Michał Wiśniewski, Małgorzata Rozenek i inni (ZDJĘCIA)
Te gwiazdy nie planują ochrzcić swoich dzieci: Michał Wiśniewski, Zofia Zborowska, Małgorzata Rozenek... (Instagram)
0
0

Coraz częściej słyszy się od naszych rodzimych gwiazd, że nie zamierzają mieć dzieci, a także opowiadają, jaki stosunek mają do religii. W ostatnich latach wielu celebrytów wyjawiło, że nie zamierza ochrzcić swoich pociech, a decyzję o przyjęciu chrztu pozostawiają swoim dzieciom.

Jedną z gwiazd, która nie zamierza ochrzcić swoich dzieci, jest Małgorzata Rozenek. Uważa, że przez stosunek, jaki kościół ma do metody in vitro, nie jest w stanie posłać swoich pociech do chrztu czy komunii. Rozenek zapewnia, że chce żyć w zgodzie ze sobą i bliskimi. Michał Wiśniewski również nie ma w planach na razie ochrzcić swojego syna, który dopiero co przyszedł na świat. Decyzję o chrzcie małego Noëla Cloé pozostawia swojej żonie Poli.

Kto jeszcze nie zamierza ochrzcić dziecka? Jak gwiazdy tłumaczą swoje decyzje w tej kwestii? Zobaczcie w galerii.

2
 / 11
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski w ostatniej rozmowie z Jastrząb Post wyjawił, że nie zastanawiał się jeszcze z żoną na ten temat. Ostateczną decyzję pozostawia jednak żonie.

Nie myślimy na ten temat. Ja już mówiłem o tym wielokrotnie. Chrzest jest świętym sakramentem w Kościele katolickim, natomiast Jezus jest najlepszym przykładem, że trzeba ten chrzest przyjmować świadomie. Rozumiem rodziców, którzy chrzczą swoje dzieci, Xavier i Fabienne są ochrzczeni. Nie wiem, jaka będzie decyzja Poli. To dla nas jest nieważne, bo wszystkie nasze dzieci są wychowane w wierze chrześcijańskiej. Myślę, że są ochrzczone dzieci, które nigdy nie chodziły do chrześcijańskich szkół, a nasze chodziły. Jeśli będą chciały, to przyjmą ten sakrament na własne życzenie - powiedział Michał.

3
 / 11
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że nigdy nie planowała chrztu Henia i nie zamierza zmienić na ten temat zdania.

Nigdy nie planowałam akurat chrztu. Jesteśmy pełni wątpliwości. (…) Chcemy żyć w zgodzie ze sobą i bardzo trudno nam zaakceptować środowisko, które nie akceptuje naszych przyjaciół [osób LGBTQ+], metody, którą nasze dzieci zostały poczęte - powiedziała Rozenek w jednym z wywiadów.

4
 / 11
Zofia Zborowska

Zofia Zborowska również nie ochrzci swojego dziecka, a decyzję pozostawia mu, kiedy dorośnie i sam będzie mógł stwierdzić, czy chce mieć chrzest, czy też nie.

To, na co się nie godzę, to chrzest i komunia. Bo jak dla mnie takie decyzje powinny być podejmowane świadomie i bez stresu. A w obydwu przypadkach mam wrażenie, że dzieci są bardziej zestresowane niż na maturze - wyjawiła aktorka.

5
 / 11
Magda Mołek

Magda Mołek stwierdziła wraz z mężem, że nie zamierzają ani chrzcić, ani też posyłać na religię swoich dzieci. Chcą, aby ich pociechy w przyszłości same zadecydowały o sobie.

Ustaliliśmy z mężem, że bezwzględnie chronimy nasze dzieci. To jest nasz szacunek do ich wyborów, na każdym poziomie, więc ich również nie chrzcimy ani nie posyłamy na religię. To jest ten poziom decydowania o sobie, którego mi nie dano, więc ja chcę go dać swoim dzieciom. Nasze dzieci są wolne, nieobciążone niczym, co się wiąże z naszymi zawodami - zdradziła Mołek.

