Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Daniel Martyniuk "pozdrawia" Kamila Bednarka środkowym palcem i ogłasza: "Przez takich jak on Bob Marley PRZEWRACA SIĘ W GROBIE"

430
Podziel się

Myślicie, że Kamil zareaguje?

Daniel Martyniuk "pozdrawia" Kamila Bednarka środkowym palcem i ogłasza: "Przez takich jak on Bob Marley PRZEWRACA SIĘ W GROBIE"
Daniel Martyniuk prowokuje Kamila Bednarka (Instagram, East News)
bCZoimOJ

Daniel Martyniuk to szczególny przypadek patocelebryty. Nie pochodzi bowiem z nizin społecznych i nie wiadomo nic o tym, aby miał za sobą jakieś traumatyczne przeżycia. No, chyba że "traumą" nazwiemy dorastanie w domu, w którym nie brakowało pieniędzy i spełniano wszystkie jego zachcianki.

W efekcie Daniel wyrósł na człowieka, który nie potrafi zrobić nic konstruktywnego ze swoim życiem, za to nieustannie pakuje się w kłopoty.

Syn Zenka Martyniuka rozpoznawalność zyskał za sprawą awantur z żoną i problemów z prawem. Głośno było m.in. o jego ucieczce z kwarantanny, pobycie w areszcie czy incydencie w jednym z warszawskich lokali.

bCZoimOL

Daniel Martyniuk znowu śpiewa i obraża Kamila Bednarka "Bob Marley przewraca się w grobie"

Bezradni rodzice krnąbrnego 30-latka robią, co mogą, aby przemówić mu do rozsądku. Próbowali namówić go na terapię, a nawet na jakiś czas wywieźli go do Puszczy Białowieskiej, aby w otoczeniu przyrody przemyślał swoje zachowanie.

Ostatnio Zenon chwalił się, że odbył z synem "męską rozmowę", po której ten obiecał, że już będzie grzeczny.

bCZoimOR

Niestety, na obietnicach się skończyło. Wygląda bowiem na to, że Daniel dalej tkwi w imprezowym ciągu. W najnowszych relacjach na InstaStories niesforny syn "króla disco polo" śpiewa piosenkę Boba Marleya i jest wyraźnie dumny ze swojego wykonania. Okazuje się, że nie darzy za to szacunkiem innego wykonawcy muzyki reggae, Kamila Bednarka, bo "pozdrawia" go środkowym palcem oraz słowami "fu*k you".

Rozczochrany i mówiący nieco nieskładnie Daniel wyjaśnia, skąd taka niechęć do Bednarka.

Nagrałem to specjalnie, bo jak włączam TVN i widzę za każdym razem Bednarka reklamę, który nie wie, czy jest rastamanem, czy on już sam nie wie ten chłop, kim on jest. Dla mnie on jest nikim. Przez takich jak on Bob Marley przewraca się w grobie - stwierdza młody Martyniuk.

bCZoimOS

Myślicie, że Daniel zazdrości Kamilowi kariery?

bCZoimOT
bCZoimPm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(430)
Ann
2 miesiące temu
Daniel, przestań się ośmieszać i skorzystaj w końcu z opieki psychoterapeuty. Idź na odwyk i bądź w końcu normalny. To już ten wiek, że wypada. Szkoda tylko twojej córki
Gość
2 miesiące temu
Twoj stary jest za to wybitnym kompozytorem i artystą
Tralalaa
2 miesiące temu
Bądźmy dla siebie mili!
bCZoimPn
Tola
2 miesiące temu
Miała matka syna, syna jedyneeeego, chiała go wychować na pana wielkiego... niech żyje wolność!
Jaa
2 miesiące temu
Obraz nędzy i rozpaczy
Najnowsze komentarze (430)
Zasada
miesiąc temu
Można go unieważnić jak ślub Kurwskiego!
Lemon
miesiąc temu
Przecież Zenon nie jest niczemu winien, że ma takie nieszczęście. On się nie chce leczyć, mimo namawiania.
oloo
miesiąc temu
Pan Daniel na niekonczacej sie imprezie. Dajcie spokoj jego starym, to dorosly chlop ma 30 lat, a ze zachowuje sie jak licealista to inna sprawa
jaga
miesiąc temu
co ten Martyniuk bierze
kama
miesiąc temu
Rodzice powinni już dawno odciąć mu dostęp do kasy i co najważniejsze internetu ;-). A tak serio człowieku przestań ćpać, bo aż żal patrzeć na to co robisz ze swoim życiem.
Gość///
miesiąc temu
Człowiek potrzebuje pomocy!!!!!!!!!!!!! Gdzie rodzice???? Aż przykro patrzeć. Robią biznes.
Kamil
miesiąc temu
Ten człowiek ma małe dziecko, czy on o tym w ogóle wie? Spędza czas na zabawie jak nastolatek. Albo były z nim problemy już wcześniej, albo zwariował później. Jak tak dalej będzie, to dziecko nie będzie znało ojca. Dziadek będzie musiał to pociągnąć za niego.
BIP
miesiąc temu
no cóż.... hmmmm.... hehehe.......no jaja
bCZoimPf
gość
miesiąc temu
Marley to się w grobie przewraca wtedy, gdy Danielek dorywa się do internetów po pijaku.
gość
miesiąc temu
"Nie pochodzi bowiem z nizin społecznych", hmm, no cóż. Matce słoma z Louboutinów wystaje, to jakie wartości miała niby synkowi przekazać.
obserwator
miesiąc temu
Myslę, że on jest już stracony. To tylko kwestia czasu. Ciekawe jakie on ma wykształcenie? Ktos wie? Nie wyglada na kogos komu chciało się uczyć.
ewa
miesiąc temu
Cieć i tyle, Bednarek klasa światowa
...
miesiąc temu
po co piszecie ciągle o discopolowcach i ich rodzinach?
Semira
miesiąc temu
Biedny człowiek.
...
Następna strona
bCZoimPH