Trwa ładowanie...
Przejdź na
Faustyna Kranda
|
aktualizacja

Ciężarna Martyna Gliwińska eksponuje ciążowy brzuszek: "Pani Beż" (FOTO)

72
Podziel się

Fani w komentarzach sugerują, że jej stylizacją zainspirowała się sama Małgorzata Rozenek. Widać podobieństwo?

Ciężarna Martyna Gliwińska eksponuje ciążowy brzuszek: "Pani Beż" (FOTO)
(East News, Instagram.com)
bCNfKcut

Martyna Gliwińska wkroczyła do świata show biznesu jako partnerka Jarosława Bieniuka. Atrakcyjna projektantka wnętrz od razu zaskarbiła sobie sympatię pociech piłkarza, które przyczyniły się do zażegnania kryzysu między zwaśnionymi kochankami.

Niestety, kiedy okazało się, że para będzie miała wspólne dziecko, przestało być tak kolorowo. Rozżalona Gliwińska powiedziała mediom wprost, że Bieniuk uznał jej błogostawiony stan za problem.

bCNfKcuv

Martyna, pomimo przeciwności losu i napiętych relacji z ojcem dziecka, stara się cieszyć tym wyjątkowym czasem. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie w beżowej stylizacji, która podkreśla brzuszek celebrytki:

"Pani Beż" - napisała pod zdjęciem.

Jedna z fanek zauważyła podobieństwo w stylizacji do jednej z ostatnich kreacji Małgosi Rozenek:

bCNfKcuB

"Rozenkowa się Tobą zainspirowała" - czytamy.

Gliwińska odpowiedziała na komentarz śmiechem:

"Hahaha" - napisała.

Zobaczcie zdjęcia. Która przyszła mama lepiej prezentuje się w beżowej kreacji? Faktycznie widać inspirację?

bCNfKcuC
bCNfKcuW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(72)
--=--
6 miesięcy temu
Pani Beż Możgu
awa
6 miesięcy temu
Pani Beż, musi być bardzo bardzo pusta. Pamiętam jak się rozstali z Bieniukiem, to nawet myślałam, że spoko, że utrzymują kontakt, bo dzieci ją polubiły itd. A ona po prostu polowała na niego, jak się nie udało wymusić związku to zaszła w ciążę.
Asia
6 miesięcy temu
Szkoda że ludzie mają tak mało rzeczy do robienia w dzisiejszym świecie tylko zajmują się pierdołami
bCNfKcuX
babo zniknij
6 miesięcy temu
nowa istamama, weź babo zniknij
jaa
6 miesięcy temu
krzyzyk to chyba przesada?
Najnowsze komentarze (72)
K449
6 miesięcy temu
Ciąża babciu Gosiu nie ucieka a pępek. sie nie chowa bo jest bardzo widoczny nawet pod ubraniem.Zaraz ci wypadnie ta poduszka która udaje twój brzuch gdybyś nie trzymała ręką. Z ciąży sztucznej czy prawdziwej to żartów się nie robi .Chciałaś zarobić kasę ale na sztucznym brzuchu by kasy ci nie płacili to wymyśliłaś nie swoją ciążę i ci płacą. Kasa to nie wszystko bo za kasę dziecka się nie kupuje. A surogatka to nie legalnie ci urodzi dziecko .Powinnaś za to ponies konsekwencje. Wstyd tak być zaklamanym i kłamać ciągle bez przerwy i udawać poduszko ciążę.
D443
6 miesięcy temu
Gdzie pepek masz w ciazy jest widoczny pepek a Ty babciu Gosiu nie masz go. Gory doliny na brzuchu .W ciazy brzuch jest równy i okrągły. Jak tak można żarty sobie robić z ciąży i udawać ciążę. Zarodek to nosi surogatka a nie ty babciu Gosiu. Jesteś z menopalza to jak możesz zajść w ciążę wiek nie ten 55 lat .Urojona ciąża twoja i sztuczna była od początku nawet udawać nie potrafisz. Bo raz masz brzuch duży a na drugi dzień zero brzucha .Ciąża nie maleje i nie znika z dnia na dzień. Wstyd ze żarty robisz z ciąży sztucznej .Żenada koszmar .Dziecko w brzuchu to nie zabawka i nie zachcianka twoja .Ze masz kasę to ci wszystko wolno nie .Bo może tego później żałować że tak robiłaś i oszukiwalas wszystkich do okola. Nawet własne dzieci oszukujesz.Prawda boli krzywdy nie robi.
Dana
6 miesięcy temu
Pożal się panie Boże nad tymi ludźmi!
Chłop
6 miesięcy temu
Ale brzydka baba!
Polka
6 miesięcy temu
Majdanowa
Polka
6 miesięcy temu
Majątkowa nie ma pępka co powinno być widoczne.oszukuje?
SSSZ
6 miesięcy temu
Jarek - uciekaj od brzydactwa. Daleko...
Mimi
6 miesięcy temu
A więc po to ta ciąża żeby się kreować!!!
bCNfKcuP
Ola
6 miesięcy temu
Współczuję jej, że będzie miała dziecko z kimś takim...
Mirek
6 miesięcy temu
uroda radiowa, IQ kanapki z keczapem
Alicja
6 miesięcy temu
uroda radiowa, IQ kanapki z keczapem
Taka
6 miesięcy temu
Czy wy jesteście chore psychicznie? Nie każdej babie w ciąży pępek wywala! Normalnie oskarżacie o Photoshop na każdym zdjęciu a tutaj na to nie wpadliście?!
Brzuszeczek M
6 miesięcy temu
Internetowej tłuszczy pokazów brzucha się teraz zachciewa! Już Warnke wyszła na wybieg z brzuchem na wierzchu, żeby zamknąć gęby przymułom, że nosi poduszkę, to ją te zbolałe pokraki dodosiurkowe zjechały z góry na dół za głupotę i wybebeszanie sfer intymnych - jak można! dziecko jej tego nie daruje! to nie wypada! poduszka też nie! gdzie rzecznik praw dziecka?! bla bla bla. Drżyjcie dodosiurki! Sapcie zdruzgotane, jęczcie powalone zgrozą, że nie będzie pokazówki, bo Małgorzta nie ma ochoty wystawiać się pod durny osąd jakichś upośledzonych dodulskich z gminy Gwałturety, żeby im cokolwiek udowadniać! Niech was skręca z niemocy dotknięcia swoją oślizgłą łapą ekranu z rozkosznym brzuszkiem pięknej czterdziestoletniej Małgoni.
Brzuszeczek M
6 miesięcy temu
Internetowej tłuszczy pokazów nagiego brzucha się teraz zachciewa! Już Warnke wyszła na wybieg z brzuchem na wierzchu, żeby zamknąć gęby przymułom, że nosi poduszkę, to ją te zbolałe pokraki dodosiurkowe zjechały z góry na dół za głupotę i wybebeszanie sfer intymnych - jak można! dziecko jej tego nie daruje! to nie wypada! poduszka też nie! gdzie rzecznik praw dziecka?! bla bla bla. Drżyjcie dodosiurki! Sapcie zdruzgotane, jęczcie powalone zgrozą, że nie będzie pokazówki, bo Małgorzta nie ma ochoty wystawiać się pod durny osąd jakichś upośledzonych dodulskich z gminy Gwałturety, żeby im cokolwiek udowadniać! Niech was skręca z niemocy dotknięcia swoją oślizgłą łapą ekranu z rozkosznym brzuszkiem pięknej czterdziestoletniej Małgoni.
...
Następna strona
bCNfKcvr