6
 / 11
Natalia Siwiec

Natalia Siwiec na jedno z pytań od fanów na temat chrztu dziecka, oznajmiła, że nie ma tego w planach.

Moja córka nie była ochrzczona i nie będzie, chyba że kiedyś sama podejmie taką decyzję - oświadczyła Siwiec na Instagramie.

7
 / 11
Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska również należy do gwiazd, które nie planują ochrzcić swoich dzieci.

Ja swoich dzieci nie ochrzciłam, bo wolałam, żeby same podjęły decyzję, czego chcą. Jakie one mają wyobrażenie na temat jakiejkolwiek wiary czy czegokolwiek w wieku dziewięciu lat. Wydaje się, że znikomą - stwierdziła Ania w jednym z wywiadów.

8
 / 11
Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś doczekali się syna, którego nie chcą ochrzcić. Gdy dorośnie pozwolą mu samemu zadecydować.

Jak Milan dorośnie, to sam zdecyduje, czy tego chce. Szkoda, że mnie nikt o zdanie nie spytał - stwierdziła aktorka.

9
 / 11
Anna Mucha

Anna Mucha zapytana o to, czy ochrzciła dzieci, odpowiedziała, że nie, a "ich wyznanie, jest ich prywatną sprawą".

10
 / 11
Lara Gessler

Lara Gessler nie ukrywa, że wraz z partnerem nie są mocno religijną rodziną, więc nawet o tym nie myśleli.

Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne - wyznała restauratorka.

11
 / 11
Lenka Klimentova

Żona znanego tancerza, Jana Klimenta, wyjawiła, że w Czechach społeczeństwo ma inne podejście niż u nas w Polsce i nie zamierza chrzcić dziecka.

Też nie miałam nigdy chrztu i żyję. W Czechach jest trochę inne podejście, więc raczej nasze dziecko nie będzie miało chrztu. Co nie znaczy, że mam coś przeciwko. Po prostu to jest nasza decyzja - wyjaśniła Lenka Klimentova.

