Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Dagmara z "Królowych życia" krzyczy na Conanka po stłuczce: "PÓJDZIESZ SIEDZIEĆ!"

48
Podziel się

Syn "Królowej życia" uczestniczył w kolizji, którą w mocnych słowach skomentowała celebrtyka. "Idę i wieszam się, jakbyś ty umarł".

Dagmara z "Królowych życia" krzyczy na Conanka po stłuczce: "PÓJDZIESZ SIEDZIEĆ!"
(pudelek)
bCPiEwjV

Dagmara z "Królowych życia" krzyczy na Conanka po stłuczce: "PÓJDZIESZ SIEDZIEĆ!"

Plany brylowania na ściankach Dagmarze Kaźmierskiej popsuł wypadek samochodowy, w którym złamała obie nogi. Choć Dagmara jest przejęta swoim stanem zdrowia, stara się nie zawieść producentów programu, którego jest gwiazdą. W ostatnich sezonach jej poczynania relacjonowane są głównie z mieszkania celebrytki. Dadze zamkniętej w czterech ścianach nie brakuje jednak pomysłów na zwrócenie uwagi widzów.

bCPiEwjX

Dagmara, przejęta swoim stanem zdrowia, rozpoczęła rehabilitację oraz postanowiła postarać się o zniesienie barier architektonicznych w swoim mieście, pisząc razem z Jackiem specjalne petycje. "Królowa życia", za sprawą wypadku, częściej porusza temat kruchości życia oraz doceniania tego, co się posiada.

Niestety nad Dagmarą i jej rodziną kolejny raz zawisły czarne chmury. Syn celebrytki uczestniczył w stłuczce. Choć nic nikomu się nie stało, Dagmara nie potrafi pozostawić tej sprawy bez swojego komentarza. Tuż po powrocie pod bursę Conan wysłuchał przemówienia Kaźmierskiej na temat bezpieczeństwa na drodze. Poruszona matka pouczyła syna, że w ciągu jednej chwili może zrujnować życie nie tylko sobie, a ją tym samym wprowadzić do grobu. Dagmara nie szczędząc w słowach, skwitowała, że Conan mógł pójść od więzienia.

bCPiEwky
KOMENTARZE
(48)
Kasia
3 miesiące temu
Tym razem nawet hieny nie mogą się przyczepić i hejtować, czego by o niej nie mówić i nie myśleć kobieta tym razem ma świętą rację.
Anka
3 miesiące temu
Ja tam ja lubię i Jacka też :D
Emi
3 miesiące temu
Dobrze wychowuje syna ,mądrzejsze i z rozsądkiem
bCPiEwkz
nkjk
3 miesiące temu
Mój ojciec dwa razy przy mnie w nerwach krzyknął, że się powiesi bo coś tam i powiem wam tyle, nieważne czy w żartach, czy w nerwach, czy na poważnie - nie mówcie takich rzeczy przy dzieciach, bo trauma zostaje latami...:(
Matka
3 miesiące temu
Typowe słowa matki, jakże prawdziwe
Najnowsze komentarze (48)
oka
3 miesiące temu
Patusy... w normalnym kraju nigdy by nie wyszli z wiezienia
Pani Ala
3 miesiące temu
Każdy popełnił błąd!! Ale to jak się jedzie w komentarzach o więzieniu i o tych biednych dziewczynach to już porażka. Zastanawia mnie jaką mocą zostały zmuszane??. To po pierwsze A po drugie zastanawia mnie kto z tych współczujących biednym dziewczynom, w życiu też jest taki współczujący. Żaden z Was nie pomógł by takiemu Ryśkowi czy innemu uzależnionemu. Pomogłeś, kupiłeś bułkę jak prosił pod sklepem?? P. S Jem mięso i chodzę w futrze, przecież taka kolej rzeczy od początkow świata
Inka
3 miesiące temu
Kryminalistka. Specjalnie robi ustawki i pokazówki, aby się ludziom przypodobać.
trixi
3 miesiące temu
siedziala w kiciu a teraz taaka gwiazda ?
Ojciec
3 miesiące temu
Dosyć tego
Wienia
3 miesiące temu
Ona nie żałuje tego co robiła kiedyś.Wyrachinowana i zakłamana.Życie teraz jej się odwdzięcza za to wszystkie złe rzeczy.I to co pisze do swoich fanów-też dobre....kto może być takim deklem żeby być jej fanem?Moi kochani,perełki,serduszka🤣🤣🤣Co za ignorancja i kłamstwa z jej strony ,aby tylko zamazać tamte czasy i pokazać się jakaż to ona dobra.Fuuuu brzydze się nią.
Nie dla mnie
3 miesiące temu
Boję się tej kobiety a jej koleżanki bardziej
ja wiem
3 miesiące temu
a na koncu nie martw mamci akupi Ci nowe auto! hahah taka to nauka przed kamera
bCPiEwkr
Rew
3 miesiące temu
Patologia i wszystko ustawione, a głupie Grażyny i Janusze w to wierzą hahaaaha
King
3 miesiące temu
A czy ktos wogole widzial ta stuczke przeciez to wszystko jest wyrezyserowane od a do z I tyle w temacie ten program juz tak zenujacy sie zrobil ze nie war to go ogladac
bacha
3 miesiące temu
a że innych by poturbował to nie wspomniała
1234
3 miesiące temu
Kiedy ta Pani pójdzie w końcu siedzieć?
Racja
3 miesiące temu
TAK ma kobieta racje!!!! Można stracić wszystko w króciutką chwilkę i nigdy nie odzyskać
Realistka
3 miesiące temu
Nie wyciągajcie brudów sprzed lat. Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Każdy z nas ma coś na sumieniu. Lubię tę kobietę. Jest po prostu prawdziwa.
bCPiEwkT