Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Dance Dance Dance". Agustin Egurrola tłumaczy miażdżące oceny uczestników byciem "JUROREM MERYTORYCZNYM"

51
Podziel się

Agustin Egurrola niedawno zadebiutował w roli jurora "Dance Dance Dance", jednak jego uwagi budzą na razie umiarkowany entuzjazm fanów show TVP. Teraz choreograf odniósł się do sprawy i zasłania się tym, że "widzowie oczekują profesjonalnej oceny".

"Dance Dance Dance". Agustin Egurrola tłumaczy miażdżące oceny uczestników byciem "JUROREM MERYTORYCZNYM"
Agustin Egurrola odpowiada na krytykę jego ocen w "Dance Dance Dance" (AKPA)
bDTJvDxN

Agustin Egurrola od kilku tygodni jest na językach całej Polski. Zaskakująco dużo dzieje się bowiem zarówno w jego życiu prywatnym, lecz także i zawodowym. Choreograf stanął na ślubnym kobiercu z ukochaną, doczekał się dziecka, a także otrzymał angaż w popularnym formacie TVP Dance Dance Dance, gdzie na razie uchodzi za postrach uczestników.

Komentarze Agustina Egurroli zza jurorskiego stołu bez wątpienia wzbudzają sporo emocji. Fani Dance Dance Dance mają mu wyraźnie za złe to, że obchodzi się z parami w mało delikatny sposób, a jego opinie są zdecydowanie za ostre do programu rozrywkowego, w którym przecież nie tańczą profesjonaliści. Wyjątkowo ostre oceny Agustina doprowadziły już nawet do sprzeczek z Joanną Jędrzejczyk i Idą Nowakowską.

bDTJvDxP

Do tej pory Egurrola raczej unikał komentowania swoich poczynań w programie. Co prawda krótko wytłumaczył się na Instagramie, gdzie stwierdził, że "to mimo wszystko konkurs tańca i nie każdy zajmie 1. miejsce", ale fani show TVP jakoś nie są do tego stwierdzenia przekonani. Wśród nich wciąż panuje bowiem przekonanie, że Agustin za bardzo wczuł się w rolę surowego jurora.

Zobacz także: Agustin Egurrola pokazuje swój talent: gra na zębach

Co ciekawe, teraz choreograf postanowił wreszcie odnieść się do tej palącej kwestii w rozmowie z Party. W wypowiedzi dla magazynu Egurrola sam siebie utytułował "jurorem merytorycznym" i po raz kolejny potwierdza, że nie widzi w swoich ocenach niczego złego. Wręcz przeciwnie - twierdzi, że właśnie tego oczekują od niego widzowie.

bDTJvDxV

Jestem jurorem merytorycznym i będę nim do końca programu. Telewidzowie i fani oczekują profesjonalnej oceny tego, co jest naprawdę dobre, a co nie. Chcą skonfrontować swoje opinie z tym, co sądzą jurorzy - bronił się.

Jednocześnie Egurrola próbował wybrnąć z sytuacji iście "coachingowym" stwierdzeniem, że tylko ciężka praca może doprowadzić najlepszych do zwycięstwa.

Taniec jest sztuką, którą doskonali się latami. Do mistrzostwa nie dochodzi się w ciągu tygodnia. Mistrzem człowiek się nie rodzi, lecz się nim staje - zapewniał nieco pokrętnie, dodając też, że nie zamierza komplementować osób, które nie spełnią jego tanecznych oczekiwań.

Satysfakcjonujące wyjaśnienie?

bDTJvDxW

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDTJvDxX
bDTJvDyq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(51)
Xoxo
3 tyg. temu
To może my, jako widzowie, dla których tworzony jest program, oceńmy pracę pana Agustina. Ode mnie mocne i zasłużone 2 😊
wstyd
3 tyg. temu
Wystarczy spojrzeć na jego miny i widać jakim jest człowiekiem. Zarozumiałym, egoistycznym, mądralińskim, i niewychowanym
Gucio
3 tyg. temu
Człowieku trochę pokory i empatii Egurrola
bDTJvDyr
Pola
3 tyg. temu
I moze ustalmy raz na zawsze. Nikt tam nie wypowiada ani jednego slowa poza scenariuszem. oni tam maja nawet te czerstwe teksty napisane.
Vhg
3 tyg. temu
Przerost formy nad treścią. Program z mniej lub bardziej rozpoznawalnymi celebrytami, którzy robią to tylko dla kasy a on się tam spuszcza jakby opracowywali lek na raka
Najnowsze komentarze (51)
Madzia
2 tyg. temu
Gdyby brać na serio słowa tego pana, to ten program niemiałby prawa bytu🧚‍♀️🧚‍♂️🧚
ersdrfd
3 tyg. temu
Agustin PSEUDO znawca tańca ;-((( Jakie ten ekspert ma doświadczenia taneczne, bo jakoś trudno znaleźć nawet urywki tańca tego znawcy......
Dis
3 tyg. temu
Te wasze komentarze są poniżej pasa. Lubicie być oszukiwani, denerwuje was, gdy dostajecie fachową ocenę tańca, wolicie słuchać bajerów i popisów ludzi nie znających się na tym temacie.
125
3 tyg. temu
Jakie ten Pan ma wykształcenie w tańcu kim on w ogóle jest zachowuje się jak Cichy Dran
gość
3 tyg. temu
Co wy chcecie od niego, przecież to profesjonalista, przychodzą do Programu osoby, które chcą zarobić a nie mają pojęcia o tańcu, no i dobrze że tak ocenia.
lola
3 tyg. temu
Lepszy taki juror niż słodkopierdząca Asia. Koleś zna się na rzeczy a swoje oceny wydaje tak aby uczestnicy zrozumieli swoje błędy, poprawili je i przy okazji nauczyli się fajnie i dobrze tańczyć dla siebie samych.Ma do tego prawo i można oceniać różnie uczestników,ale NIGDY w sposób chamski a to niestety robi:/ Agustin snickers wjeżdża...
Anna
3 tyg. temu
Nie trawie go
Assa
3 tyg. temu
Człowiek nikt, chociaż tylko po programach i krytykuje, cóż za praca
bDTJvDyj
Iza
3 tyg. temu
A to się zagalopowal pan juror, takiej fuszerki w ocenach nie było dotychczas w żadnej telewizji
Kluski kopytk...
3 tyg. temu
Może i ma dużą wiedzę o tańcu. Dla mnie jak tańczy Pan Agurola wygląda jak klucha. Czy w Polsce nie ma innych znawców tańca tylko zakotwiczony w telewizjach ten Pan.
Sandra
3 tyg. temu
Czy ktoś tak naprawdę widział jak i tańczy prucZ jakiś prześmiesznych wygibasów drugi Piróg
BONA
3 tyg. temu
Teraz tzw. "niezależne media" będą oczerniać Agustina tylko dlatego, że pracuje w TVP. Spodziewałam się tego.
wstyd
3 tyg. temu
Wystarczy spojrzeć na jego miny i widać jakim jest człowiekiem. Zarozumiałym, egoistycznym, mądralińskim, i niewychowanym
singi
3 tyg. temu
jestem pewna ze ta dobrze platna fuche dostal dzieki koneksjom. Tysiace zdolniejszych ludzi nie ma szans na ujawnienie swojego talentu bo banda wzajemnej adoracji obstawila koryto i nie dopuszcza nikogo spoza kregu uprzywilejowanych. Chamski koles ktory tak naprawde nie wiadomo co potrafi. ale jest wspierany i dobrze reklamowany
bDTJvDyL