KOMENTARZE
(194)
Ziew
3 tyg. temu
Tania sensacja, tylko w tym kraju może to wzbudzać kontrowersje. Ile jeszcze razy będziecie mielić ten temat desperaccy redaktorzy pudelka?
Lilka
3 tyg. temu
A jak dzieci powiedzą że nie chcą chodzic do szkoły to taka decyzje też ich rodzice uszanują? Tak sie zastanawiam ...
Wojtek
3 tyg. temu
Ich wybór. Ja natomiast chrzczę i wychowuję w wierze katolickiej. Komunię zrobię tylko w formie obiadu w gronie najbliższej rodziny, bo ideą wiary nie są drogie prezenty i wystawne przyjęcia.
Kumpel z list...
3 tyg. temu
Co ta Rozenkowa gada przecież Stanisław i Tadeusz byli ochrzczeni a rodzicami chrzestnym byli jej rodzice. A komunia też była i ubrana była w bardzo krótkiej czerwonej sukience. Jedynie dzidziuśmajda nie jest ochrzczony ale wiadomo dlaczego
Gosia
3 tyg. temu
Rozenek jedno dziecko posyła do komunii oczywiście z pompą a drugiego nawet nie ochrzci….zależy co się w danym momencie lepiej lajkuje .
Najnowsze komentarze (194)
SMZ++
2 tyg. temu
Kochani, jestem oriętacji Sado-Maso-Zoo++ i czuję się dyskryminowany przez Mendia, które promują tylko LPG a wogule nie wspominają ani słowem o Sado-Maso-Zoo++. A przecież my Sado-Maso-Zoo++ jesteśmy normalnymi ludźmi, takimi samymi jak LPG czy nawet heterycy. Żądamy równego traktowania! Żądamy prawa do odwiedzin w szpitalu, prawa do dziedziczenia i oczywiście prawa do adopcji dzieciaczków!!
żałosne to
2 tyg. temu
Do chrztu nie, ale potem Komunia z pompą w restauracji u celebryty w Warszawie...
SMZ++
2 tyg. temu
Kochani, jestem oriętacji Sado-Maso-Zoo++ i czuję się dyskryminowany przez Mendia, które promują tylko LPG a wogule nie wspominają ani słowem o Sado-Maso-Zoo++. A przecież my Sado-Maso-Zoo++ jesteśmy normalnymi ludźmi, takimi samymi jak LPG czy nawet heterycy. Żądamy równego traktowania! Żądamy prawa do odwiedzin w szpitalu, prawa do dziedziczenia i oczywiście prawa do adopcji dzieciaczków!!
Lulu
2 tyg. temu
Jacy oni teraz wszyscy biedni, skrzywdzeni, bo zostali ochrzczeni,a nikt ich o zgodę nie pytał 🤦
Bismarck's
2 tyg. temu
Neopoganie. Nie miałam chrztu i żyje,...życie nie jest wieczne. To ludzie co żyją jak koty. Od karmienia do karmienia. "Niech dziecko zdecyduje"...myślę że to gówniane tłumaczenie, może o tym czy powinno iść do szkoły też niech zadecyduje samo dziecko. Niestety większość z tych ludzi miała rodziców komunistów i ateistów...,więc nie ma czego wymagać żeby rozumieli to, czym jest chrzest i co to oznacza być chrześcijaninem. Powielają stereotypy a w życiu nie przeczytali nawet pisma świętego bo ciągle gonili za karierą i są na.maksa skupieni na sobie.Trudno, ...życie wieczne u Boga też się bez nich obejdzie obejdzie. Każdy ma wolną wolę.
szczery
2 tyg. temu
szatan w natarciu. Oj będzie płacz i lament na koniec, oj będzie. Szkoda dzieci, naprawdę, cierpią bo maja takich rodziców. Smutne.
Magda
2 tyg. temu
Rozenek ma wielką podstawę do tego, aby dziecka nie chrzcić. Kościół nie toleruje in vitro, więc...
mala11
2 tyg. temu
A kiedyś dzieci dorosną, będą może chciały wziąć ślub kościelny, a tu ani Chrzcin ani Pierwszej Komuni ani Bierzmowania i trochę kłopotów mieć będą a może i pretensje do rodziców?
Gość
3 tyg. temu
Bóg jest żywy, szkoda tylu dusz straconych
Soniq
3 tyg. temu
Omg 15683 artykul o tym kto nie chrzci dzieci ... Myslicie ze jak ktos przeczyta ze Wisniewski nie ochrzcil dziecka to tez nie ochrzci?!
Zla
3 tyg. temu
Wow to jest warte uwagi..... Serio jest mnóstwo ważniejszych spraw w tym chorym świecie
To tez lucyfe...
3 tyg. temu
Ja tez nie ochrzcilam swojego dziecka. Ale to nie dlatego, ze nie lubie pisu a kocham PO tak jak wiekszosc z powyzszej listy (bo taka jest prawda, jakby PO bylo u wladzy, to by latali do kosciolka), ale z zupelnie innych powodow.. dzis np syn boi sie kosciolow, za kazdym razem pyta: mamo, a dlaczego na scianach wisza martwi ludzie? Mamo, dlaczego teraz beda spozywac ludzkie cialo? :-)
Mia
3 tyg. temu
Biedne dzieci.....współczuję rodziców. Masakra
Anna
3 tyg. temu
Sakramenty są istotne. Chron swoją wiarę .
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Syn Joanny Przetakiewicz pałaszuje lunch w modnej restauracji, a jego ukochana dba, by się nie ubrudził. Słodko? (ZDJĘCIA)

Alex Przetakiewicz i modelka Sandra Kaczorowska wybrali się do knajpki, gdzie przyuważyli ich paparazzi. Choć potencjalna synowa Joanny Przetakiewicz zrezygnowała z posiłku, zadbała o partnera, służąc mu serwetką. Miło z jej strony?
9.

