Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Courtney Love żegna Harry'ego Branta: "Wiem, że mój Kurt będzie przy tobie"

61
Podziel się

56-letnia wdowa po Kurcie Cobainie wyjawiła w instagramowym poście, że 24-letni syn słynnej modelki i prasowego potentata był dla niej "jak syn".

Courtney Love żegna Harry'ego Branta: "Wiem, że mój Kurt będzie przy tobie"
Courtney Love o swojej relacji z tragicznie zmarłym Harrym Brantem (Instagram)
bDIfEeth

W poniedziałek cały świat obiegła smutna wiadomość o śmierci syna jednej z najsłynniejszych modelek lat 90. Stephanie Seymour i prasowego potentata, Petera Branta. 24-latek znany z bywania na salonach i uczestniczenia w pokazach mody został znaleziony martwy 17 stycznia. Popularny członek nowojorskiej socjety przedawkował leki na receptę. Do tragicznego zdarzenia doszło zaledwie kilka dni przed tym, jak ponownie miał udać się na odwyk.

Młodszy syn Branta i Seymour dorastał w blasku fleszy i wielkim przepychu. W wieku 16 lat uczestniczył w swojej pierwszej Gali Met, a Vanity Fair nazwało go "Małym Lordem Fauntleroyem". Dzięki wpływowym rodzicom Harry mógł pochwalić się rozległymi znajomościami, również z największymi gwiazdami show biznesu. Wśród nich wymienić można było kontrowersyjną piosenkarkę Courtney Love, która słynie przede wszystkim z małżeństwa z leaderem kultowego zespołu Nirvana, Kurtem Cobainem. Artysta zmarł w 1994 roku w wieku 27 lat, popełniając samobójstwo (wielu fanów muzyka do dziś snuje teorie, jakoby Love była odpowiedzialna za jego śmierć).

bDIfEetj
Zobacz także: #dziejesiewkulturze: Courtney Love została matką zabójczych braci

Aby uczcić pamięć Branta, Love udostępniła na swoim profilu isntagramowym ich wspólne zdjęcia, które zostały im zrobione na przyjęciach na przestrzeni lat. Celebrytka podkreśliła, że łączyła ją z dziedzicem fortuny wyjątkowa więź.

bDIfEetp

Moje serce jest złamane. Harry, moja miłości, byłeś zbyt dobry dla tego świata. Jedyne dziecko, poza moją Frances Bean, które tak bardzo kochałam.

W dalszej części wpisu Courtney stwierdziła, że zmarłego bywalca salonów i jej zmarłego męża łączyło wiele podobieństw. 56-latka wyraziła nadzieję, że Harry i Kurt spotkają się niebawem "na szczycie góry".

Wiem, że mój Kurt, inny chłopak tak bardzo podobny do ciebie, tak empatyczny, zbyt piękny, żeby tu być długo, który widział piękno nawet w najbrzydszym, będzie przy tobie. Jestem prawie pewna, że zaprosi cię do wspólnego obiadu na szczycie góry. Jestem pewna, że pokażesz mu, jak zamawiać z karty dań po francusku.

Dziękuję za to, że się urodziłeś. To był dla mnie zaszczyt, znać cię. Byłeś taki piękny - zakończyła.

bDIfEetq
bDIfEetr
bDIfEetK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(61)
Jacek
miesiąc temu
ciekawe, że w zagranicznych mediach piszą, że przedawkował narkotyki, w dodatku kilka dni przed pójściem na KOLEJNY odwyk!
Kika
miesiąc temu
Mówcie co chcecie, ale ja mu jednak zazdroszczę - na pewno podróżował, widział wiel pięknych miejsc, najlepsze ubrania, buty, kosmetyki, jedzenie... Wolałabym żyć tylko te 24 lata, niż męczyć się obecnie mając 30 i nie mając planu co dalej... Mam po prostu dosyć życia.
EM12
miesiąc temu
Love chyba powinna się martwić, że wszyscy w jej otoczeniu umierają, szczególnie, że już była oskarżana o to, że przyczyniła się do śmierci Kurta.
bDIfEetL
lola
miesiąc temu
tragedia taki piękny człowiek niestety przepych nie sprzyja szczęściu...co teraz przeżywa matka?....
Zabila
miesiąc temu
Miał niesamowita aure dla mnie był wrażliwy do bólu i tego bólu nie mógł unieść wygląda jak anioł. Jego matka ton,potwor , teraz szlochasz piszesz,peany ...gdzie byłaś??? Jak cię potrzebował jako dziecko ????ćpalas i chciałaś..
jkjk
miesiąc temu
jakie głupoty wypisują ci ludzie...........oni mylą, że wszyscy pójdziemy do nieba?..........
mnbv
miesiąc temu
fajne miał koleżanki
Kora
miesiąc temu
Może dlatego, że był jak syn już nie żyje. Wiemy jakie nawyki ma ta Pani. Nos krzywy nie od cukru pudru.
rock
miesiąc temu
szkoda, dużo bogatych rodziców zaniedbuje swoje pociechy za młodu no i jest dramat
anka
miesiąc temu
On był raczej jak córka
gosia
miesiąc temu
Szkoda chłopca. Faktycznie, wyjątkowo urokliwy dzieciak.
Anka
miesiąc temu
Kurtowi odejść z tego świata pomogła sama Courtney...mój idol ktorego twórczosc kocham do dziś.
DragiToSyf
miesiąc temu
Jak syn?! Czyżby „mamusia” dawała przyklad w kwestii dragów?
bDIfEetD
Cbgb
miesiąc temu
Ciekawe czy ciocia Courtney odpalala temu nieszczęsnemu dziecku dragi w ramach tej wielkiej miłości. Śmiem sadzić, ze czemu nie.
...
Następna strona
bDIfEeuf