Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|
aktualizacja

Córka Borysa Szyca o bolesnej krytyce: "Pisano, że jestem głupia, że tata ZAŁATWIŁ MI ROLĘ". Wspomniała też o uzależnieniu aktora

150
Podziel się:

Sonia Szyc zadebiutowała u boku ojca w filmie "Miało cię nie być", który pod koniec października wejdzie do polskich kin. W najnowszym wywiadzie opowiada m.in. o tym, czy znane nazwisko pomaga w karierze, czy wręcz przeciwnie.

Córka Borysa Szyca o bolesnej krytyce: "Pisano, że jestem głupia, że tata ZAŁATWIŁ MI ROLĘ". Wspomniała też o uzależnieniu aktora
Córka Borysa Szyca o bolesnym zderzeniu z krytyką (AKPA)

Borys Szyc od lat jest w szczęśliwym związku z Justyną Szyc-Nagłowską, z którą ma trzyletniego synka, Henia. Oprócz tego aktor jest ojcem 19-letniej Soni ze związku z Anną Bareją. Para rozstała się, gdy dziewczynka miała zaledwie roczek.

Ostatnio Sonia zadebiutowała u boku ojca w filmie "Miało cię nie być", który pod koniec października wejdzie do polskich kin. W związku z tym Szycówna udzieliła obszernego wywiadu "Wysokim Obcasom", w którym opowiedziała m.in. o tym, czy znane nazwisko pomaga w karierze. Z perspektywy Soni - niekoniecznie. Jak sama mówi, walczy o to, by być doceniana za własne osiągnięcia, a nie postrzegana jedynie przez pryzmat sławnego ojca.

Od małego słyszałam: "Pójdziesz w ślady taty?", ale zawsze odpowiadałam, że nie. Unikałam aktorstwa jak ognia (...) miałam jednak potrzebę uniezależnienia się od taty i bycia Sonią, a nie "córką Borysa Szyca". Oczywiście wiem, że to jest nie do przeskoczenia - mówi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wieniawa według rankingu jest warta aż 134 miliony! Ma tyle w portfelu?

Zderzenie z krytyką i zarzuty o nepotyzm

Sonia wyznaje, że "ostre zderzenie z rzeczywistością" nastąpiło, gdy zaczęła czytać komentarze pod artykułami o filmie, w którym zagrała razem z tatą.

Krytyka - od tego, jak wyglądam, po to, jak stoję. Pisano, że na pewno jestem głupia, że tata załatwił mi rolę. Mocno odbiło się to na moim samopoczuciu (...). Wszyscy mi mówią, że to zakompleksieni ludzie, którzy nudzą się swoim życiem, więc wyszukują artykuł w internecie i go komentują. Staram się tym nie przejmować - podkreśla.

Sonia ujawnia, że nawet nagroda Rising Star na festiwalu Off Camera niewiele zmieniła w podejściu ludzi do jej osoby.

Po otrzymaniu nagrody pojawiały się głosy, że załatwił mi ją tata. Pisano, że do filmów powinni brać ludzi po akademii aktorskiej. Czytałam, że niektórzy studiują pięć lat aktorstwo i są gnojeni, a tutaj przychodzi córka Szyca i dostaje rolę. To mi się wydało śmieszne, bo nawet jeśli chciałabym być po szkole aktorskiej, to jak miałabym zrobić to w wieku 17 lat? - pyta Szycówna.

Wspomnienia z dzieciństwa i relacje z ojcem

W wywiadzie poruszono też kwestię uzależnienia Borysa Szyca od alkoholu i jego wpływu na dzieciństwo Sonii.

Wielu rzeczy nie pamiętam, bo byłam wtedy dość mała. Wydaje mi się, że mama mnie ochroniła. Była buforem, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Może jest to jakiś rodzaj wyparcia, ale staram się nie wracać do tego myślami (...).

Tata rzucił alkohol, przeszedł terapię, poukładał sobie też różne inne kwestie. (...) Myślę, że nigdy wcześniej nie było między nami lepiej niż teraz. Jeszcze nie jesteśmy na poziomie wspaniałej, perfekcyjnej relacji, ale naprawdę nie wiem, kiedy miałam z nim taki przelot jak obecnie - ujawnia Szycówna.

Choć aktualnie Sonia planuje iść na studia wokalne, nie wyklucza, że "gdyby nadarzyła się dobra okazja", mogłaby "jeszcze coś zagrać".

