Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

"Ciałopozytywna" Maffashion otwiera się na temat PORODU: "Skończyło się CESARKĄ"

143
Podziel się

"Była próba naturalnego" - dodaje 33-letnia szafiarka.

"Ciałopozytywna" Maffashion otwiera się na temat PORODU: "Skończyło się CESARKĄ"
Maffashion otwiera się na temat porodu (Instagram)
bDIyAWzV

Maffashion starała się utrzymać swój błogosławiony stan jak najdłużej w tajemnicy. Chociaż Pudelek donosił o ciąży blogerki już w maju, 33-latka potwierdziła radosną nowinę dopiero pod koniec sierpnia. Co więcej, również sam poród ogłosiła tydzień po tym, jak po raz pierwszy została mamą.

Zobacz także: Maffashion ściska synka i dziękuje za życzenia urodzinowe
bDIyAWzX

"Tajemnicza" Julia chciała chyba najwyraźniej, aby także imię małego BJF-a nie wyszło nigdy na jaw. W tym jednak przeszkodziła jej wygadana... Sara Boruc. Tym samym dowiedzieliśmy się, że syn Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego to tak naprawdę Bastian Jan.

Trzeba też przyznać, że odkąd Bastian jest już na świecie, spełniona szafiarka stała się bardziej wylewna w temacie macierzyństwa. BJF często gości na jej instagramowym profilu, a dumna mama regularnie prezentuje obserwatorom wszelkie zmiany zachodzące w jej ciele po wydaniu na świat pierworodnego.

bDIyAWAd

W piątkowe popołudnie po raz kolejny "ciałopozytywna" Maffashion opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których pokazuje brzuch trzy tygodnie po porodzie w różnych pozach. Jedna z wiernych fanek 33-latki postanowiła skomplementować sylwetkę Maff, dodając, że miała cesarskie cięcie, przez co jej ciało "nie chce się tak szybko zregenerować".

Wyglądasz świetnie. Niestety moje ciało nie chce się zregenerować tak szybko. No ale mimo wszystko jestem szczęśliwa, że mam obok siebie zdrowe, silne dzieciątko - napisała.

Na jej wpis zareagowała Maffashion, po raz pierwszy otwierając się na temat porodu. Jak przy tym zdradziła, sama również ma za sobą cesarskie cięcie, choć "przeszła dwie opcje".

bDIyAWAe

U mnie finalnie skończyło się cesarką. Ale była próba naturalnego. W sumie przeszłam dwie opcje. Ważne, że wszyscy zdrowi - oznajmiła w odpowiedzi.

Cieszycie się, że Maffashion coraz chętniej rozprawia o swoim macierzyństwie?

bDIyAWAf
bDIyAWAy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(143)
ola
5 miesięcy temu
Jak macie panie wiedze to proszę o konstruktywną krytykę, a nie puste minusy. Tu poruszane są ważne tematy.
ola
5 miesięcy temu
Wywołanie akcji porodowej , którą poprzedza preindukcja i indukcja ma ograniczyć ilość cesarskich cięć. Dla mnie nie są to już porody naturalne. Poród naturalny to nie podaje się nawet znieczulenia. Wszystkie formy mogą wywołać powikłania. Najważniejsze , żeby przeprowadzić tak rozwiązanie by nie narażać zdrowi i życia matek i dzieci. Wyraziłam się potocznie,że indukcja zastępuje cesarkę. Takie praktyki są w szpitalach. Kobieta wskazania do cesarki, a na siłę prowokacja bo standardy. Walczą o zwierzęta a kobiety traktują przedmiotowo.
ala
5 miesięcy temu
Urodzenie dziecka naturalnie, indukcja, cesarka jest wyczynem życiowym.
bDIyAWAz
Ciekawe
5 miesięcy temu
Kto to jest?
Jimi
5 miesięcy temu
I pojawił się Bastion . Uuuuhahahahaahahahahh!
magda
5 miesięcy temu
teraz każda będzie opowiadać o porodach, kupkach i zupkach, litościiiiiiii ! wam się kobiety coś stało w głowę! nie obchodzi nikogo jak rodzicie, co wam wystaje i co wam zwisa! jest coś takiego jak prywatność i dobry smak, a już na pewno czytanie o celebrytkach nie pomoże żadnej kobiecie we własnym porodzie
Itrisa
5 miesięcy temu
Mnóstwo porodów kończy się cesarką głównie dlatego, że porody naturalne w szpitalach nie istnieją. Są ewentualnie porody drogami natury, które przeczą naturze i potem pojawiają się różne powikłania i zaburzenia porodu. Chociażby wystarczy wspomnieć o sztucznej oksytocynie, rodzeniu w poziomie czy przebijaniu pęcherza płodowego. Coś takiego nie jest naturalne, a potem okazuje się że jednym wyjściem pozostaje cesarka.
Kasia
5 miesięcy temu
Nie bójcie się porodu!! Potraktowałam zadaniowo,towarzyszyła narodzinom wspaniała położna -adrenalina i oksytocyna Porody siłami natury w państwowym szpitalu. Cudowny personel.dobre warunki Laski nie bójcie się! Rodzi się wasze upragnione dziecko,”owoc miłości” Starajcie się tylko wcześniej czegoś dowiedzieć o porodzie i mieć zaufaną położną. To naprawdę jest wspaniałe,otwierające:))) przezycie
Mama
5 miesięcy temu
To tylko poród,przejście Nowy człowiek Odpowiedzialność i troska Zmieniamy się rodząc dzieci stając się matkami witamy swój koniec Rodzimy się ponownie razem z nimi Macierzyństwo to zakłamane tabu, wolałabym być Ojcem- Powołałam na świat 2 cudowne istoty, od tego czasu nie decyduję tylko za siebie Bywa boleśnie To jedyny ból poporodowy
Awelin
5 miesięcy temu
Po dwóch sn miałam trzecią cesarke. Jest dużo gorsza od sn.
Mel
5 miesięcy temu
No i powiedzcie gdzie tu sprawiedliwość, mnie rok temu zmusili do rodzenia naturalnie dziecka ważącego ponad 4kg, gdzie ja waże 47kg, na koniec jak błagałam o cesarkę to zamiast cesarki lekarz położył mi się na brzuch i wypchnął ze mnie dziecko byleby tylko nie ciąć. Nawet nie będę opowiadać o konsekwencjach tego. A celebrytki jedna po drugiej mają cesarki.
Magda
5 miesięcy temu
Wy się cieszcie z cesarki ! U mnie było za późno i się skończyło kleszczowym. Przestancie narzekać i się pluć, która to miała gorzej. Pozdrawiam :)
Katetobreak
5 miesięcy temu
Cesarka.... Chyba na plecach ha ha, może to było nacięcie korocza a nie cesarka dziewczyno? Gdzie nimy masz ślad po cesarce.?hm
bDIyAWAr
klaudia55x
5 miesięcy temu
Witam, ostatnio na onet mówili o babce, która schudła przeszło 10 kg w 2 miesiące stosując dietę Anusi (najlepiej wyszukać w google). Wcinała jakieś posiłki z niskim IG, błonnik, stewię i coś tam poza tym. Jeśli ktokolwiek z was tutaj ma doświadczenie dotyczące tej diety - proszę o jakieś opinie. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
...
Następna strona
bDIyAWAT