Celebrytki, które związały się z MŁODSZYMI partnerami: Małgorzata Kożuchowska, Monika Olejnik, Katarzyna Warnke (ZDJĘCIA)

Małgorzata Kożuchowska czy Katarzyna Warnke wyszły za mąż za młodszych partnerów. W show biznesie nie brakuje przykładów takich par. Rekordzistka spotykała się z partnerem młodszym o ponad 40 lat!
8.

Tak wygląda mazurska posiadłość Natalii Klimas. Prywatne pole lawendy i poroża nad kominkiem (ZDJĘCIA)

Natalia Klimas, kiedy tylko może, ucieka ze swojego luksusowego apartamentu w Warszawie. Celebrytka najchętniej spędza wolne chwile z rodziną w swojej posiadłości na Mazurach. Idealna na czerwcowego grilla?
7.

Adele bez makijażu i w czarnych dresach mknie do ekskluzywnej restauracji na randkę z ukochanym (ZDJĘCIA)

Adele i jej ukochany Rich Paul postanowili wybrać się na kolację do eksluzywnej restauracji w Beverly Hills. Piosenkarka pojawiła się nieumalowana i ubrana w czarne luźne dresy. Wpuścili ją?
6.

Kulisy "powstawania" Magdaleny Narożnej: zespół fryzjerek, wałki na głowie i wizyta u krawca (ZDJĘCIA)

Dzięki pracy niestrudzonych paparazzi mamy niepowtarzalną okazję podejrzeć, jak powstaje sceniczny wizerunek Magdaleny Narożnej z Pięknych i Młodych. Artystka disco polo cierpliwie siedziała na fotelu, podczas gdy duet fryzjerek uwijał się przy jej blond puklach. Ciekawie to wygląda od kuchni?
5.

Zwinna niczym antylopa Kate Middleton prezentuje swoje umiejętności w rugby (ZDJĘCIA)

W środę Kate Middleton pojawiła się w Maidenhead Rugby Club. Zanim jednak porozmawiała z zawodowymi rugbistami, zrobiła show na boisku. Wiedzieliście, że jest taka wysportowana?
4.

65-letnia Teresa Werner zachwyca imponującą figurą. Gwiazda disco polo zdradziła swój sposób na wieczną młodość (FOTO)

Piosenkarka Teresa Werner od wielu lat zachwyca swoją urodą. Aż trudno uwierzyć, że niedawno skończyła 65 lat. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jaki jest jej sekret na wieczną młodość.
3.

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska wymieniają CZUŁE SPOJRZENIA w knajpce, świętując urodziny córki (ZDJĘCIA)

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska zostali sfotografowani ostatnio przez paparazzi podczas świętowania 16. urodzin córki Julii. Byli zakochani wybrali się wraz z bliskimi do restauracji i nie szczędzili sobie serdeczności.
2.

Zwyczajna księżna Kate urzeka stylizacyjną prostotą podczas spotkania w Windsor Family Hub. Skromnie, ale z klasą? (ZDJĘCIA)

Księżna Kate udała się z wizytą do Windsor Family Hub. Podczas wizyty żona Williama rozmawiała z członkami personelu i matkami na temat radzenia sobie ze stresem. Tego dnia choć skromnie, prezentowała się rewelacyjnie.
1.

54-letnia Jennifer Aniston wygina się na Instagramie, prezentując imponujące mięśnie brzucha (ZDJĘCIA)

We wtorek Jennifer Aniston pochwaliła się filmikiem, na którym w staniku i legginsach prezentuje niesamowicie wyrzeźbiony brzuch. Aktorka zdradziła, co robi, by zachować młodzieńczą sylwetkę.