Myślicie, że ma szansę zrobić karierę na miarę swojego ojca?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(150)
Fiki
3 miesiące temu
Oficjalnie nie musiał jej nic załatwiać. Wystarczyło, że się przedstawiła. Osobom z wadą wymowy raczej nie jest łatwo od tak dostać rolę.
Ala
3 miesiące temu
Ja rozumiem, że dzieci znanych rodziców korzystają ze swojej szansy i wiem też, że mogą być bardzo zdolne i na tę szansę zasługiwać, ale córka Szyca rzeczywiście musi być głupia, skoro twierdzi, że fakt, że ZAGRAŁA W FILMIE CÓRKĘ SWOJEGO OJCA jest przypadkowe i tata jej nic nie załatwił. A kto załatwił? Sąsiad?
Pola
3 miesiące temu
Na casting do filmu “Mialo Cie nie byc” przybylo pół łódzkiej filmowki i nikt nie nadawal sie dobtej roli z odpowiednim wyksztalceniem, ale za to 19-letnia Sonia….
Polak
3 miesiące temu
Zosia Zborowska też została aktorką dzieki swojemu talentowi.
Sndhg
3 miesiące temu
Ta bo nazwisko mamy - Bareja (…..!) wale nie otworzyło drzwi młodej. Panna ogarnij się chyba ze nepotyzm to twoje drugie imie
Najnowsze komentarze (150)
J55
miesiąc temu
Oglądałam ich wspólny wywiad w DDTVN i dla mnie to wszystko jest żenujące. Ten vibe i niezachwiane przeświadczenie, ze dziewczyna MUSI być utalentowana i dlatego robi gap Year, bo chce się zastanowić, czy woli śpiew, czy aktorstwo. Tylko wiadomo- ONA się musi zastanowić, jakby to było OCZYWISTE, ze czego się tylko chwyci, to przecież musi zamienić się w złoto, przecież jest taka dobra. Oprócz tego tej jej opowieści, ze dzień przed przesłuchaniem do filmu była na imprezie, a roli uczyła się w taksówce… nawet jeśli rzeczywiście tak było, to mi by było wstyd to głośno powiedzieć. Mnóstwo młodych aktorów zaharowuje się do utraty sił, żeby dostać role, a tutaj cóż… niektórzy rodzą się ideałem 💁‍♀️
Krzysiek
miesiąc temu
Akurat jeśli chodzi o Szyca to nic ciekawego ~ Dla mnie to pomyłka aktora, sepleniący i pijaczyna... Filmy z nim pomijam, nie leży mi jako aktor i tyle! Córce życzę powodzenia, może sama bez koneksji do czegoś dojdzie ~ a potem zmieni nazwisko jak jej ojciec.
Max
2 miesiące temu
Niech mi ktoś mądry wytłumaczyć Dopóki ktoś nie jest sławny robi wszystko żeby zaistnieć a jak już to się stanie i zaczyna na rozpoznawalności zarabiać to chce żeby o nim zapomnianiano ale w najgorszym wypadku pisano ale tylko dobrze. Kuma ktoś ten oksymoron?😂
Gościarka
2 miesiące temu
Jeśli już ktoś się orientuje w temacie to Borys Michał Michalak
The
2 miesiące temu
Ludzie to mają rację, na mądrą nie wygląda. Zresztą nie ma po kim.
ojesu
2 miesiące temu
i ona serio w to wierzy?
Pani
2 miesiące temu
Jak już to Szyccówna. Podstawy polskiego się kłaniają
Anna
2 miesiące temu
A jak Banaś z synem pracowali razem to byl helt😂😂😂😂
Ojoj
2 miesiące temu
Ooo biedne te dzieci celebrytów....
Kaja
2 miesiące temu
Niemożliwe a kto by tego nie zrobił dla swojego dziecka,każdy z nas mając takie możliwości.Dlatego nie rozumie takich komentarzy negatywnych.Ludzie to już nie wiedzą jak pisać i co.Porzadny rodzic zrobi dla dziecka wszystko.
Gosc
2 miesiące temu
Zaprzecza bo tak jej zręczniej. Przecież nie powie publicznie "Przyprowadził mnie tata i każdy wiedział kim jestem"
Jola
2 miesiące temu
Dziewczyno , komentujący to nie są ludzie zakompleksieni!!!! To oczywiste że bez taty nie zagrałabyś w żadnym filmie , bo nikt by cię nawet nie znał. Dzięki tatusiowi pojawiasz się tam gdzieś.
Nie obejrzę.
2 miesiące temu
Ciągle te same nazwiska. Na wymioty bierze.
do Klaudii
2 miesiące temu
Sadowska od wielu lat żyje w wiecznym szoku i niczego nie wie, co się wokół dzieje 😂
...
Następna strona