Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Dagmara z "Królowych życia" krzyczy na Conanka po stłuczce: "PÓJDZIESZ SIEDZIEĆ!"

49
Podziel się:

Syn "Królowej życia" uczestniczył w kolizji, którą w mocnych słowach skomentowała celebrtyka. "Idę i wieszam się, jakbyś ty umarł".

Dagmara z "Królowych życia" krzyczy na Conanka po stłuczce: "PÓJDZIESZ SIEDZIEĆ!"
(pudelek)
bEJTOAZN
Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" krzyczy na Conanka po stłuczce: "PÓJDZIESZ SIEDZIEĆ!"

Plany brylowania na ściankach Dagmarze Kaźmierskiej popsuł wypadek samochodowy, w którym złamała obie nogi. Choć Dagmara jest przejęta swoim stanem zdrowia, stara się nie zawieść producentów programu, którego jest gwiazdą. W ostatnich sezonach jej poczynania relacjonowane są głównie z mieszkania celebrytki. Dadze zamkniętej w czterech ścianach nie brakuje jednak pomysłów na zwrócenie uwagi widzów.

bEJTOAZP

Dagmara, przejęta swoim stanem zdrowia, rozpoczęła rehabilitację oraz postanowiła postarać się o zniesienie barier architektonicznych w swoim mieście, pisząc razem z Jackiem specjalne petycje. "Królowa życia", za sprawą wypadku, częściej porusza temat kruchości życia oraz doceniania tego, co się posiada.

Niestety nad Dagmarą i jej rodziną kolejny raz zawisły czarne chmury. Syn celebrytki uczestniczył w stłuczce. Choć nic nikomu się nie stało, Dagmara nie potrafi pozostawić tej sprawy bez swojego komentarza. Tuż po powrocie pod bursę Conan wysłuchał przemówienia Kaźmierskiej na temat bezpieczeństwa na drodze. Poruszona matka pouczyła syna, że w ciągu jednej chwili może zrujnować życie nie tylko sobie, a ją tym samym wprowadzić do grobu. Dagmara nie szczędząc w słowach, skwitowała, że Conan mógł pójść od więzienia.

bEJTOBaq
KOMENTARZE
(49)
Kasia
rok temu
Tym razem nawet hieny nie mogą się przyczepić i hejtować, czego by o niej nie mówić i nie myśleć kobieta tym razem ma świętą rację.
Anka
rok temu
Ja tam ja lubię i Jacka też :D
Emi
rok temu
Dobrze wychowuje syna ,mądrzejsze i z rozsądkiem
bEJTOBar
nkjk
rok temu
Mój ojciec dwa razy przy mnie w nerwach krzyknął, że się powiesi bo coś tam i powiem wam tyle, nieważne czy w żartach, czy w nerwach, czy na poważnie - nie mówcie takich rzeczy przy dzieciach, bo trauma zostaje latami...:(
Matka
rok temu
Typowe słowa matki, jakże prawdziwe
Najnowsze komentarze (49)
Ewcia
rok temu
Fajna babka i kochająca matka
oka
rok temu
Patusy... w normalnym kraju nigdy by nie wyszli z wiezienia
Pani Ala
rok temu
Każdy popełnił błąd!! Ale to jak się jedzie w komentarzach o więzieniu i o tych biednych dziewczynach to już porażka. Zastanawia mnie jaką mocą zostały zmuszane??. To po pierwsze A po drugie zastanawia mnie kto z tych współczujących biednym dziewczynom, w życiu też jest taki współczujący. Żaden z Was nie pomógł by takiemu Ryśkowi czy innemu uzależnionemu. Pomogłeś, kupiłeś bułkę jak prosił pod sklepem?? P. S Jem mięso i chodzę w futrze, przecież taka kolej rzeczy od początkow świata
Inka
rok temu
Kryminalistka. Specjalnie robi ustawki i pokazówki, aby się ludziom przypodobać.
trixi
rok temu
siedziala w kiciu a teraz taaka gwiazda ?
Ojciec
rok temu
Dosyć tego
Wienia
rok temu
Ona nie żałuje tego co robiła kiedyś.Wyrachinowana i zakłamana.Życie teraz jej się odwdzięcza za to wszystkie złe rzeczy.I to co pisze do swoich fanów-też dobre....kto może być takim deklem żeby być jej fanem?Moi kochani,perełki,serduszka🤣🤣🤣Co za ignorancja i kłamstwa z jej strony ,aby tylko zamazać tamte czasy i pokazać się jakaż to ona dobra.Fuuuu brzydze się nią.
Nie dla mnie
rok temu
Boję się tej kobiety a jej koleżanki bardziej
bEJTOBaj
ja wiem
rok temu
a na koncu nie martw mamci akupi Ci nowe auto! hahah taka to nauka przed kamera
Rew
rok temu
Patologia i wszystko ustawione, a głupie Grażyny i Janusze w to wierzą hahaaaha
King
rok temu
A czy ktos wogole widzial ta stuczke przeciez to wszystko jest wyrezyserowane od a do z I tyle w temacie ten program juz tak zenujacy sie zrobil ze nie war to go ogladac
bacha
rok temu
a że innych by poturbował to nie wspomniała
1234
rok temu
Kiedy ta Pani pójdzie w końcu siedzieć?
Racja
rok temu
TAK ma kobieta racje!!!! Można stracić wszystko w króciutką chwilkę i nigdy nie odzyskać
Oferty dla Ciebie
bEJTOBbc
bEJTOBbd
bEJTOBbe
bEJTOBbf
bEJTOBbg
bEJTOBaL