Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Córka Tadeusza Drozdy dokonała panseksualnego coming outu! "Mają mnie za hetero, że jestem jakimś 'NUDNYM STRAIGHTEM'"

350
Podziel się:

Joanna Drozda, aktorka i córka prowadzącego "Śmiechu warte" Tadeusza Drozdy, dokonała coming outu w wywiadzie dla "Repliki". Aktorka znana z seriali "Nad rozlewiskiem" czy "Na noże" wyznała, że jest panseksualna. "Szukałam w internecie różnych określeń".

Córka Tadeusza Drozdy dokonała panseksualnego coming outu! "Mają mnie za hetero, że jestem jakimś 'NUDNYM STRAIGHTEM'"
Córka Tadeusza Drozdy dokonała panseksualnego coming outu (AKPA, FORUM)

Kilka dni temu głośno było o coming oucie Tytusa Skiby, muzyka i latorośli lidera zespołu Big Cyc. Choć syn Krzysztofa Skiby nigdy nie ukrywał orientacji, to swoim wyznaniem miał nadzieję pomóc tym, którzy wciąż szukają własnej drogi czy pozostają w ukryciu w obawie przed reakcją rodziny. Ojciec Tytusa stanął po jego stronie i wziął go w obronę po krytyce części internautów.

Joanna Drozda dokonała coming outu. Córka Tadeusza Drozdy jest panseksualna

Teraz na podobny krok zdecydowała się córka Tadeusza Drozdy, czyli słynnego prowadzącego program "Śmiechu warte". Joanna Drozda realizuje się jako aktorka i reżyserka, a rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w takich serialach jak "Nad rozlewiskiem" czy "Na noże". Słynie zresztą z wyrazistego wizerunku i wielokrotnie szokowała na scenie, o czym nawet jej ojciec wypowiadał się dość ostrożnie.

Joanna, podobnie jak niedawno Tytus Skiba, dokonała coming outu na łamach magazynu "Replika". Córka Tadeusza Drozdy identyfikuje się jako osoba panseksualna i twierdzi, że zrozumiała to dopiero po pewnym czasie, bo wcześniej długo unikała szufladkowania własnej seksualności.

Długo nie miałam potrzeby, żeby określać swoją orientację seksualną czy nawet przynależność grupową. Jestem z takich czasów, kiedy uczono, przynajmniej moi rodzice tak mnie uczyli, że nie należy dać się zaszufladkować, trzeba przełamywać stereotypy, to jest najwyższa wartość - tłumaczy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anja Rubik szokuje w "Top Model", a Polsat kończy 30 lat!

Joanna Drozda wprost o orientacji seksualnej. "Mają mnie za hetero"

Jej zdanie na ten temat zmieniła praca przy spektaklu "Extravaganza". To tam, przy okazji współpracy z innymi osobami nieheteronormatywnymi, zrozumiała potrzebę samookreślenia. W końcu Joanna zrozumiała, że jeśli sama tego nie zrobi, ludzie zaszufladkują ją sami, a tego nie chciała.

Wtedy dopiero okazało się, że niemówienie o sobie, niedoprecyzowywanie orientacji i seksualności to jest unik, że ludzie tak robią ze strachu. Rozmawialiśmy o tym z Jędrkiem Bursztą i Wojtkiem Kaniewskim, którzy piszą ze mną "Extravaganzę" Dotarła do mnie groza tej sytuacji, powiedziałam im: "To jest okropne! Wy macie łatwo, po prostu jesteście gejami czy p*dałami, w zależności od tego, jak kto chce siebie nazywać, a mnie mają za hetero, że jestem jakimś nudnym straightem, bez sensu". Wręcz mi przeszkadzało, że ktoś może tak o mnie myśleć! - mówi.

Tak właśnie zaczęła niełatwą drogę do samookreślenia własnej orientacji. Na początku podejrzewała, że jest tryseksualna, czyli "otwarta na wszystko", jednak zrozumiała, że dużo lepiej charakteryzuje ją panseksualność.

Zaczęłam szukać w internecie różnych określeń, znalazłam panseksualizm i poprosiłam Wojtka i Jędrka, żeby mi doradzili, czy to jest dobry trop, a oni mnie wyśmiali, że tyle myślałam, a przecież to oczywiste, że jestem panseksualna - podsumowuje.

Warto wspomnieć, że nie tylko Joanna Drozda identyfikuje się jako osoba panseksualna. Na podobne wyznanie zdobyła się swego czasu Monika Miller, wnuczka Leszka Millera.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(350)
Ala
2 lata temu
Czyli bycie „strejtem” jest nudne. Ok. To jestem nudna. A ona w takiem razie nietolerancyjna 😈
Ada
2 lata temu
I już pani nie jest nudna !! Nikt nie słyszał o takiej aktorce - a teraz wszyscy
Hirohito
2 lata temu
Przy takiej " urodzie" ta panseksualnosc znaczaco zwieksza jej szanse...🙃
Lili
2 lata temu
znaczy, że co się stało tej pani? i czemu ma wąsy?
elo
2 lata temu
a ja kocham w sumie swoje łózko
Najnowsze komentarze (350)
Reke
2 lata temu
Ciekawe że to ludzie z komunistycznych rodzin...
kam
2 lata temu
szkoda gadać
Inny ojciec
2 lata temu
Wyrazy głębokiego współczucia dla ojca
Mimi
2 lata temu
Super aktorka, rola Elwiry z rozlewiska zagrana rewelacyjne!!!!!!
Roocoko
2 lata temu
I co ? I jaja też ma no to nieźle
Gosc
2 lata temu
Wolę nudę. Ktoś tu chyba chce być "modny" i "nowoczesny", a kompleksy wychodzą. Od tych kolorowych gazet w głowie się...
nieogarniam
2 lata temu
przeraza mnie to wszystko serio...
Aaa
2 lata temu
Współczuję dzieciom gwiazd, rodzice widocznie nie potrafili ich wychować, skoro co drugi pogubiony w życiu.
Olo
2 lata temu
Szukała szukała i znalazła, żeby zrobiło się o aktoreczce głośno ogłosiła że być hetero to nuda, więc szukała szukała i okazało się że jest panseksualna i przestała być nudna. Oj jacy biedni ci celebryci aż żal patrzec
Antananarywa
2 lata temu
Kolejny cudak
Aaa
2 lata temu
Okej, podsumowując: pani Drozda obracała się w homo świecie i stwierdziła że będąc hetero jest za nudna i od niego odstaje, więc postanowiła znaleźć sobie w internecie bardziej postępową łatkę. Spytała homo kolegę, czy ta łatka jest spoko, on zaaprobował i tak oto mamy panią panseksualistkę. Brawo!
Rom
2 lata temu
Tadziu współczuję bardzo.
Panna Nikt
2 lata temu
a kogo to obchodzi, się pytam? trzymajcie sobie dla siebie wasze łóżkowe preferencje, jakie wielkie EGO trzeba mieć żeby z tym lecieć do gazety...i ogłaszać światu
Paktofonika
2 lata temu
Świat schodzi na psy... Razem z nim...
...
Następna strona