Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

#DAJGŁOS. Pudelek pyta Polaków, czy zamierzają głosować: "Decydujemy o SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI!" (WIDEO)

98
Podziel się:

W ramach akcji #DAJGŁOS rozdaliśmy warszawiakom blisko tysiąc pudelkowych długopisów, żeby w lokalu wyborczym skreślało się głosy jeszcze przyjemniej!

#DAJGŁOS. Pudelek pyta Polaków, czy zamierzają głosować: "Decydujemy o SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI!" (WIDEO)
Pudelek pyta Polaków, dlaczego WARTO głosować #DAJGŁOS (Pudelek Exclusive)

Pudelek wystartował z akcją #DAJGŁOS, w ramach której razem z celebrytami zachęcamy Was do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach. Do naszej inicjatywy bez wahania przyłączyło się wiele gwiazd, które wyznały, dlaczego ich zdaniem WARTO iść na wybory.

Maffashion, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes, Małgorzata Rozenek czy Maciej Musiał podkreślają, że to nie tylko obowiązek obywatelski, ale też przywilej i prawo, o które walczyli nasi przodkowie. Gwiazdy przypominają też, że pójście do urn ma realny wpływ na życie każdego z nas oraz życie naszych rodzin i przyjaciół.

We wtorek wyszliśmy na ulice Warszawy, by spytać mieszkańców stolicy o to, czy zamierzają głosować i jakie są ich motywacje, by to zrobić. Przechodniom rozdaliśmy blisko 1000 długopisów, którymi będą mogli oddać swój głos w lokalu wyborczym. Mamy szczerą nadzieję, że zobaczymy się przy urnach wyborczych!

Jako Pudelek nie zasugerujemy Wam, na kogo powinniście głosować, ale zachęcamy Was, byście 28 czerwca, zachowując środki ostrożności, wybrali się na wybory. Wy też dajcie swój głos!

Zobacz także: #DAJGŁOS - Dlaczego warto pójść na wybory? "Decydujemy o swojej przyszłości"
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(98)
Mika
2 lata temu
Ci którzy nie głosują niech później nie marudzą
Natala
2 lata temu
Nie mówię nikomu na kogo głosuję, bo albo jedni mnie chcą wyśmiać, albo obrazić. Nie wiem dlaczego w dzisiejszym świecie na każdy wybór, nie ważne, jaki, ludzie reagują agresją. Żyjcie i dajcie żyć innym!
Misza
2 lata temu
Nie wierzę że coś się zmieni, ale na wybory pójdę
Jacekplacek
2 lata temu
W młodych siła!!!! 🙃
Ehhhhh
2 lata temu
Ludzie serio nie powinni chodzić na wybory. Wtedy system zaczął by się załamywać. Politycy i ich mocodawcy nie mieli by żadnego wsparcia. Stali by się nikim. Kiedyś byli mądrzy podziemni, niestety teraz takich zero. Ani mądrych ani odważnych:(
Najnowsze komentarze (98)
Antysystem
2 lata temu
Mój głos na pana Niedudę. Kto jest ze mną?
Olka
2 lata temu
Daj głos to się do psa mówi...
Hanka
2 lata temu
Duda już pokazał służenie na łapkach przed Prezesem !!! Obciach że też jemu nie jest wstyd??
Ccx
2 lata temu
Holownia ma moj glos.. na andrzeja i trzaska nie oddam, czas na kogos zupelnie innego nowego
Mumia
2 lata temu
Zenuś na prezydenta!
jkdsqjckkvj
2 lata temu
TYLKO BIEDROŃ
Archaniol
2 lata temu
Bosak 2020!!!
Darina
2 lata temu
Tylko Hownia ma najlepszy plan, jest bezpartyjny i nie nalezy do zadnej parti, nie jest politykiem wiec nie jest przezarty tym systemem i tak samo, podobnie jak wielu z nas, ma dosc wojny PO-PIS. LUDZIE chcecie zmiany to przestancie glosowac na tych, ktorych znacie, a ktorzy albo nic nie robia albo okradaja Polske! Obudzcie sie w koncu!!!
Apollo
2 lata temu
Też chce pudelkowy długopis
xyz
2 lata temu
Do K23. Co masz na myśli mówiąc, że Duda " odwala takie cyrki,", czy może 500+ to odwalenie cyrków, a może obniżenie wieku emerytalnego to odwalanie cyrków, czy może trzynasta emerytura albo zwolnienie od podatku ludzi młodych do 26 roku życia to też odwalanie cyrków? Głosuj sobie na tego gogusia Trzaskowskiego wraz tak samo mądrymi jak ty. Dołujące jest jednak to, że jest was tak wielu.
Tomek
2 lata temu
Tylko Duda dba o interesy Polski
Maja
2 lata temu
Tylko Duda żeby Polska była Polską
ADAM
2 lata temu
Daj głos - to brzmi jak komenda dla psa :D
świry !
2 lata temu
dlaczego oni noszą maski???? nie kumam 200 osób zmarło na koronke w Polsce i to w wieku 80 lat....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie