Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

"Ciałopozytywna" Martyna Wojciechowska pozuje topless i ogłasza: "JESTEM WYSTARCZAJĄCA"

198
Podziel się

Dziennikarka i podróżniczka zainicjowała akcję, która ma na celu pomóc kobietom zaakceptować siebie. "Każda z moich blizn przypomina mi, że wygląd to coś bardzo ulotnego" - pisze.

"Ciałopozytywna" Martyna Wojciechowska pozuje topless i ogłasza: "JESTEM WYSTARCZAJĄCA"
"Ciałopozytywna" Martyna Wojciechowska pozuje topless (ons, instagram)
bDpdHgad

Martyna Wojciechowska jest autorytetem dla wielu kobiet i zdaje sobie z tego sprawę. Ostatnio wykorzystuje swoją popularność, aby szerzyć filozofię "ciałopozytywności". W niedawnym wywiadzie dla Vivy opowiadała, jaki ma stosunek do swojego ciała. Próbowała zachęcić Polki do tego, żeby nie poddawały się presji "bycia idealną".

46-letnia gwiazda wyznała, że po licznych wypadkach zostało jej wiele blizn. Stwierdziła też, że wizerunek kreowany przez niektóre "fit-influencerki" dla wielu kobiet jest zwyczajnie nieosiągalny i nie powinien być traktowany jako norma.

Nie możemy sobie tego robić! - apelowała.

bDpdHgaf
Zobacz także: Martyna Wojciechowska o sytuacji kobiet w Polsce: "Może odbierzemy kobietom prawo do noszenia spodni?"

Martyna promuje ostatnio hasło "Jestem wystarczająca", które ma dodać kobietom siły i wiary w siebie. W najnowszym poście na Instagramie wyjaśniła więcej na temat akcji.

bDpdHgal

Moje ciało pozwoliło mi robić rzeczy niezwykłe. Jestem mu za to wdzięczna, choć nie zawsze traktowałam je dobrze. Wykorzystywałam je do swoich celów, oczekiwałam, że zawsze będzie mnie słuchało. Myliłam się, o czym regularnie przypomniały mi pobyty w szpitalach. Każda z moich blizn przypomina mi, że wygląd to coś bardzo ulotnego.

Dlatego moja Fundacja UNAWEZA zainicjowała akcję pod hasłem I AM ENOUGH, czyli "Jestem wystarczająca". I chciałabym, żeby miała szeroki wymiar. Szerszy niż tylko uroda. Dziewczyny, nie pozwólcie, żeby wygląd definiował Waszą wartość! Każda z nas jest WYSTARCZAJĄCA. Pora w to w końcu uwierzyć - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje topless.

W komentarzach internauci chwalą Martynę za podjęcie tego tematu.

"Piękne hasło, piękny przekaz i piękne ciało!", "Pani Martyno, wspaniała inicjatywa", "Świetny pomysł w odpowiedzi na cały ruch fitnessowy", "Cudowne hasło i ekstra sesja", "Jest pani dla nas inspiracją" - piszą.

bDpdHgam

Myślicie, że ruch "I am enough" przyjmie się wśród Polek?

bDpdHgan
bDpdHgaG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(198)
Kobieta
3 tyg. temu
Co mogą nam pokazać celebrytki? Cycki. Nic więcej. Czemu robicie to zwykłym kobietom? Nie ważne o co chodzi, zawsze muszą to promować gole piersi. Naprawdę nie macie nic mądrego do powiedzenia?
No name
3 tyg. temu
Mądrze mowi ale jednak trochę łatwiej robić takie sesje jak się jest atrakcyjnym
No i
3 tyg. temu
No ale czego jej niby brakuje? Szczupla, wysportowana, mozna sie rozbierac.
bDpdHgaH
Lolo
3 tyg. temu
Ale po co??
Aaaa
3 tyg. temu
To nie jest topless
Najnowsze komentarze (198)
Oburzona
3 tyg. temu
Wszystko fajnie, tylko po co pozować topless??? Czy my kobiety możemy w końcu zaoferować światu coś innego niż goliznę????
Lol
3 tyg. temu
Fałszywa, obłudna i egoistyczna celebrytka goniąca za pieniędzmi, gdzie tu akceptacją jak kaloryfer narysowany włosy przedłużone, a zmarszczki ostrxykane, brwi niedługo będzie miała na potylicy
Mmmmmmmmm
3 tyg. temu
Jeśli ma być to gest odwagi i akceptacji siebie to chyba powinna pokazać nogi, które jak sama pisze ukrywa z powodu blizn i ubytków.
olka
3 tyg. temu
no nie wiem ,nie przekonuje mnie to ,u niej jest problem nie z brzuchem a z nogami,więc pytam dlaczego ich tak odważnie nie eksponuje. Trochę to naciągane , i fałszywe. Czyżby jednak głoszenie samoakceptacji było mocno naciągane.Drogie panie wszystkie mamy kompleksy ale nie udawajmy na siłę że kochamy nasze niedoskonałości,BO NIE KOCHAMY I JUŻ.
KK>
3 tyg. temu
geniale ciało, zywe, zdrowe (btw widac ciagle kaloryfer na brzuchu-szacun), ciąlo które ma słuzyc fajnemu zyciu, a nie zycie które słuzy pokazywaniu ciała. Uwielbiam <3
Ooooo
3 tyg. temu
Ale o czym ona mówi. Jest piękna kobieta, ma piękne ciało, więc czego ma się wstydzić? Co mają powiedzieć inne kobiety, które z powodu zrzucenia kilku kg zostaje im zwisająca skóra czy po porodzie wszystko już zwisa.
KoloPatolo
3 tyg. temu
Manifest Powsinogi...
Ola
3 tyg. temu
Ciałopozytywność i namalowany sześćopak.
bDpdHgaz
Eva
3 tyg. temu
Baba nie widzi różnicy między dwudziestym rokiem życia a prawie piećdziesiątym. Trochę klasy damesko. Masz forsę to się popisujesz!
Kibic
3 tyg. temu
Zalosna jestes słabe to
Polak
3 tyg. temu
Ale się nudzi, dziewczynie odbija na starosc
Ol'gierd
3 tyg. temu
Niestety, Martyna tak nie wygląda. Fotografie zręcznie wyretuszowano....
Mary
3 tyg. temu
I gdzie te liczne blizny, którymi miała dodać otuchy innym bo jakoś nie widzę? Zniknęły w retuszu? Też mi akceptacja siebie...
xyz
3 tyg. temu
..nie oglądałem tej pani i nie komentuję bo i nie ma czego
...
Następna strona
bDpdHgbb