Trwa ładowanie...
Przejdź na
KAS
|

Czesław Mozil otwarcie o tym, że nie zamierza mieć dzieci: "Niektóre rzeczy trzeba powtórzyć wiele razy, żeby stały się NORMALNE"

214
Podziel się:

Czesław Mozil zasłynął w przeszłości z wielu romansów. Od 5 lat jest jednak mężem Doroty Zielińskiej. W jednym z ostatnich wywiadów artysta zdradził, że wraz z żoną nie planują posiadania potomstwa.

Czesław Mozil otwarcie o tym, że nie zamierza mieć dzieci: "Niektóre rzeczy trzeba powtórzyć wiele razy, żeby stały się NORMALNE"
Czesław Mozil nie widzi siebie w roli ojca (AKPA)

Pomimo licznych romansów na koncie Czesław Mozil w pewnym momencie życia postanowił się ustatkować. W 2016 r. artysta poślubił Dorotę Zielińską, stylistkę i projektantkę mody. Poznali się podczas sesji zdjęciowej w Maroku. Najpierw współpracowali przy talent show, później zostali partnerami biznesowymi. W końcu zdecydowali się na wspólne życie.

Na najnowszym albumie Mozila "#ideologiamozila" pojawi się utwór "To nasze coś", w którym artysta śpiewa o tym, że nie zamierza mieć dzieci. Ten wątek został rozwinięty w trakcie wywiadu dla Plejady.

Zobacz także: Mozil chwali się rodzinnym albumem: "Wybuch uczucia zaskoczył nas w Toruniu"

Po prostu chciałem powiedzieć, że świadomie podjęliśmy z Dorotą taką, a nie inną decyzję i jesteśmy szczęśliwi - tłumaczy Mozil. A złożyło się na to wiele powodów. Spotkaliśmy się dość późno, już jako dojrzali ludzie i stwierdziliśmy, że nie będziemy rodzicami. Najważniejsze dla nas jest to, żeby nasz związek się rozwijał - stwierdził.

Muzyk podkreśla, że w Polsce osoby bezdzietne wciąż muszą tłumaczyć się ze swojego wyboru o nieposiadaniu potomstwa.

Natomiast każdy ma prawo do swojej decyzji w tym temacie. I każdą decyzję trzeba uszanować. Cieszę się, że mówi się o tym coraz więcej. Niektóre rzeczy trzeba powtórzyć wiele razy, żeby stały się w końcu normalne - wyznał Mozil.

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(214)
tak
rok temu
jego życie, jego wybór, ale i tak zawsze będzie słyszeć teksty jak "na starość kto ci szklankę poda" nie rozumiem dlaczego ludzie nie mogę pojąć że każdy ma własne życie i nie będzie żył i robił to co powiedzą mu inni. Ma prawo mieć dzieci i ich nie mieć i to nie nasz interes.
Nips
rok temu
Ja w ogóle nie pojmuję czemu z tak osobistych spraw trzeba się komukolwiek tłumaczyć. Chciałeś dzieci i masz? Super. Nie chciałeś i nie masz? Super. Tobie ma być dobrze i reszta nie powinna nikogo obchodzić.
Dentystka
rok temu
W Polsce paradoksalnie lepiej już powiedziec, że się nie chce mieć dzieci niż, że chce się tylko jedno. Dziecko nie ma roku, a już wszyscy pytają kiedy drugie. Ile ja się nasłuchałam, kiedy odpowiadałam, że nigdy i nie dlatego że mi źle ale zwyczajnie zawsze chciałam mieć tylko jedno dziecko. Mąż też nie protestował. To okropne jak ludzie zaglądają innym pod kołdrę.
A. W.
rok temu
Jego sprawa
Cóż
rok temu
No tak, bo każdy powinien chcieć zrezygnować z siebie na rzecz dziecka- część ludzi jest świadomych tego z czym się wiążę bycie rodzicem i nie każdy chce takiej zmiany. Żyjemy w czasach, kiedy zaspokojenie potrzeb fizjologicznych, posiadanie dzieci i mąż, to już nie jedyne cele w życiu, dlatego też każdy zgodnie z własnym sumieniem powinien podjąć decyzję- czasem patrząc na komentarze ludzi piszących, np. "pewnie jest bezpłodna", "egoistka" mam wrażenie, że nie wyszli jeszcze z jaskini. Osobiście chciałabym, żeby więcej ludzi prawdziwie zastanowiło się nad byciem rodzicem i nie kierowało się motywacją, bo "później bedzie juz za pozno", "nigdy nie bedzie się w pełni gotowym", bo można skrzywdzić siebie i dziecko na całe życie.
Najnowsze komentarze (214)
Grazyna
rok temu
Nie planuja bo NIE MOGA .....
Lukas
rok temu
Chwali się, że nie chce ale pewnie nie może albo nie potrafi toć cała prawda.
może
rok temu
To wspaniała decyzja. Umrzyjcie bezpotomnie egoiści.
Mikroskop
rok temu
Faktem jest, że nie wszyscy powinni mieć dzieci dla dobra dzieci.
No
rok temu
ma Racje po co wydawać na Świat Potomstwo jescze Głupsze od Siebie
Anowi
rok temu
No i fajnie.
Seniorka
rok temu
Empatia, Empatia
JA1
rok temu
Wolny wybór każdego
Hahaha
rok temu
Całe szczęście, że tacy, którzy nie nadają się na rodziców, nie chcą się rozmnażać. Ich wypaczone geny zanikną i o to chodzi.
XXXXXC
rok temu
Proszę o krótkie wpisy ludzie !!!!!!!!!!!!
XXCC
rok temu
Piszcie krótkie komentarze
Wsiowa Sowa
rok temu
Hmm znam trochę panien u schyłku możliwości rozpłodowych po 40-nie mają dzieci bo po prostu nie stworzyły stałych związków, 1 świetnie funkcjonującą tzw. starą pannę , bardzo zamożną- żałuje, że nie ma dziecka(tego że nie ma męża podkreśla że nie żałuje:-), jedną samotną pod 50 która ma taki bliżej nieokreślony żal do życia, bezdzietne małżeństwo zawarte pod 40 - dzieci nie mają bo było już za późno, ale dobrze żyją. Ale ja tam ze wsi jestem.
qwerty
rok temu
Wcale się dziwię facetom że nie chcą mieć dzieci, po narodzinach cała miłość kobiety przelewana jest na dziecko i facet staje się zbędny, jego rola ogranicza się do roli bankomatu o bliskości, czułości czy seksie można zapomnieć.
Wuwua
rok temu
On sam jest jak dziecko. Razem z Wojewódzkim, starsi panowie a emocjonalnie 12lat
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie